Remetea Mare - teren locuinte colective si servicii - toate utilitatil

59.250 € / lună
75 € / mp / lună

Remetea Mare, Judeţul Timiş

Suprafață teren:
790 mp

Descriere spațiu comercial

Terenurile sunt localizate in Rmetea Mare, la doar 250m distanta de drumul E70, cara strabate localitatea Remetea Mare. Regulamentul prevede construirea de dotari servicii la parterul cladirii si 1 apartament/100mp teren (6-7 apartamente la etajele superioare) Se poate solicita certificat de urbansim pentru parcela aleasa Suprafete: 790mp Front stradal: 26m Utilitati in fata parcelei: - curent - gaz - apa - canalizare - iluminat stradal Pret: 75 euro/mp+TVA Comision agentie: 2%
Citește mai mult Citește mai puțin
Zonă rurală
Actualizat în: 23 Aprilie 2026 ID anunț: 1341159

Istoric preț

Puncte de interes

Școală
education
Scoala Generala
Învățământ aprox. 856 m

Proprietăți similare

Spațiu comercial, în Albina
57.990 € / lună
Județul Timiș, Albina
754 mp teren
Spațiu comercial, în Moșnița Veche
64.999 € / lună
Județul Timiș, Moșnița Veche
800 mp teren
Spațiu comercial, în Central
55.000 € / lună
Timișoara, Central
673 mp teren
Spațiu comercial, în Sânmihaiu German
64.600 € / lună
Județul Timiș, Sânmihaiu German
680 mp teren
Spațiu comercial, în Central
64.300 € / lună
Timișoara, Central
676 mp teren
Spațiu comercial, în Giarmata
56.900 € / lună
Județul Timiș, Giarmata
619 mp teren
Spațiu comercial, în Vizma
57.000 € / lună
Județul Timiș, Vizma
4.054 mp teren
Spațiu comercial, în Săcălaz
55.000 € / lună
Județul Timiș, Săcălaz
22 mp teren
Spațiu comercial, în Giarmata
60.200 € / lună
Județul Timiș, Giarmata
700 mp teren