Proprietar
Proprietăți unice: 8
Proprietari: 3
Agenție

3 luni în urmă
4

2.420 €
/ lună
2.000 €
6.05 € / mp / lună

Hala de inchiriat - Spatiu ideal pentru depozit ...

Central, Jimbolia

Agenție

3 luni în urmă
16

1.400 €
/ lună 10 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat, pentru birouri s ...

Vest, Jimbolia

140 mp utili
1E
Agenție

3 luni în urmă
7

1.694 €
/ lună
1.400 €
12.10 € / mp / lună

Spatiu comercial multifunctional, de inchiriat, ...

Central, Jimbolia

140 mp utili
1E

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
15

11.528 €
/ lună 11 € / mp / lună

Clădirede închiriat, poziție ultracentrală – id ...

Central, Jimbolia

1.048 mp utili
2E
1992
Agenție

2 luni în urmă
2

20.000 €
/ lună 40 € / mp / lună

Comision 0 - Jimbolia - Parcele case / Spatii s ...

Central, Jimbolia

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
5

450 €
/ lună 4.50 € / mp / lună

Spatiu Comercial de Inchiriat in zona Centrala, ...

Central, Jimbolia

100 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
9

440 €
/ lună 8.80 € / mp / lună

Proprietar Inchiriez Spa?iu Comercial 54,25 mp ...

Ultracentral, Jimbolia

50 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

10 €
/ lună

De inchiriat spatii comerciale ultacentral

Jimbolia

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

7 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren De vanzare Urgent La pret bun !

Comloșu Mare

La ~15km distanță

2.877 mp teren
Agenție

Ieri
5

4.000 €
/ lună 0.80 € / mp / lună

Teren extravilan arabil Com. Jimbolia, jud. Tim ...

Lunga

La ~15km distanță

5.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
47

1.500 €
/ lună 0.19 € / mp / lună

Teren de inchiriat ,suprafata 8400 m 2 in Carpi ...

Cărpiniș

La ~15km distanță

8.000 mp teren
f.s. 160 m

Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
12

5 €
/ lună 0.05 € / mp / lună

Inchiriez spa?iu comercial

Cărpiniș

La ~15km distanță

100 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
3

19 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Proprietar, vand Teren intravilan in comuna Cen ...

Cenei

La ~15km distanță

1.439 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
3

31.658 €
/ lună 22 € / mp / lună

Teren 1,439mp Bobda / Strada Principala

Bobda

La ~20km distanță

1.439 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

44.000 €
/ lună 29.91 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare

Bobda

La ~20km distanță

1.471 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

2.500 €
/ lună 0 € / mp / lună

430 ha teren pentru panouri fotovoltaic sau eol ...

Uivar

La ~20km distanță

Agenție

4 zile în urmă
1

2.500 €
/ lună 0 € / mp / lună

430 ha teren Panouri fotovoltaice sau eoliene

Uivar

La ~20km distanță

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

550 €
/ lună 1.22 € / mp / lună

Inchiriere hala Teremia Mare

Teremia Mare

La ~20km distanță

450 mp utili
450 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

15.000 €
/ lună 3.46 € / mp / lună

Teren in sat Tomnatic 4330mp

Tomnatic

La ~20km distanță

4.330 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
3

2.800 €
/ lună 21.21 € / mp / lună

Spatiu Comercial | 132 mp utili | Zona Torontal ...

Bucovina, Timișoara

La ~25km distanță

132 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
7

7 €
/ lună 0.05 € / mp / lună

Spatii industriale de inchiriat, zona Bucovina

Bucovina, Timișoara

La ~25km distanță

Agenție

3 săptămâni în urmă
1

640.000 €
/ lună 290.91 € / mp / lună

Teren intravilan, 2200 mp, Bucovina

Bucovina, Timișoara

La ~25km distanță

2.200 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
1

1.800.000 €
/ lună 118.35 € / mp / lună

Teren de vanzare, zona Cora, Dumbravita

Beregsău Mare

La ~25km distanță

15.209 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
9

500 €
/ lună 5 € / mp / lună

Spațiu comercial | DN69 | comuna Pesac | 50 km ...

Pesac

La ~25km distanță

100 mp utili
2010
Agenție

10 luni în urmă
8

1.500 €
/ lună 7.89 € / mp / lună

EXCLUSIVITATE! Spatiu SAD, 200 mp Parter, zona ...

Blașcovici, Timișoara

La ~25km distanță

190 mp utili
3E
2004
Agenție

5 luni în urmă
7

1.200 €
/ lună
1.500 €
15.38 € / mp / lună

Spatiu comercial 78 mp, parter | Blascovici

Blașcovici, Timișoara

La ~25km distanță

78 mp utili
4E
1980
Agenție

5 luni în urmă
3

1.000 €
/ lună 20 € / mp / lună

Spatiu comercial | Blascovici

Blașcovici, Timișoara

La ~25km distanță

50 mp utili
1980
Agenție

5 luni în urmă
11

720 €
/ lună 14.40 € / mp / lună

AX1171 Blascovici, Spatiu Comercial Renovat Com ...

Blașcovici, Timișoara

La ~25km distanță

50 mp utili
4E
Agenție

5 luni în urmă
16

1.200 €
/ lună
1.500 €
15.38 € / mp / lună

AX1172 Blascovici, Strada Maslinului, Comision ...

Blașcovici, Timișoara

La ~25km distanță

78 mp utili
1980
Agenție

9 luni în urmă
9

700 €
/ lună 7 € / mp / lună

Spatiu birouri, parter de vila, parcare, Zona F ...

Blașcovici, Timișoara

La ~25km distanță

100 mp utili
2E
2000