Proprietar
Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
3

19 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Proprietar, vand Teren intravilan in comuna Cen ...

Cenei

1.439 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

Mai mult de un an
3

31.658 €
/ lună 22 € / mp / lună

Teren 1,439mp Bobda / Strada Principala

Bobda

La ~5km distanță

1.439 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
1

44.000 €
/ lună 29.91 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare

Bobda

La ~5km distanță

1.471 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

2.500 €
/ lună 0 € / mp / lună

430 ha teren pentru panouri fotovoltaic sau eol ...

Uivar

La ~5km distanță

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
12

5 €
/ lună 0.05 € / mp / lună

Inchiriez spa?iu comercial

Cărpiniș

La ~10km distanță

100 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
47

1.500 €
/ lună 0.19 € / mp / lună

Teren de inchiriat ,suprafata 8400 m 2 in Carpi ...

Cărpiniș

La ~10km distanță

8.000 mp teren
f.s. 160 m
Agenție

4 zile în urmă
1

64.600 €
/ lună 95 € / mp / lună

Teren intravilan 680mp, Sanmihaiu Roman - vatra ...

Sânmihaiu German

La ~10km distanță

680 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
5

40.500 €
/ lună 57.61 € / mp / lună

Teren Intravilan Imprejmuit in Sanmihaiu German

Sânmihaiu German

La ~10km distanță

703 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
1

1.800.000 €
/ lună 118.35 € / mp / lună

Teren de vanzare, zona Cora, Dumbravita

Beregsău Mare

La ~10km distanță

15.209 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
2

40.000 €
/ lună 40 € / mp / lună

Teren intravilan 1000 mp in Dinias 20km de Timi ...

Diniaș

La ~10km distanță

1.000 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
3

803.700 €
/ lună 15,455.77 € / mp / lună

BG136-Teren Agricol 53 ha comasat-DJ 593A-Jud.T ...

Sânmartinu Sârbesc

La ~15km distanță

52 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
19

229.990 €
/ lună 3.94 € / mp / lună

Teren intravilan cu suprafata de 58.340 mp, in ...

Sânmartinu Sârbesc

La ~15km distanță

58.340 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

350 €
/ lună 0.55 € / mp / lună

Inchiriez teren intravilan servicii

Sânmihaiu Român

La ~15km distanță

632 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
2

700 €
/ lună 1.45 € / mp / lună

Depozit 483 mp Utvin Acces TIR, Curent Trifazic

Sânmihaiu Român

La ~15km distanță

483 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
5

49.000 €
/ lună 91.93 € / mp / lună
49.500 €

Teren de vanzare Sanmihaiu Roman

Sânmihaiu Român

La ~15km distanță

533 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
7

60.000 €
/ lună 89.82 € / mp / lună

Teren pentru constructie, intravilan Sanmihaiu ...

Sânmihaiu Român

La ~15km distanță

668 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
11

5.500 €
/ lună 5.69 € / mp / lună

Hala industriala 788mp + Birouri 145mp Service ...

Sânmihaiu Român

La ~15km distanță

966 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
4

18.800 €
/ lună 1.45 € / mp / lună

Vand teren extravilan ,faneata

Sânmihaiu Român

La ~15km distanță

13.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

100 €
/ lună 0.22 € / mp / lună

Vand teren intravilan in Sanmihaiu Roman

Sânmihaiu Român

La ~15km distanță

449 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
1

15 €
/ lună 0.09 € / mp / lună

Parter plus etaj două camere

Sânmihaiu Român

La ~15km distanță

170 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
2

15 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand teren extravilan Sanmihaiu Roman

Sânmihaiu Român

La ~15km distanță

7.500 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
5

41.500 €
/ lună 59.54 € / mp / lună

Teren de casa Sanmihaiu Roman

Sânmihaiu Român

La ~15km distanță

697 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
1

360.000 €
/ lună 1.20 € / mp / lună

Teren arabil, 25 ha, Sinmihaiul Roman

Sânmihaiu Român

La ~15km distanță

300.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
10

60 €
/ lună 0.11 € / mp / lună

Vand teren intravilan

Sânmihaiu Român

La ~15km distanță

522 mp teren
1E
Agenție

1 săptămână în urmă
1

87.000 €
/ lună 87 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare 1000 mp, ideal dupl ...

Sânmihaiu Român

La ~15km distanță

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
6

40.000 €
/ lună 57.14 € / mp / lună

Teren intravilan Sanmihaiu Roman

Sânmihaiu Român

La ~15km distanță

700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

10 €
/ lună

De inchiriat spatii comerciale ultacentral

Jimbolia

La ~15km distanță

Agenție

2 luni în urmă
2

20.000 €
/ lună 40 € / mp / lună

Comision 0 - Jimbolia - Parcele case / Spatii s ...

Central, Jimbolia

La ~15km distanță

500 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
4

2.000 €
/ lună 5 € / mp / lună

Hala de inchiriat - Spatiu ideal pentru depozit ...

Central, Jimbolia

La ~15km distanță

Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
5

450 €
/ lună 4.50 € / mp / lună

Spatiu Comercial de Inchiriat in zona Centrala, ...

Central, Jimbolia

La ~15km distanță

100 mp utili