Proprietăți unice: 1
Proprietari: 0
Agenție

4 luni în urmă
2

23.000 €
/ lună 11.19 € / mp / lună

Zona de munte, cu iesire directa la rau

Gladna Română

2.056 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

11 luni în urmă
8

45 €
/ lună 0.12 € / mp / lună

Parcele Teren Lacul Surduc Fardea

Fârdea

La ~5km distanță

365 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
6

41.000 €
/ lună 89.13 € / mp / lună

Teren de constructie - prima linie de lacul Sur ...

Fârdea

La ~5km distanță

460 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

30 €
/ lună 0.07 € / mp / lună

OFERTA parcele lacul Surduc

Fârdea

La ~5km distanță

450 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
2

15.000 €
/ lună 0.45 € / mp / lună

2 PADURi 3,3 HA, 1700 m2

Tomești

La ~5km distanță

33.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

400 €
/ lună 0.13 € / mp / lună

Inchiriez hala

Făget

La ~10km distanță

3.000 mp utili
3.000 mp teren
1E
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

100 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Inchiriez-vand

Făget

La ~10km distanță

5.700 mp utili
5.700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

200 €
/ lună 5.71 € / mp / lună

spatiu comercial in suprafata totala de 35mp

Făget

La ~10km distanță

35 mp utili
500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

300 €
/ lună 6 € / mp / lună

inchiriez spa?iu comercial in Faget

Făget

La ~10km distanță

50 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

530 €
/ lună 6.63 € / mp / lună

inchiriez spatiu comercial.

Central, Făget

La ~10km distanță

80 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

1 €
/ lună

Inchiriez teren

Făget

La ~10km distanță

Agenție

6 zile în urmă
19

64.000 €
/ lună 40 € / mp / lună

Teren de vanzare 1.600 mp cu deschidere la lac ...

Central, Făget

La ~10km distanță

1.600 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
4

4.481 €
/ lună 0.78 € / mp / lună

Cota de 3/4 din teren extravilan, Loc Lugoj, Ju ...

Central, Făget

La ~10km distanță

5.755 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
8

6.006 €
/ lună 3.11 € / mp / lună

Teren intravilan arabil-com. Dumbrava, jud. Tim ...

Nădrag

La ~10km distanță

1.931 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
15

42.000 €
/ lună 11.39 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare

Răchita

La ~15km distanță

3.687 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

10 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren intravilan Rachita

Răchita

La ~15km distanță

1.300 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
8

26.000 €
/ lună 8.97 € / mp / lună

Teren generos 2900mp intravilant oferta

Povârgina

La ~15km distanță

2.900 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
3

18.500 €
/ lună 0.65 € / mp / lună
25.000 €

Teren extravilan 28.300 mp intre Gavojdia si Je ...

Jena

La ~20km distanță

28.300 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
3

103.152 €
/ lună 12 € / mp / lună

Teren de 8.596 mp de vanzare in Lugojel

Lugojel

La ~20km distanță

8.596 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă

8.000 €
/ lună 0.27 € / mp / lună

Vand teren arabil Bethauaen

Bethausen

La ~20km distanță

30.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
4

7.500 €
/ lună 0.15 € / mp / lună

Teren arabil Cutina

Cutina

La ~25km distanță

50.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

10.010 €
/ lună 6.50 € / mp / lună

Se inchiriaza Hala + Showroom

Central, Lugoj

La ~25km distanță

Agenție

Mai mult de un an
5

2.600 €
/ lună 21.14 € / mp / lună

Spa?iu comercial de inchiriat Lugoj

Lugoj

La ~25km distanță

123 mp utili
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
3

5 €
/ lună 0.04 € / mp / lună

INCHIRIEZ 2 compartimente din hala

Lugoj

La ~25km distanță

140 mp utili
Agenție

10 luni în urmă
2

16 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Lugoj Central Spatiu Comercial | Parter 762mp U ...

Central, Lugoj

La ~25km distanță

762 mp utili
2E
1885
Agenție

3 luni în urmă
12

11.300 €
/ lună 11 € / mp / lună
13.354 €

De inchiriat cladire central in Lugoj, birouri/ ...

Central, Lugoj

La ~25km distanță

45 camere
1.027,21 mp
Demisol / 3
2000
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
2

650 €
/ lună 1.30 € / mp / lună

Hala depozit de inchiriat

Central, Lugoj

La ~25km distanță

500 mp utili
Agenție

5 luni în urmă
40

1.000 €
/ lună 11.76 € / mp / lună

LUGOJ, DE INCHIRIAT – SPATIU COMERCIAL CENTRAL, ...

Central, Lugoj

La ~25km distanță

85 mp utili
1990
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
12

9.000 €
/ lună 5 € / mp / lună

De inchiriat birouri -cladire de birouri Lugoj

Central, Lugoj

La ~25km distanță

1.800 mp utili
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
2

1.200 €
/ lună 7.79 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat

Central, Lugoj

La ~25km distanță

154 mp utili