Proprietăți unice: 6
Proprietari: 6
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
1

35 €
/ lună 1 € / mp / lună

Teren extravilan pe str.Petre Stoica , Timisoar ...

Chișoda

35 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
5

80 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Teren industrial situat pe Calea Sagului

Chișoda

5.300 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
2

45.990 €
/ lună 70.65 € / mp / lună

Parcela 651mp - intravilan - Poligonului - Chis ...

Chișoda

651 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
1

50 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Vand teren agricol extravilan 1 ha,

Chișoda

10.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

30 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren intravilan Centura Sud Timisoara

Chișoda

26.360 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Azi

65 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren intravilan 17.700 mp Freidorf, Timisoara ...

17.700 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
5

2.500 €
/ lună 4.55 € / mp / lună

Inchiriez spa?iu depozitare hala industriala st ...

Steaua, Timișoara

La ~5km distanță

550 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

600 €
/ lună 0.08 € / mp / lună

Inchiriez hala destinata service auto

Steaua, Timișoara

La ~5km distanță

8.000 mp utili
8.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

2.620 €
/ lună 5 € / mp / lună

vand sau inchiriez Depozit nou 524 MP, Timisoar ...

Giroc

La ~5km distanță

524 mp utili

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

1.120.000 €
/ lună 70 € / mp / lună

Teren extravilan, Giroc

Giroc

La ~5km distanță

16.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

300 €
/ lună 6 € / mp / lună

Inchiriez cabinet stomatologic

Giroc

La ~5km distanță

50 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
4

15 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand teren Extravilan Giroc

Giroc

La ~5km distanță

19.900 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

23 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren de 12 100 mp, FS=124 ml in Giroc

Giroc

La ~5km distanță

12.100 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

22 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Teren Giroc industrial

Giroc

La ~5km distanță

1.150 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

118.465 €
/ lună 145 € / mp / lună

Teren Giroc intravilan

Giroc

La ~5km distanță

817 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
7

45.000 €
/ lună 9 € / mp / lună

Vand parcela de teren 5000 mp la Dudesti Noi/12 ...

Giroc

La ~5km distanță

5.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
2

100.000 €
/ lună 169.20 € / mp / lună

TEREN CASA GIROC 591 mp (P+1E+M) super oferta!

Giroc

La ~5km distanță

591 mp teren
1E
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
6

1.100 €
/ lună 10.48 € / mp / lună

Spa?iu comercial de inchiriat, C. Urseni - vizi ...

Giroc

La ~5km distanță

105 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
4

66.000 €
/ lună 3.98 € / mp / lună

Teren Giroc 16600 mp, investitie, comision 0%

Giroc

La ~5km distanță

16.600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
2

95.000 €
/ lună 125 € / mp / lună

Direct de la proprietar - Teren intravilan de v ...

Giroc

La ~5km distanță

760 mp teren
2E
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
8

103.000 €
/ lună 226.87 € / mp / lună

Teren / Parcela Giroc cu autorizatie constructi ...

Giroc

La ~5km distanță

454 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
4

10 €
/ lună 0.17 € / mp / lună

De inchiriat spatiu pentru birouri, depozitare, ...

Fratelia, Timișoara

La ~5km distanță

60 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
6

270.000 €
/ lună 290.32 € / mp / lună

Vand teren pe Strada Boema, zona Braytim, Timis ...

Braytim, Timișoara

La ~5km distanță

930 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
11

150 €
/ lună 9.38 € / mp / lună

Inchiriez cabinet medical, de psihologie, masaj ...

Braytim, Timișoara

La ~5km distanță

16 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

1.000 €
/ lună

Inchiriez teren

Șagului, Timișoara

La ~5km distanță

Intravilan
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

4.500 €
/ lună 28.13 € / mp / lună

Inchiriere spatiu comercial 160mp cu SAD, pe Ca ...

Șagului, Timișoara

La ~5km distanță

160 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

28 €
/ lună 0.18 € / mp / lună

Spatiu 160 mp cu SAD pe artera principalaTimiso ...

Șagului, Timișoara

La ~5km distanță

160 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
5

2.000 €
/ lună
2.499 €
18.18 € / mp / lună

proprietar inchiriez spatiu comercial fosta age ...

Șagului, Timișoara

La ~5km distanță

110 mp utili
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
5

700 €
/ lună 9.72 € / mp / lună

Inchiriere spa?iu comercial

Șagului, Timișoara

La ~5km distanță

72 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

850 €
/ lună 850 € / mp / lună

Piese auto langa OMV, Spatiu de inchiriat

Șagului, Timișoara

La ~5km distanță

1 mp utili