Proprietăți unice: 0
Proprietari: 0

Anunțuri relevante din apropiere.

Agenție

Mai mult de un an
3

31.658 €
/ lună 22 € / mp / lună

Teren 1,439mp Bobda / Strada Principala

Bobda

La ~5km distanță

1.439 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

44.000 €
/ lună 29.91 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare

Bobda

La ~5km distanță

1.471 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

1.800.000 €
/ lună 118.35 € / mp / lună

Teren de vanzare, zona Cora, Dumbravita

Beregsău Mare

La ~5km distanță

15.209 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
47

1.500 €
/ lună 0.19 € / mp / lună

Teren de inchiriat ,suprafata 8400 m 2 in Carpi ...

Cărpiniș

La ~5km distanță

8.000 mp teren
f.s. 160 m
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
12

5 €
/ lună 0.05 € / mp / lună

Inchiriez spa?iu comercial

Cărpiniș

La ~5km distanță

100 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
3

19 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Proprietar, vand Teren intravilan in comuna Cen ...

Cenei

La ~5km distanță

1.439 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
5

40.500 €
/ lună 57.61 € / mp / lună

Teren Intravilan Imprejmuit in Sanmihaiu German

Sânmihaiu German

La ~5km distanță

703 mp teren
Agenție

5 zile în urmă
1

64.600 €
/ lună 95 € / mp / lună

Teren intravilan 680mp, Sanmihaiu Roman - vatra ...

Sânmihaiu German

La ~5km distanță

680 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
5

600 €
/ lună 4 € / mp / lună

Inchiriere terasa agrement

Becicherecu Mic

La ~10km distanță

150 mp utili
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
2

50.000 €
/ lună 45.29 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare

Becicherecu Mic

La ~10km distanță

1.104 mp teren
Proprietar
Comision 0%

15 ore în urmă
2

35.000 €
/ lună 35 € / mp / lună

Vand teren intravilan Becicherecul Mic

Becicherecu Mic

La ~10km distanță

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

14 ore în urmă
8

2 €
/ lună 0 € / mp / lună

Hala de inchiriat, 600mp, acces asfaltat

Becicherecu Mic

La ~10km distanță

600 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
11

5.500 €
/ lună 5.69 € / mp / lună

Hala industriala 788mp + Birouri 145mp Service ...

Sânmihaiu Român

La ~10km distanță

966 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

350 €
/ lună 0.55 € / mp / lună

Inchiriez teren intravilan servicii

Sânmihaiu Român

La ~10km distanță

632 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
4

18.800 €
/ lună 1.45 € / mp / lună

Vand teren extravilan ,faneata

Sânmihaiu Român

La ~10km distanță

13.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
2

700 €
/ lună 1.45 € / mp / lună

Depozit 483 mp Utvin Acces TIR, Curent Trifazic

Sânmihaiu Român

La ~10km distanță

483 mp utili
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
6

40.000 €
/ lună 57.14 € / mp / lună

Teren intravilan Sanmihaiu Roman

Sânmihaiu Român

La ~10km distanță

700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

100 €
/ lună 0.22 € / mp / lună

Vand teren intravilan in Sanmihaiu Roman

Sânmihaiu Român

La ~10km distanță

449 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
7

60.000 €
/ lună 89.82 € / mp / lună

Teren pentru constructie, intravilan Sanmihaiu ...

Sânmihaiu Român

La ~10km distanță

668 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
5

41.500 €
/ lună 59.54 € / mp / lună

Teren de casa Sanmihaiu Roman

Sânmihaiu Român

La ~10km distanță

697 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

360.000 €
/ lună 1.20 € / mp / lună

Teren arabil, 25 ha, Sinmihaiul Roman

Sânmihaiu Român

La ~10km distanță

300.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
2

15 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand teren extravilan Sanmihaiu Roman

Sânmihaiu Român

La ~10km distanță

7.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
1

15 €
/ lună 0.09 € / mp / lună

Parter plus etaj două camere

Sânmihaiu Român

La ~10km distanță

170 mp utili
Agenție

1 săptămână în urmă
1

87.000 €
/ lună 87 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare 1000 mp, ideal dupl ...

Sânmihaiu Român

La ~10km distanță

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
10

60 €
/ lună 0.11 € / mp / lună

Vand teren intravilan

Sânmihaiu Român

La ~10km distanță

522 mp teren
1E
Proprietar
Comision 0%

15 ore în urmă
1

2.600 €
/ lună 15.29 € / mp / lună

spatiu comercial de inchiriat in Sanmihaiu Roma ...

Sânmihaiu Român

La ~10km distanță

170 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
5

49.000 €
/ lună
49.500 €
91.93 € / mp / lună

Teren de vanzare Sanmihaiu Roman

Sânmihaiu Român

La ~10km distanță

533 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
5

3.000 €
/ lună 5 € / mp / lună

Hala 600 mp constructie noua, de inchiriat, Sa ...

Săcălaz

La ~10km distanță

Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
1

700 €
/ lună 17.50 € / mp / lună

Spa?iu comercial Sacalaz

Săcălaz

La ~10km distanță

40 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
8

1.100 €
/ lună 5.50 € / mp / lună

Hală industrială nouă 200mp Săcălaz

Săcălaz

La ~10km distanță