Proprietar
Proprietăți unice: 74
Proprietari: 16
Agenție

3 săptămâni în urmă
8

3.198 €
/ lună 5.71 € / mp / lună

Hală industrială de închiriat – 560 mp si curt ...

Burdujeni, Suceava

Agenție

3 săptămâni în urmă
5

1.089 €
/ lună
900 €
3.63 € / mp / lună

Spatiu open space, 300 mp, Aleea Dumbravii, nr. ...

Burdujeni, Suceava

300 mp utili
2015
Agenție

3 săptămâni în urmă
12

726 €
/ lună
600 €
5.81 € / mp / lună

Spatiu de birouri, 125 mp, etaj 1, Aleea Dumbra ...

Burdujeni, Suceava

125 mp utili
2015

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

3 săptămâni în urmă
10

848 €
/ lună
701 €
6.19 € / mp / lună

Spatiu de birouri, 137 mp, etaj 2, Aleea Dumbra ...

Burdujeni, Suceava

137 mp utili
2015
Agenție

6 zile în urmă
3

234.000 €
/ lună 78 € / mp / lună

Teren de vanzare intravilan, 30 ari, Suceava

Burdujeni, Suceava

3.000 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
10

450 €
/ lună 2.65 € / mp / lună

Spatiu depozitareproductie de inchiriat - Burdu ...

Burdujeni, Suceava

170 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
9

1.201 €
/ lună 8.70 € / mp / lună

Hala + Container | Parcare | 700mp | Burdujeni ...

Burdujeni, Suceava

138 mp utili
2010
Agenție

2 luni în urmă
3

1.201 €
/ lună
1.701 €
3.43 € / mp / lună

De inchiriat hala cu birouri si curte interioar ...

Burdujeni, Suceava

Agenție

2 luni în urmă
12

1.800 €
/ lună
2.000 €
22.50 € / mp / lună

Spațiu comercial de 80mp în zona Burdujeni

Burdujeni, Suceava

80 mp utili
1E
2025
Agenție

5 luni în urmă
10

4.901 €
/ lună 18.85 € / mp / lună

Spatiu comercial Obcini

Burdujeni, Suceava

260 mp utili
1E
1980
Agenție

6 luni în urmă
4

1.512 €
/ lună
1.250 €
6.05 € / mp / lună

SPATIU COMERCIAL/DEPOZIT I SUCEAVA I BURDUJENI ...

Burdujeni, Suceava

250 mp utili
Agenție

6 luni în urmă
9

966 €
/ lună
800 €
8.12 € / mp / lună

SPATIU COMERCIAL I BIROURI I DEPOZIT I 119mp I ...

Burdujeni, Suceava

119 mp utili
Agenție

6 luni în urmă
12

450 €
/ lună 3.46 € / mp / lună

Spatiu Pretabil Servicii | 4 Camere | 80mp + 50 ...

Burdujeni, Suceava

130 mp utili
1995
Agenție

6 luni în urmă
3

70 €
/ lună 6.36 € / mp / lună

Spațiu comercial la parter

Burdujeni, Suceava

11,2 mp utili
4E
1980
Agenție

7 luni în urmă
3

484 €
/ lună 11.26 € / mp / lună

Spațiu comercial | birouri | 400€ | 43 mp util ...

Burdujeni, Suceava

1 camere
43 mp
1E
Agenție

Mai mult de un an
13

10.000 €
/ lună 10 € / mp / lună

Cladire Fabrica - de Inchiriat! In Suceava! 072 ...

Burdujeni, Suceava

Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
4

3.700 €
/ lună 1.42 € / mp / lună

Teren de vanzare Burdujeni sat

Burdujeni, Suceava

2.600 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
8

500 €
/ lună

Casa de inchiriat ideala pentru spatiu comercia ...

Burdujeni, Suceava

Agenție

2 săptămâni în urmă
4

240.000 €
/ lună 37.96 € / mp / lună

Teren intravilan, 6323 mp, zona Laniste-Burduje ...

Burdujeni, Suceava

6.323 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

380.000 €
/ lună 3.73 € / mp / lună

Teren intravilan , 10200 mp , zona Laniste Burd ...

Burdujeni, Suceava

102.000 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
2

57.000 €
/ lună 36.54 € / mp / lună

Teren intravilan, 1560 mp, autorizatie de const ...

Burdujeni, Suceava

1.560 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

39.600 €
/ lună 73.74 € / mp / lună

Teren intravilan, 537 mp, front 27 ml, zona Bur ...

Burdujeni, Suceava

537 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

57.000 €
/ lună 6.33 € / mp / lună

Teren extravilan de vanzare, 9000 mp, front 38, ...

Burdujeni, Suceava

9.000 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

150.000 €
/ lună 99.67 € / mp / lună

Teren intravilan , 1505 mp , zona Alea Dumbravi ...

Burdujeni, Suceava

1.505 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
2

57.000 €
/ lună 178.13 € / mp / lună

Teren 320 mp intravilan, zona Gara Burdujeni

Burdujeni, Suceava

320 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

57.000 €
/ lună 61.56 € / mp / lună

Teren intravilan, 926 mp, front 13 ml, zona Bur ...

Burdujeni, Suceava

926 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
1

35.000 €
/ lună 58.33 € / mp / lună

Teren budujeni laniste

Burdujeni, Suceava

600 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
12

300 €
/ lună 5 € / mp / lună

Spatiu Comercial 60 mp | Burdujeni | Parter | V ...

Burdujeni, Suceava

60 mp utili
Agenție

3 săptămâni în urmă
4

1.500 €
/ lună 10 € / mp / lună

De inchiriat | Spatiu Comercial | Showroom

Burdujeni, Suceava

150 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

2.200 €
/ lună 1.29 € / mp / lună

Teren de vanzare

Burdujeni, Suceava

1.700 mp teren

Căutări populare

Te-ar putea interesa și:

Spaţii comerciale de închiriat în Burdujeni, Suceava

Burdujeni, un cartier din Suceava, oferă un mediu dinamic pentru afaceri, fiind bine conectat la principalele artere de transport și facilități comerciale. Imoradar24.ro a analizat piața pentru tine, iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu al spațiilor comerciale este de aproximativ 1.200 euro, cu oferte care încep de la 10 euro și pot ajunge până la 10.000 euro, ceea ce face ca zona să fie considerată accesibilă comparativ cu media națională de 1.674 euro.
  • Dimensiuni variate: Suprafața medie a proprietăților este de 115 m², cu cele mai mari spații având 1.000 m² și cele mai mici de 21 m².
  • Compartimentare: Aproximativ 10% dintre spațiile comerciale disponibile au 3 sau mai multe camere.
  • Prețuri pentru parcări: Prețul mediu pentru proprietățile cu parcare sau garaj este de 2.300 euro.
  • Accesibilitate: 17% dintre oferte sunt considerate accesibile, ceea ce le face atractive pentru antreprenori și investitori.
  • Disponibilitate rapidă: Timpul mediu în care un spațiu comercial rămâne online este de 105 zile, indicând o piață activă.

Burdujeni reprezintă o oportunitate excelentă pentru cei care caută spații comerciale accesibile și variate. Ești pregătit să îți găsești noul spațiu de afaceri? Explorează acum ofertele disponibile!