Proprietăți unice: 3
Proprietari: 3
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
6

3.500 €
/ lună 2.50 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare 3500 Euro/ar in mun ...

Ițcani, Suceava

1.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
10

2.350 €
/ lună
1.856 €
5.06 € / mp / lună

Hala de inchiriat 464 mp + curte 800 mp | Total ...

Ițcani, Suceava

464 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
7

35.000 €
/ lună 65.67 € / mp / lună

Pamant de vinzare

Ițcani, Suceava

533 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

53 €
/ lună 1.06 € / mp / lună

Inchiriere spatii comerciale si birouri

Burdujeni, Suceava

La ~5km distanță

50 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

6 €
/ lună 0.27 € / mp / lună

Inchiriem depozit

Burdujeni, Suceava

La ~5km distanță

22 mp utili
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
5

2 €
/ lună 0.13 € / mp / lună

Ocazie. Ofer spre inchiriere spa?iu versatil, u ...

Burdujeni, Suceava

La ~5km distanță

15 mp utili

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

5 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

De inchiriat: Cladire multifunc?ionala 1.050 mp ...

Burdujeni, Suceava

La ~5km distanță

850 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

2.200 €
/ lună 1.29 € / mp / lună

Teren de vanzare

Burdujeni, Suceava

La ~5km distanță

1.700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

100 €
/ lună 4.55 € / mp / lună

Angajam inginer mecanic

Burdujeni, Suceava

La ~5km distanță

22 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă

12 €
/ lună 0.80 € / mp / lună

Inchiriez container in Burdujeni cu curte ingra ...

Burdujeni, Suceava

La ~5km distanță

15 mp utili
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
8

900 €
/ lună 15 € / mp / lună

Spatiu comercial de vanzare/inchiriat 4 nivele

Burdujeni, Suceava

La ~5km distanță

60 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă

5 €
/ lună 0.06 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial in Burdujeni 86mp

Burdujeni, Suceava

La ~5km distanță

86 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
7

27.500 €
/ lună 51.69 € / mp / lună

Teren intravilan de 532 mp

Burdujeni, Suceava

La ~5km distanță

532 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

60 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren intravilan Suceava zona LIDL - OMV Burduj ...

Burdujeni, Suceava

La ~5km distanță

5.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
5

300 €
/ lună 5 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial 60 mp la demisol

Burdujeni, Suceava

La ~5km distanță

60 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă

5 €
/ lună 0.13 € / mp / lună

Inchiriez spa?iu in Suceava, Burdujeni

Burdujeni, Suceava

La ~5km distanță

40 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
1

35.000 €
/ lună 58.33 € / mp / lună

Teren budujeni laniste

Burdujeni, Suceava

La ~5km distanță

600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
4

3.700 €
/ lună 1.42 € / mp / lună

Teren de vanzare Burdujeni sat

Burdujeni, Suceava

La ~5km distanță

2.600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

12 €
/ lună 0.03 € / mp / lună

Spa?iu comercial sau birouri Burdujeni demisol ...

Burdujeni, Suceava

La ~5km distanță

472 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

100 €
/ lună 1.67 € / mp / lună

Inchiriere posturi de coafor, manichiura, cosme ...

Central, Suceava

La ~5km distanță

60 mp utili
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă

450 €
/ lună 9 € / mp / lună

Inchiriez apartament 2 camere, (spa?ii), cabine ...

Central, Suceava

La ~5km distanță

50 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
9

10 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Centru medical (clinica medicala)

Central, Suceava

La ~5km distanță

500 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
5

70.434 €
/ lună 1,173.90 € / mp / lună

Pamant i travilan Brodina

Central, Suceava

La ~5km distanță

60 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

110 €
/ lună 0.12 € / mp / lună

De vanzare teren 900mp zona Metro Suceava langa ...

Central, Suceava

La ~5km distanță

900 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
14

600 €
/ lună 16.67 € / mp / lună

SALON DE COAFURA DE INCHIRIAT - Ultracentral Su ...

Ultracentral, Suceava

La ~5km distanță

36 mp utili
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
2

280 €
/ lună 3.50 € / mp / lună

Inchiriez Spa?iu Garaj Depozit-80mp Centru Suce ...

Central, Suceava

La ~5km distanță

80 mp utili
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
6

129.800 €
/ lună 129,800.00 € / mp / lună

Vanzare 3 terenuri/ parcele

Central, Suceava

La ~5km distanță

1 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

600 €
/ lună 5.22 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial in Ipotesti

Central, Suceava

La ~5km distanță

115 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
3

85.000 €
/ lună 170 € / mp / lună

Teren intravilan 500 mp Suceava, Tatarasi

Central, Suceava

La ~5km distanță

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
6

150 €
/ lună 5 € / mp / lună

Ofer spre inchiriere spatiu pentru birouri -ser ...

Central, Suceava

La ~5km distanță

30 mp utili