Proprietăți unice: 26
Proprietari: 26
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
10

5.000 €
/ lună 10.42 € / mp / lună

Spa?iu de birouri premium

Central, Suceava

480 mp utili
2026
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
16

12 €
/ lună 0.30 € / mp / lună

Spa?ii comerciale 40150 mp | Parter | Zona Mopa ...

Central, Suceava

40 mp utili
2024
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă

1.500 €
/ lună 15.15 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat - Statie Banca

Central, Suceava

99 mp utili

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
7

1.750 €
/ lună 14.58 € / mp / lună

Spa?iu comercial cu vitrina, parcare ?i facilit ...

Central, Suceava

120 mp utili
1978
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
3

85.000 €
/ lună 170 € / mp / lună

Teren intravilan 500 mp Suceava, Tatarasi

Central, Suceava

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

110 €
/ lună 0.12 € / mp / lună

De vanzare teren 900mp zona Metro Suceava langa ...

Central, Suceava

900 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
6

60 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren de vanzare Salcea

Central, Suceava

7.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

95.000 €
/ lună 129.78 € / mp / lună

Teren intravilan in Suceava cu deschidere la st ...

Central, Suceava

732 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
5

70.434 €
/ lună 1,173.90 € / mp / lună

Pamant i travilan Brodina

Central, Suceava

60 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
3

324 €
/ lună 9 € / mp / lună

inchiriez spatiu birouri ULTRA CENTRAL - 36mp

Central, Suceava

36 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
8

400 €
/ lună
489 €
4 € / mp / lună

Spatii birouri /comercial 40,85,100 mp cu parca ...

Central, Suceava

100 mp utili
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
6

129.800 €
/ lună 129,800.00 € / mp / lună

Vanzare 3 terenuri/ parcele

Central, Suceava

1 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
6

150 €
/ lună 5 € / mp / lună

Ofer spre inchiriere spatiu pentru birouri -ser ...

Central, Suceava

30 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

109.000 €
/ lună 109 € / mp / lună

Teren 1000mp Sfantu Ilie Sf. Ilie str. Pacii - ...

Central, Suceava

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

11 €
/ lună 0.06 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat - Zona ultracentrala Suceav ...

Central, Suceava

170 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
14

25.000 €
/ lună 13.89 € / mp / lună

Teren[Pamant] Vadu Moldovei (Falticeni)

Central, Suceava

1.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

600 €
/ lună 5.22 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial in Ipotesti

Central, Suceava

115 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
7

150 €
/ lună 12.50 € / mp / lună

Inchiriere spatiu birou

Central, Suceava

12 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă

230 €
/ lună 19.17 € / mp / lună

Vand sau inchiriez

Central, Suceava

12 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
2

294 €
/ lună 4.32 € / mp / lună

Inchiriez spa?iu comercial

Central, Suceava

68 mp utili
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
8

105.000 €
/ lună 1,944.44 € / mp / lună

Spatiu comercial salon

Central, Suceava

54 mp utili
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
2

280 €
/ lună 3.50 € / mp / lună

Inchiriez Spa?iu Garaj Depozit-80mp Centru Suce ...

Central, Suceava

80 mp utili
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă

450 €
/ lună 9 € / mp / lună

Inchiriez apartament 2 camere, (spa?ii), cabine ...

Central, Suceava

50 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

600 €
/ lună
700 €
12 € / mp / lună

De inchiriat spa?iu comercial, zona Piata Mare ...

Central, Suceava

50 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
9

10 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Centru medical (clinica medicala)

Central, Suceava

500 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

100 €
/ lună 1.67 € / mp / lună

Inchiriere posturi de coafor, manichiura, cosme ...

Central, Suceava

60 mp utili

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
14

600 €
/ lună 16.67 € / mp / lună

SALON DE COAFURA DE INCHIRIAT - Ultracentral Su ...

Ultracentral, Suceava

La ~5km distanță

36 mp utili
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
3

43.000 €
/ lună 12.99 € / mp / lună

Teren Generos 3.311 mp in Lipoveni Ideal Invest ...

Vest, Suceava

La ~5km distanță

3.311 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă

1.750 €
/ lună 29.17 € / mp / lună

Spatiu comercial ultracentral cu vitrine

Ultracentral, Suceava

La ~5km distanță

60 mp utili
2E

Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
8

4.004 €
/ lună 22 € / mp / lună

Spațiu comercial central 182mp

George Enescu, Suceava

La ~5km distanță

182 mp utili

Căutări populare

Te-ar putea interesa și:

Spaţii comerciale de închiriat în centrul Sucevei, direct de la proprietari

Centrul Sucevei este o zonă vibrantă, ideală pentru afaceri, având acces facil la transport și o comunitate activă. Imoradar24.ro a analizat piața pentru tine, iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu de închiriere al spațiilor comerciale este de aproximativ 550 euro, cu oferte ce încep de la 280 euro și ajung până la 700 euro, ceea ce face ca zona să fie considerată accesibilă comparativ cu media națională de 801 euro.
  • Dimensiuni variate: Suprafața medie a spațiilor comerciale este de 80 m², cu cele mai mari având 240 m² și cele mai mici de 50 m².
  • Compartimentare: Aproximativ 33% dintre spațiile disponibile au 2 camere, în timp ce nu există oferte cu 1 cameră sau cu 3+ camere.
  • Accesibilitate: 50% dintre oferte sunt considerate accesibile, ceea ce le face atractive pentru antreprenori și mici afaceri.
  • Disponibilitate rapidă: Timpul mediu în care un spațiu comercial rămâne online este de 100 de zile, indicând o piață activă.

Centrul Sucevei reprezintă o oportunitate excelentă pentru cei care caută spații comerciale accesibile și bine situate. Ești pregătit să îți dezvolți afacerea? Explorează acum spațiile comerciale de închiriat în Suceava și nu rata cele mai noi oferte!