Proprietăți unice: 6
Proprietari: 6
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
2

29 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren de vanzare (1 Ha) INTRAVILAN Marginea!

Marginea

10.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
1

500 €
/ lună 5.56 € / mp / lună

Ofer spatiu de inchiriat - 90 m2. Spatiul este ...

Marginea

90 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

1.100 €
/ lună 0.44 € / mp / lună

De vanzare teren in Marginea zona Fantana Hordn ...

Marginea

2.500 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
4

2.390 €
/ lună 0.57 € / mp / lună

Teren de vanzare

Marginea

4.190 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
3

1.000 €
/ lună 6.67 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial

Marginea

150 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

20 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren Intravilan Marginea

Marginea

1.822 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
8

1.850 €
/ lună 0.08 € / mp / lună

Teren de vinzare (fronturi de casa)

Horodnic

La ~5km distanță

23.300 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

103.489 €
/ lună 22.80 € / mp / lună

Teren intravilan* 2280 /ar, 4539mp, Drumul Cire ...

Horodnic

La ~5km distanță

4.539 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

15.000 €
/ lună 3.95 € / mp / lună

Teren extravilan

Horodnic

La ~5km distanță

3.800 mp teren

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

15 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren Extravilant

Horodnic

La ~5km distanță

2.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
2

25 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren Hardic, intravilan, Horodnic de Sus

Horodnic

La ~5km distanță

2.300 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
4

270.000 €
/ lună 30 € / mp / lună

Teren intravilan 90 ari Horodnc de sus

Horodnic

La ~5km distanță

9.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

72.000 €
/ lună 16 € / mp / lună

Teren pretabil pt constructii, Horodnic de Sus, ...

Horodnic

La ~5km distanță

4.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

1.200 €
/ lună 0.40 € / mp / lună

Vand teren cu suprafata de 30 ari

Horodnic

La ~5km distanță

3.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
4

750 €
/ lună 5 € / mp / lună

Spatiu comercial

Volovăț

La ~5km distanță

150 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

9 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren intravilan Voitinel central

Voitinel

La ~10km distanță

9.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
3

25 €
/ lună 0.06 € / mp / lună

De inchiriat hala depozit

Central, Rădăuți

La ~10km distanță

400 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

250 €
/ lună 10.42 € / mp / lună

Birou de inchiriat Radauti central

Central, Rădăuți

La ~10km distanță

24 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
6

500 €
/ lună 5 € / mp / lună

Inchiriez spa?iu comercial

Central, Rădăuți

La ~10km distanță

100 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

200 €
/ lună 10 € / mp / lună

Ofer spre inchiriere 3 birouri - Zona Vladichii

Central, Rădăuți

La ~10km distanță

20 mp utili
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
8

1.000 €
/ lună 5.26 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat

Central, Rădăuți

La ~10km distanță

190 mp utili
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
1

80 €
/ lună 0.04 € / mp / lună

Parcela pe strada Francei de 800 mp

Central, Rădăuți

La ~10km distanță

2.038 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
7

400 €
/ lună 5 € / mp / lună

inchiriez spatiu comercial

Central, Rădăuți

La ~10km distanță

80 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

450 €
/ lună 0.06 € / mp / lună

Teren extravilan

Rădăuți

La ~10km distanță

7.100 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

96.000 €
/ lună 247.42 € / mp / lună

Oportunitate de investitie -teren ultracentral ...

Ultracentral, Rădăuți

La ~10km distanță

388 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
7

850 €
/ lună 8.10 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial 105 mp

Central, Rădăuți

La ~10km distanță

105 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
16

100 €
/ lună 0.40 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat

Central, Rădăuți

La ~10km distanță

250 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

5 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren extravilan Galanesti, 6300 mp

Central, Rădăuți

La ~10km distanță

6.300 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
5

29.664 €
/ lună 72 € / mp / lună

Radauti, str. Frincei, suprafata 412 mp, intrav ...

Central, Rădăuți

La ~10km distanță

412 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
8

3.300 €
/ lună 1.03 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare

Central, Rădăuți

La ~10km distanță

3.200 mp teren