Proprietăți unice: 78
Proprietari: 2
Agenție

1 lună în urmă
1

136.500 €
/ lună 35 € / mp / lună

Teren Exceptional de Vanzare in Turnisor, Sibiu

Turnișor, Sibiu

3.900 mp teren
1E
Agenție

1 lună în urmă
3

147.000 €
/ lună 35 € / mp / lună

Teren intrevilan de vanzare Turnisor

Turnișor, Sibiu

4.200 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
7

600 €
/ lună 7.32 € / mp / lună

? Spatii versatile de inchiriat zona Turnisor

Turnișor, Sibiu

82 mp utili

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

1 lună în urmă
4

1.400 €
/ lună 7 € / mp / lună

Hala 200 mp + curte 600 mp Turnisor, ideala pen ...

Turnișor, Sibiu

200 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
2

111.000 €
/ lună 50.45 € / mp / lună

Teren de vanzare 2200 mp cu deschidere de 28 ml ...

Turnișor, Sibiu

2.200 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
4

180 €
/ lună 9 € / mp / lună

INCHIRIEZ spatiu birou ,20 mp, zona Turnisor (A ...

Turnișor, Sibiu

20 mp utili
2000
Agenție

2 luni în urmă
4

400 €
/ lună 8.33 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat Sibiu Calea Turnisorului

Turnișor, Sibiu

48 mp utili
2010
Agenție

2 luni în urmă
2

121.380 €
/ lună 105 € / mp / lună

Teren intravilan zona Turnisor

Turnișor, Sibiu

1.156 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
7

250.000 €
/ lună 312.50 € / mp / lună

Casa/Teren 800 mp+ proiect, zona Turnisor!

Turnișor, Sibiu

3 camere
800 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
19

900 €
/ lună 5 € / mp / lună

Spatiu Comercial deosebit, stradal, Sos. Alba I ...

Turnișor, Sibiu

180 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
7

510 €
/ lună 4.64 € / mp / lună

Spa?iu de inchiriat 110 mp Turni?or, Sibiu

Turnișor, Sibiu

110 mp utili
Agenție

5 luni în urmă
12

1.200 €
/ lună 15.19 € / mp / lună

Spatiu comercial in suprafata de 79mp, vad stra ...

Turnișor, Sibiu

79 mp utili
2024
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
5

85.500 €
/ lună
87.990 €
472.38 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare Turnisor

Turnișor, Sibiu

181 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
5

550 €
/ lună
600 €
6.25 € / mp / lună

Spa?iu disponibil pentru afacerea ta!

Turnișor, Sibiu

88 mp utili
1970
Anunț publicat de 3 agenții cu prețuri cuprinse între 550 € și 600 €
Agenție

8 luni în urmă
1

1.050 €
/ lună 3.50 € / mp / lună

Hala de 300 mp cu oficiu si baie proprie in zon ...

Turnișor, Sibiu

300 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
3

400 €
/ lună 8.70 € / mp / lună

INCHIRIEZ SPATIU comercial ,46 mp,zona Turnisor

Turnișor, Sibiu

46 mp utili
2015
Agenție

Mai mult de un an
3

67.500 €
/ lună 45 € / mp / lună

Teren - 1500 mp - zona Campsor

Turnișor, Sibiu

1.500 mp teren
Agenție

11 luni în urmă
15

200 €
/ lună 10 € / mp / lună

Spatiu birouri/comercial in Sibiu zona Alba Iul ...

Turnișor, Sibiu

20 mp utili
2E