Proprietăți unice: 2
Proprietari: 2
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
5

85.500 €
/ lună
87.990 €
472.38 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare Turnisor

Turnișor, Sibiu

181 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
5

550 €
/ lună
600 €
6.25 € / mp / lună

Spa?iu disponibil pentru afacerea ta!

Turnișor, Sibiu

88 mp utili
1970
Anunț publicat de 3 agenții cu prețuri cuprinse între 550 € și 600 €

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
16

900 €
/ lună
950 €
8.82 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial

Valea Aurie, Sibiu

La ~5km distanță

102 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
5

350 €
/ lună 25 € / mp / lună

Inchiriez spatiu cabinet medical

Cedonia, Sibiu

La ~5km distanță

14 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
6

600 €
/ lună 12 € / mp / lună

Spațiu comercial/birou 50mp, Parter, Bloc nou, ...

Țiglari, Sibiu

La ~5km distanță

50 mp utili

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
12

582 €
/ lună 1 € / mp / lună

Inchiriez spațiu ~600m – Sibiu, str. Țiglari nr ...

Țiglari, Sibiu

La ~5km distanță

582 mp utili
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
8

430 €
/ lună 7.17 € / mp / lună

Inchiriez 60mp spatiu comercial + inca 60mp opt ...

Calea Dumbrăvii, Sibiu

La ~5km distanță

60 mp utili
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
2

1 €
/ lună 0.10 € / mp / lună

Inchiriez spa?iu in salon de infrumuse?are Cale ...

Calea Dumbrăvii, Sibiu

La ~5km distanță

10 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
6

2.500 €
/ lună 75.76 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial zona Calea Dumbravii

Calea Dumbrăvii, Sibiu

La ~5km distanță

33 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
5

439 €
/ lună 13.30 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial

Calea Dumbrăvii, Sibiu

La ~5km distanță

33 mp utili
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 439 € și 442 €
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

11 €
/ lună 0.06 € / mp / lună

Proprietar spatiu Nou

Calea Dumbrăvii, Sibiu

La ~5km distanță

200 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
2

1 €
/ lună 0.05 € / mp / lună

Salon de infrumuse?are spa?iu pt servicii de in ...

Calea Dumbrăvii, Sibiu

La ~5km distanță

20 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
2

5.400 €
/ lună

PF Inchiriez clinica medicala/stomatologica in ...

Calea Dumbrăvii, Sibiu

La ~5km distanță

Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
16

4.780 €
/ lună 10 € / mp / lună

Spatii de birou de la 478 mp( Et3B,478mp+Et4B,4 ...

Calea Dumbrăvii, Sibiu

La ~5km distanță

478 mp utili
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
11

880 €
/ lună 10 € / mp / lună

4 spatii birouri Et. 1 B - de la 88 mp la 227 ...

Calea Dumbrăvii, Sibiu

La ~5km distanță

88 mp utili
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
15

5.100 €
/ lună 10 € / mp / lună

Spatii de birou de la 510 mp(Et7A-510mp+Et8A-51 ...

Calea Dumbrăvii, Sibiu

La ~5km distanță

510 mp utili
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
5

400 €
/ lună 7.27 € / mp / lună

Spa?iu ideal pentru activita?i educa?ionale in ...

Sub Arini, Sibiu

La ~5km distanță

55 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

325.000 €
/ lună 78.24 € / mp / lună

Vand teren zona Campsor - Sibiu ( la strada nou ...

Ștrand, Sibiu

La ~5km distanță

4.154 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
4

2.300 €
/ lună 23 € / mp / lună

NOU Spațiu comercial/ 100 mp/Terasă/Pietonală/C ...

Orașul de Jos, Sibiu

La ~5km distanță

100 mp utili
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
4

10.000 €
/ lună 10 € / mp / lună

Inchiriez cladire de birouri

Periferie, Sibiu

La ~5km distanță

1.000 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

5 €
/ lună 0 € / mp / lună

Inchiriez hala

Central, Sibiu

La ~5km distanță

1.200 mp utili
1.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
8

1 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Sala de dans - Zumba - Pilates - After-Before S ...

Central, Sibiu

La ~5km distanță

150 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
10

1.000 €
/ lună 1.67 € / mp / lună

Inchiriez spa?iu 600mp Sibiu, str. ?iglari nr. ...

Central, Sibiu

La ~5km distanță

600 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
5

300 €
/ lună 15 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial str 9Mai

Central, Sibiu

La ~5km distanță

20 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

343.000 €
/ lună 3,648.94 € / mp / lună

Vand casa singur in curte in Piata Cluj

Central, Sibiu

La ~5km distanță

94 mp utili
612 mp teren
1E
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

25 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Teren extravilan Lunca Sibiu

Central, Sibiu

La ~5km distanță

1.540 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
7

590 €
/ lună 10.93 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat Deventer

Exterior Vest, Sibiu

La ~5km distanță

54 mp utili
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 590 € și 650 €
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
13

10 €
/ lună 0.04 € / mp / lună

Ultracentral, spatii de 25-240 mp in cladire cu ...

Ultracentral, Sibiu

La ~5km distanță

275 mp utili
2002
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

499 €
/ lună 7.13 € / mp / lună

Inchiriez spatiu 4 birouri ultracentral

Ultracentral, Sibiu

La ~5km distanță

70 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
7

941 €
/ lună 12.55 € / mp / lună

Spatiu comercial 75 m2 de inchiriat zona comerc ...

Exterior Vest, Sibiu

La ~5km distanță

75 mp utili
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 941 € și 1.050 €