Proprietăți unice: 2
Proprietari: 2
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

143.000 €
/ lună 23.83 € / mp / lună

Teren in zona de urbanizare mal Cibin, Sibiu PU ...

Gușterița, Sibiu

6.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

3 €
/ lună 0 € / mp / lună

inchiriere hale de productie,depozitare

Gușterița, Sibiu

1.600 mp utili
1.600 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

2.100 €
/ lună 7.50 € / mp / lună

Birouri clasa A, 280 mp, str Stefan cel Mare, c ...

Ștefan cel Mare, Sibiu

La ~5km distanță

280 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

5 €
/ lună 0 € / mp / lună

Inchiriez hala

Central, Sibiu

La ~5km distanță

1.200 mp utili
1.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
4

10.000 €
/ lună 10 € / mp / lună

Inchiriez cladire de birouri

Periferie, Sibiu

La ~5km distanță

1.000 mp utili

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
5

39 €
/ lună 19.50 € / mp / lună

Birou de vanzare

Central, Sibiu

La ~5km distanță

2 mp utili
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
8

1 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Sala de dans - Zumba - Pilates - After-Before S ...

Central, Sibiu

La ~5km distanță

150 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

25 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Teren extravilan Lunca Sibiu

Central, Sibiu

La ~5km distanță

1.540 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă

13 €
/ lună 0.87 € / mp / lună

Inchiriez loc de parcare

Central, Sibiu

La ~5km distanță

15 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
13

10 €
/ lună 0.04 € / mp / lună

Ultracentral, spatii de 25-240 mp in cladire cu ...

Ultracentral, Sibiu

La ~5km distanță

275 mp utili
2002
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

65.500 €
/ lună 65.76 € / mp / lună

Teren intravilan Tropinii Noi Sibiu 996 mp

Central, Sibiu

La ~5km distanță

996 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
7

590 €
/ lună 10.93 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat Deventer

Exterior Vest, Sibiu

La ~5km distanță

54 mp utili
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 590 € și 650 €
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
5

1.000 €
/ lună 14.29 € / mp / lună

Spatiu comercial,70mp str Doamna Stanca, Selimb ...

Central, Sibiu

La ~5km distanță

70 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
7

941 €
/ lună 12.55 € / mp / lună

Spatiu comercial 75 m2 de inchiriat zona comerc ...

Exterior Vest, Sibiu

La ~5km distanță

75 mp utili
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 941 € și 1.050 €
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
5

1.440 €
/ lună 11.16 € / mp / lună

inchiriez spatiu productie sau depozitare

Central, Sibiu

La ~5km distanță

129 mp utili
690 mp teren
1E
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 1,440 € și 1.472 €
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă

1.000 €
/ lună 1.11 € / mp / lună

Inchiriez teren 900 de mp

Exterior Vest, Sibiu

La ~5km distanță

900 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

36.500 €
/ lună
70 €
65.88 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare In Tropinii Vechi

Central, Sibiu

La ~5km distanță

554 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

180.000 €
/ lună 60 € / mp / lună

vand teren intravilan! 3000 mp zona industriala ...

Central, Sibiu

La ~5km distanță

3.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
6

370 €
/ lună 7.40 € / mp / lună

Inchiriez cabinet stomatologic

Exterior Vest, Sibiu

La ~5km distanță

50 mp utili
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
3

12.000 €
/ lună 10 € / mp / lună

Teren extravilan Orlat

Central, Sibiu

La ~5km distanță

1.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

110.000 €
/ lună 2,200.00 € / mp / lună

In Sibiu, de VANZARE, 50 mp, spatiu comercial, ...

Central, Sibiu

La ~5km distanță

50 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
6

275 €
/ lună 17.19 € / mp / lună

Inchiriez spa?iu

Exterior Vest, Sibiu

La ~5km distanță

16 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
7

450 €
/ lună 6.82 € / mp / lună

Spatiu birouri, 3 camere, parcare. Finisat la c ...

Central, Sibiu

La ~5km distanță

66 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
14

1.798 €
/ lună 6.66 € / mp / lună

Inchiriez casa, spatiu comercial in Sibiu ultra ...

Ultracentral, Sibiu

La ~5km distanță

270 mp utili
Proprietar
Comision 0%

9 ore în urmă
7

633 €
/ lună 14.07 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat

Central, Sibiu

La ~5km distanță

45 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

6.000 €
/ lună 3 € / mp / lună

Teren Sat Moardes , Comuna Mihaileni

Central, Sibiu

La ~5km distanță

2.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
8

650 €
/ lună 16.25 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat

Central, Sibiu

La ~5km distanță

40 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

115 €
/ lună 7.19 € / mp / lună

Inchiriez Container!

Central, Sibiu

La ~5km distanță

16 mp utili
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
7

1.099 €
/ lună 14.65 € / mp / lună

OCAZIE/Inchiriez spatiu comercial central/vad e ...

Central, Sibiu

La ~5km distanță

75 mp utili
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
7

1.000 €
/ lună 12.66 € / mp / lună

Spatiu Comercial De Inchiriat 79mp

Exterior Vest, Sibiu

La ~5km distanță

79 mp utili