Proprietar
Proprietăți unice: 25
Proprietari: 1
Agenție

2 săptămâni în urmă
7

1.500 €
/ lună 6.38 € / mp / lună

Spatiu comercial 2 etaje autorizat ISU 235 mp/n ...

Lazaret, Sibiu

235 mp utili
Anunț publicat de 4 agenții cu prețuri cuprinse între 1,500 € și 1.815 €
Agenție

3 săptămâni în urmă
8

243 €
/ lună 20.25 € / mp / lună

Spații de închiriat

Lazaret, Sibiu

Agenție

1 săptămână în urmă
10

400 €
/ lună 8.33 € / mp / lună

Spatiu comercial stradal | 48mp | Ideal salon, ...

Lazaret, Sibiu

48 mp utili

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

1 lună în urmă
12

1.473 €
/ lună
1.218 €
7.26 € / mp / lună

Spatiu comercial I 203 mp I Zona Lazaret

Lazaret, Sibiu

203 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
14

1.300 €
/ lună 6.40 € / mp / lună

Spatiu comercial 5 locuri parcare in zona Lazar ...

Lazaret, Sibiu

203 mp utili
2E
2020
Agenție

2 luni în urmă
5

1.200 €
/ lună 6 € / mp / lună

Hala 200 mp parcari zona Lazaret

Lazaret, Sibiu

Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 1,200 € și 1.300 €
Agenție

3 luni în urmă
10

1.300 €
/ lună 6.50 € / mp / lună

Hala de inchiriat in Sibiu, 200mp, parcare, pre ...

Lazaret, Sibiu

Agenție

3 luni în urmă
6

240 €
/ lună 17.14 € / mp / lună

De inchiriat spatiu birou pretabil firma de con ...

Lazaret, Sibiu

1 camere
14 mp
Etaj 1 / 1
2000
Agenție

3 luni în urmă
4

241 €
/ lună 17.21 € / mp / lună

Spatiu birou de inchiriat pretabil firma de con ...

Lazaret, Sibiu

1 camere
14 mp
Etaj 1 / 1
2000
Agenție

5 luni în urmă
10

1.300 €
/ lună

Inchiriez hala situata in Lazaret,200m,pretabil ...

Lazaret, Sibiu

1E
Agenție

8 luni în urmă
4

240 €
/ lună 20 € / mp / lună

Spatiu birou de inchiriat pretabil firma mica c ...

Lazaret, Sibiu

1 camere
12 mp
Etaj 1 / 1
2000
Agenție

8 luni în urmă
4

299 €
/ lună 21.36 € / mp / lună

Spatiu birou de inchiriat ideal pentru firme 14 ...

Lazaret, Sibiu

1 camere
14 mp
Etaj 1 / 1
2000
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
8

4.800 €
/ lună 3 € / mp / lună

Hala industriala 1600mp zona Lazaret str. Dorob ...

Lazaret, Sibiu

Agenție

Mai mult de un an
7

2.999 €
/ lună 6.38 € / mp / lună

Spatiu comercial 2 etaje autorizate ISU 470 mp ...

Lazaret, Sibiu

470 mp utili
Anunț publicat de 5 agenții cu prețuri cuprinse între 2,999 € și 3.631 €
Agenție

Mai mult de un an
5

851 €
/ lună 16.37 € / mp / lună

Spatiu comercial cu deschidere stradala de inch ...

Lazaret, Sibiu

52 mp utili
1E
1980
Agenție

Mai mult de un an
9

900 €
/ lună
1.000 €
4.09 € / mp / lună

Spatiu comercial 100 mpu CURENT TRIFAZIC locuri ...

Lazaret, Sibiu

220 mp utili
1E
2000
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
9

1.998 €
/ lună
1.652 €
11.82 € / mp / lună

Spațiu comercial de închiriat – zonă Balanța

Lazaret, Sibiu

169,6 mp utili
4E
2022
Agenție

1 săptămână în urmă
1

120 €
/ lună 8.57 € / mp / lună

Spatiu depozitare Sibiu Lazaret

Lazaret, Sibiu

14 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
5

400 €
/ lună 8.33 € / mp / lună

Spatiu comercial Lazaret 48m

Lazaret, Sibiu

48 mp utili
Agenție

3 săptămâni în urmă
6

1.000 €
/ lună 2.50 € / mp / lună

Hala industriala-Inchiriere

Lazaret, Sibiu

400 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
13

4.000 €
/ lună 9.15 € / mp / lună

Pensiune 8 camere un apartament parcare zona La ...

Lazaret, Sibiu

437 mp utili
2010
Agenție

2 luni în urmă
7

1.500 €
/ lună 7.50 € / mp / lună

Hala finisata la cheie, 200 mp utili - Zona Laz ...

Lazaret, Sibiu

200 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
20

4.000 €
/ lună 9.15 € / mp / lună

Afacere la cheie locatie clasificata turistic 4 ...

Lazaret, Sibiu

437 mp utili
2024
Agenție

3 luni în urmă
4

210.000 €
/ lună 362.07 € / mp / lună

Cartier Lazaret - Teren de casa cu casa 568 mp

Lazaret, Sibiu

580 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
2

189.890 €
/ lună 86.12 € / mp / lună

Teren intravilan deschidere 23 ml 2205 mp in zo ...

Lazaret, Sibiu

2.205 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
12

1.000 €
/ lună 5.65 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat in curte proprie - zona Lup ...

Lupeni, Sibiu

La ~5km distanță

177 mp utili
1980
Agenție

9 luni în urmă
19

4.000 €
/ lună 3.65 € / mp / lună

HALE SI SPATIU ADMINISTRATIV DE INCHIRIAT ZONA ...

Lupeni, Sibiu

La ~5km distanță

1E
Agenție

Mai mult de un an
10

11.011 €
/ lună
9.100 €
16.94 € / mp / lună

Spatiu birou 650mp Clasa A+ zona ultracentrala

Trei Stejari, Sibiu

La ~5km distanță

650 mp utili

Agenție

Mai mult de un an
11

3.680 €
/ lună
3.042 €
15.73 € / mp / lună

Spatiu birou 200mp Clasa A+ zona ultracentrala

Trei Stejari, Sibiu

La ~5km distanță

234 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
11

290 €
/ lună 4.46 € / mp / lună

Spațiu comercial/depozitare – acces individual!

Trei Stejari, Sibiu

La ~5km distanță

65 mp utili
1960

Căutări populare

Te-ar putea interesa și:

Spaţii comerciale de închiriat în Lazaret, Sibiu

Lazaret, situat în apropierea orașului Sibiu, este o zonă în dezvoltare, cunoscută pentru accesibilitatea sa și oportunitățile comerciale. Imoradar24.ro a analizat piața pentru tine, iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu al spațiilor comerciale este de aproximativ 1.000 euro, cu oferte ce încep de la 75 euro și pot ajunge până la 4.800 euro, ceea ce face zona considerată accesibilă comparativ cu media națională de 1.674 euro.
  • Dimensiuni variate: Suprafața medie a spațiilor comerciale este de 150 m², cu cele mai mari având până la 1.600 m² și cele mai mici de 20 m².
  • Compartimentare: Aproximativ 14% dintre spații sunt de 1 cameră, iar 3% sunt de 2 camere, fără oferte pentru spații cu 3 sau mai multe camere.
  • Prețuri per m²: Prețul mediu pe metru pătrat este de 7 euro, cu valori variind de la 2 euro/m² pentru cele mai accesibile până la 24 euro/m² pentru cele mai scumpe.
  • Locuri de parcare: Prețul mediu pentru proprietățile cu parcare sau garaj este de 3.000 euro.
  • Construcții recente: 20% dintre spațiile comerciale sunt noi sau în fază de planificare.
  • Disponibilitate rapidă: Timpul mediu în care un spațiu comercial rămâne online este de 141 de zile, indicând o piață activă.

Lazaret reprezintă o oportunitate excelentă pentru cei care caută spații comerciale accesibile și bine situate. Ești pregătit să îți găsești noul spațiu de afaceri? Explorează acum ofertele disponibile!