Proprietăți unice: 3
Proprietari: 0
Agenție

5 zile în urmă
4

4.000 €
/ lună 23.53 € / mp / lună

Spatiu Comercial la parter/Corneliu Coposu

Lazaret

170 mp utili
Agenție

1 săptămână în urmă
8

1.500 €
/ lună 15 € / mp / lună

Spatiu de birouri/clinica/showroom

Lazaret

100 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
14

1.300 €
/ lună 6.40 € / mp / lună

Spatiu comercial 5 locuri parcare in zona Lazar ...

Lazaret

203 mp utili
3E

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

Mai mult de un an
9

3.498 €
/ lună 3.81 € / mp / lună

Hala de 918 mp utili si teren de 2400 mp cu acc ...

Central, Tălmaciu

La ~5km distanță

Agenție

Mai mult de un an
29

1.600 €
/ lună 4.65 € / mp / lună

Spatiu birouri 344 mp si curte proprie localita ...

Central, Tălmaciu

La ~5km distanță

6 camere
344 mp
2020
Agenție

1 lună în urmă
8

35.000 €
/ lună 91.38 € / mp / lună

Teren Intravilan cu utilitati, 383 mp

Central, Tălmaciu

La ~5km distanță

383 mp teren
1E

Agenție

2 luni în urmă
6

52.000 €
/ lună 85.39 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare in Talmaciu

Central, Tălmaciu

La ~5km distanță

609 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
6

22 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare 9000 mp zona intre ...

Central, Tălmaciu

La ~5km distanță

9.000 mp teren
1E
Agenție

2 luni în urmă
10

36.700 €
/ lună 85.15 € / mp / lună

Teren de casa cu utilitati, 431 mp!

Central, Tălmaciu

La ~5km distanță

431 mp teren
1E
Agenție

1 lună în urmă
11

52.000 €
/ lună 85.39 € / mp / lună

Teren 609 mp cu utilitati, Zona linistita si us ...

Central, Tălmaciu

La ~5km distanță

609 mp teren
1E
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
7

5 €
/ lună 0.06 € / mp / lună

Inchiriez magazin alimentar mixt in Talmaciu pr ...

Central, Tălmaciu

La ~5km distanță

80 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
5

33.000 €
/ lună 29.65 € / mp / lună

Teren de vanzare PUZ Aprobat in Paltinis

Paltin

La ~5km distanță

1.113 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
8

20.500 €
/ lună 9.06 € / mp / lună

Teren extravilan de vanzare Talmaciu

Central, Tălmaciu

La ~5km distanță

2.262 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
7

5.550 €
/ lună
5.498 €
11.81 € / mp / lună

Oferta de nerefuzat - spatiu birouri finisaje e ...

Periferie, Tălmaciu

La ~5km distanță

470,3 mp utili
1E
2026
Agenție

3 luni în urmă
8

2.400 €
/ lună 12 € / mp / lună

Spa?iu birouri de inchiriat - zona centrala

Central, Tălmaciu

La ~5km distanță

200 mp utili
1970
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

5 €
/ lună 0.17 € / mp / lună

Inchiriez spa?iu comercial aprox. 30mp Vizibili ...

Central, Tălmaciu

La ~5km distanță

30 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
17

12.500 €
/ lună 25 € / mp / lună

Teren extravilan de vanzare 500 mp Talmaciu, zo ...

Central, Tălmaciu

La ~5km distanță

500 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
12

100 €
/ lună 0.05 € / mp / lună

Teren Intravilan,1862mp, Zona Talmaciu-Sibiu

Central, Tălmaciu

La ~5km distanță

1.862 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
7

62.500 €
/ lună 79.72 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare Talmaciu

Central, Tălmaciu

La ~5km distanță

784 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
6

62.000 €
/ lună 95.38 € / mp / lună

Teren de casa de vanzare str Gheorhe Lazar

Central, Tălmaciu

La ~5km distanță

650 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
6

40 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren Talmaciu 7,000 mp acces drum national

Central, Tălmaciu

La ~5km distanță

7.000 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
6

62.000 €
/ lună 80.62 € / mp / lună

Teren intravilan de 769 mp cu priveliste frumoa ...

Central, Tălmaciu

La ~5km distanță

769 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
13

160 €
/ lună 8 € / mp / lună

Birouri 20-250 mp zona Calea Dumbravii Sibiu

Paltin

La ~5km distanță

20 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
4

20.000 €
/ lună 8.70 € / mp / lună

Teren extravilan de vanzare -Islazul Talmaciulu ...

Central, Tălmaciu

La ~5km distanță

2.300 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
5

21.500 €
/ lună 23.29 € / mp / lună

Teren extravilan de vanzare Talmaciu

Central, Tălmaciu

La ~5km distanță

923 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
7

64.900 €
/ lună 79.93 € / mp / lună

Teren de vanzare langa Camping Rotarii cu proie ...

Central, Tălmaciu

La ~5km distanță

812 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
5

18.500 €
/ lună 36.13 € / mp / lună

Teren la liziera padurii de vanzare

Central, Tălmaciu

La ~5km distanță

512 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
10

61.990 €
/ lună 80.61 € / mp / lună

Teren intravilan 769 mp cu priveliste catre mun ...

Central, Tălmaciu

La ~5km distanță

769 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
8

36.000 €
/ lună 41.76 € / mp / lună

Gradina 862 mp cu cabanuta si pomi fructiferi i ...

Central, Tălmaciu

La ~5km distanță

862 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
3

300 €
/ lună 1.07 € / mp / lună

Hala acoperita-Inchiriere

Central, Tălmaciu

La ~5km distanță

280 mp utili