Proprietăți unice: 7
Proprietari: 0
Agenție

3 săptămâni în urmă
7

450 €
/ lună 6.82 € / mp / lună

Spatiu birou de inchiriat 66mp Sibiu Doamna Sta ...

Hipodrom 3, Sibiu

66 mp utili
2024
Agenție

1 lună în urmă
6

851 €
/ lună 10.64 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat vitrina Sibiu Doa ...

Hipodrom 3, Sibiu

80 mp utili
8E
2008
Agenție

3 luni în urmă
6

720 €
/ lună 17.56 € / mp / lună

Spatiu comercial zona Doamna Stanca Sibiu

Hipodrom 3, Sibiu

41 mp utili
3E
2024

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

8 luni în urmă
4

1.151 €
/ lună 5.93 € / mp / lună

Spatiu industrial de inchiriat teren parcare Si ...

Hipodrom 3, Sibiu

Agenție

10 luni în urmă
4

200 €
/ lună 7.69 € / mp / lună

Spatiu birou intrare stradala Sibiu zona Luptei

Hipodrom 3, Sibiu

26 mp utili
2E
2000
Agenție

Mai mult de un an
4

1.801 €
/ lună 14.29 € / mp / lună

Spatiu comercial | VAD | Vitrina | Expunere | M ...

Hipodrom 3, Sibiu

126 mp
Parter
Agenție

Mai mult de un an
7

900 €
/ lună 10.34 € / mp / lună

Spatiu birouri modern zona Hipodrom

Hipodrom 3, Sibiu

87 mp
2020

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

10 luni în urmă
5

2.500 €
/ lună 15.92 € / mp / lună

Spatiu birouri | Etaj 1 sau Etaj 2| Suprafata 1 ...

Sub Arini, Sibiu

La ~5km distanță

157 mp utili
2022
Agenție

Mai mult de un an
11

1.180 €
/ lună 11.80 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat in zona Sub Arini ...

Sub Arini, Sibiu

La ~5km distanță

2 camere
100 mp
Etaj 1 / 2
1940
Dezvoltator
Comision 0%

6 luni în urmă
9

2.163 €
/ lună 21 € / mp / lună

Spatiu Comercial pe Bld. Victoriei vizavi de Pa ...

Sub Arini, Sibiu

La ~5km distanță

103 mp utili
2023

Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
5

400 €
/ lună 7.27 € / mp / lună

Spa?iu ideal pentru activita?i educa?ionale in ...

Sub Arini, Sibiu

La ~5km distanță

55 mp utili
Agenție

6 luni în urmă
14

3.200 €
/ lună 10 € / mp / lună

Cladire birouri I Parcare I Zona Sub Arini

Sub Arini, Sibiu

La ~5km distanță

8 camere
320 mp
2009
Agenție

3 săptămâni în urmă
13

1.300 €
/ lună 11.82 € / mp / lună

Spatiu birouri premium: 110 mpu 5 camere 2 bai ...

Sub Arini, Sibiu

La ~5km distanță

110 mp utili
3E
2012
Agenție

2 luni în urmă
16

799 €
/ lună 9.86 € / mp / lună

Spatiu comercial/ birouri | Etaj 1 | 80MP | Sub ...

Sub Arini, Sibiu

La ~5km distanță

81 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
10

2.178 €
/ lună
1.800 €
11.17 € / mp / lună

De inchiriat spatiu comercial zona Centrala

Sub Arini, Sibiu

La ~5km distanță

195 mp utili
1E
2000
Agenție

Mai mult de un an
4

660 €
/ lună 6.11 € / mp / lună

Spatiu birouri 90mp zona Parcul Sub Arini

Sub Arini, Sibiu

La ~5km distanță

2 camere
108 mp
2000
Agenție

1 lună în urmă
8

149.000 €
/ lună
149.900 €
413.89 € / mp / lună

Teren la 2 pasi de Sub Arini, COMISION 0%

Sub Arini, Sibiu

La ~5km distanță

360 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
6

399 €
/ lună 13.30 € / mp / lună

Spatiu birou de inchiriat 30mpu UTILAT Sub Arin ...

Sub Arini, Sibiu

La ~5km distanță

30 mp utili
4E
1970
Agenție

2 luni în urmă
5

3.780 €
/ lună 14 € / mp / lună

Spatiu birou 270mp zona Sub Arini Sibiu

Sub Arini, Sibiu

La ~5km distanță

270 mp
Etaj 1
Agenție

2 luni în urmă

3.780 €
/ lună 14 € / mp / lună

Spatiu birou 270mp zona Sub Arini Sibiu

Sub Arini, Sibiu

La ~5km distanță

270 mp utili
Agenție

3 săptămâni în urmă
14

1.300 €
/ lună 11.82 € / mp / lună

Eleganta si prestigiu - Spatiu de birouri de 11 ...

Sub Arini, Sibiu

La ~5km distanță

110 mp utili
3E
2012
Agenție

1 lună în urmă
11

500 €
/ lună 7.69 € / mp / lună

Casa individuala 2 camere, curte 1000 mp, Calea ...

Sub Arini, Sibiu

La ~5km distanță

65 mp utili
1960
Agenție

3 săptămâni în urmă
2

400 €
/ lună 7.27 € / mp / lună

Spatiu comercial 1 camere zona Sub Arini

Sub Arini, Sibiu

La ~5km distanță

55 mp utili
2018
Agenție

1 lună în urmă
16

2.662 €
/ lună
2.200 €
13.31 € / mp / lună

Spatii Birouri - 200 mp - Zona Sub Arini

Sub Arini, Sibiu

La ~5km distanță

200 mp utili
1998
Agenție

1 săptămână în urmă
4

350 €
/ lună 10 € / mp / lună

Birou Individual pe Bulevardul Victoriei

Sub Arini, Sibiu

La ~5km distanță

35 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
5

2.178 €
/ lună
1.800 €
11.17 € / mp / lună

Spatiu birouri 195mp Scoala de inot

Calea Dumbrăvii, Sibiu

La ~5km distanță

195 mp utili
Agenție

10 luni în urmă
6

791 €
/ lună 11.30 € / mp / lună

Spatiu birouri de inchiriat Sibiu Calea Dumbra ...

Calea Dumbrăvii, Sibiu

La ~5km distanță

1 camere
70 mp
2000
Agenție

Mai mult de un an
12

2.904 €
/ lună
2.400 €
12.10 € / mp / lună

Spatiu de birouri disponibil imediat pe Calea D ...

Calea Dumbrăvii, Sibiu

La ~5km distanță

3 camere
240 mp
Etaj 2 / 4
2008
Agenție

8 luni în urmă
15

2.200 €
/ lună 20 € / mp / lună

Spatiu comercial de 110mp cu parcare, Calea Dum ...

Calea Dumbrăvii, Sibiu

La ~5km distanță

110 mp utili
1E
Agenție

10 luni în urmă
5

390 €
/ lună
340 €
9.75 € / mp / lună

Spatiu comercial ultracentral zona Calea Dumbra ...

Calea Dumbrăvii, Sibiu

La ~5km distanță

40 mp utili
1E

Căutări populare

Te-ar putea interesa și:

Spaţii comerciale de închiriat în Hipodrom-3, Sibiu

Hipodrom-3 este o zonă din Sibiu, cunoscută pentru accesibilitatea sa și pentru atmosfera vibrantă, ideală pentru afaceri. Imoradar24.ro a analizat piața spațiilor comerciale din această zonă, iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu de închiriere al spațiilor comerciale este de aproximativ 1.180 euro, cu oferte care încep de la 287 euro și pot ajunge până la 4.060 euro.
  • Dimensiuni variate: Suprafața medie a proprietăților este de 116 m², cu cele mai mari spații având 400 m² și cele mai mici de 20 m².
  • Prețuri pe metru pătrat: Prețul mediu pe metru pătrat este de 11 euro, cu valori ce variază de la 6 euro/m² pentru cele mai accesibile spații, până la 35 euro/m² pentru cele mai scumpe.
  • Construcții recente: Aproximativ 29% dintre spațiile comerciale disponibile sunt noi sau în fază de planificare.
  • Disponibilitate rapidă: Timpul mediu în care un spațiu comercial rămâne online este de 143 de zile, indicând o piață activă.
  • Accesibilitate: Zona este considerată accesibilă, având prețuri sub media națională de 1.674 euro, ceea ce o face atractivă pentru antreprenori.

Hipodrom-3, Sibiu, reprezintă o oportunitate excelentă pentru cei care caută spații comerciale accesibile, bine situate și cu potențial de dezvoltare. Ești pregătit să îți deschizi afacerea aici? Explorează acum ofertele disponibile!