Proprietar
Proprietăți unice: 6
Proprietari: 1
Agenție

1 lună în urmă
6

12 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren zona Hipodrom 3000 mp

Hipodrom, Ploiești

3.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
6

40.000 €
/ lună 13.33 € / mp / lună

Schimb teren 3000 mp Ploiesti cu autoturism.

Hipodrom, Ploiești

3.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
7

96.475 €
/ lună 17 € / mp / lună

Ploiesti Hipodrom - teren 5675 mp intravilan - ...

Hipodrom, Ploiești

5.675 mp teren
2E

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

2 luni în urmă
17

1.000 €
/ lună 5 € / mp / lună

Hala de 200 mp in Ploiesti, zona Bariera Bucure ...

Hipodrom, Ploiești

200 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
4

1.900 €
/ lună 5 € / mp / lună

Hala industriala 380 mp, acces tir, Ploiesti, z ...

Hipodrom, Ploiești

380 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
17

1.780.000 €
/ lună 595.92 € / mp / lună

Sevice-Parc auto Birouri 2500mp2 -destinatii mu ...

Hipodrom, Ploiești

2.987 mp utili
2010

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

2 luni în urmă
14

1.750 €
/ lună 7 € / mp / lună

Hala industriala 270 mp, Tatarani

Tătărani

La ~5km distanță

Agenție
Comision 0%

7 luni în urmă
2

500 €
/ lună 6.25 € / mp / lună

NOVISIMO-IMOBILIARE: HALA DE INCHIRIAT IN ZONA ...

Tătărani

La ~5km distanță

Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
3

60 €
/ lună 0.03 € / mp / lună

Vand Teren intravilan Cartier Pictor Rosenthal ...

Pictor Rosenthal, Ploiești

La ~5km distanță

1.834 mp teren

Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
7

2.200 €
/ lună 2.32 € / mp / lună

hala industriala depozit birouri

Pictor Rosenthal, Ploiești

La ~5km distanță

950 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
4

250 €
/ lună 25 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat, 10 mp, zona Lupe ...

Lupeni, Ploiești

La ~5km distanță

10 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

2.300 €
/ lună 4 € / mp / lună

hala noua 575 mp suprafata utila - de inchiriat ...

Rudului, Ploiești

La ~5km distanță

575 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
16

220 €
/ lună 9.57 € / mp / lună

Inchiriere spatiu comercial in Ploiesti, zona R ...

Rudului, Ploiești

La ~5km distanță

23 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
6

8.268 €
/ lună 2.40 € / mp / lună

DE INCHIRIAT Spa?iu industrial de 3,445mp in zo ...

Rudului, Ploiești

La ~5km distanță

3.445 mp utili
Agenție

9 luni în urmă
17

2.300 €
/ lună 4 € / mp / lună

SPATIU DEPOZITARE//PRODUCTIE// STR RUDULUI

Rudului, Ploiești

La ~5km distanță

Agenție

2 zile în urmă
23

400 €
/ lună 3.48 € / mp / lună

Spațiu comercial/birouri de închiriat ...

Dorobanțul, Ploiești

La ~5km distanță

115 mp
2004
Agenție

1 lună în urmă
12

2.000 €
/ lună 1.25 € / mp / lună

SPATIU BIROURI//TATARANI

Bărcănești

La ~5km distanță

1.600 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
14

600 €
/ lună 10.34 € / mp / lună

Spa?iu Comercial/Birou 58mp Vizibilitate Direct ...

Bărcănești

La ~5km distanță

58 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
11

3.000 €
/ lună 5.02 € / mp / lună

Hala industriala noua de inchiriat Ghighiu, acc ...

Bărcănești

La ~5km distanță

598 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
17

1.699 €
/ lună
1.750 €
6.80 € / mp / lună

Hala depozitare/ productie 250 mp de inchiriat, ...

Bărcănești

La ~5km distanță

Agenție

1 lună în urmă
12

7.260 €
/ lună 6.05 € / mp / lună

SPATIU BIROURI//TATARANI

Bărcănești

La ~5km distanță

1.200 mp
2000
2E
Agenție

4 luni în urmă
19

1.100 €
/ lună 16.92 € / mp / lună

Spatiu comercial, parter de bloc, stradal, Ploi ...

Democrației, Ploiești

La ~5km distanță

65 mp utili
1988
Agenție

2 luni în urmă
16

300 €
/ lună 6.67 € / mp / lună

Inchiriere spatiu birouri, in Ploiesti, zona De ...

Democrației, Ploiești

La ~5km distanță

45 mp utili
1950
Agenție

5 luni în urmă
10

850 €
/ lună 5.67 € / mp / lună

Casa de inchiriat, 150 mp, zona Democra?iei

Democrației, Ploiești

La ~5km distanță

150 mp utili
Agenție

5 luni în urmă
18

1.000 €
/ lună 10 € / mp / lună

Spatiu de birouri de inchiriat, 100 mp, zona Ce ...

Democrației, Ploiești

La ~5km distanță

100 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
5

292 €
/ lună 11.68 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat

Democrației, Ploiești

La ~5km distanță

25 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

10 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand teren intravilan , zona Mihai Bravu, 5,000 ...

Cartierul Dâmbu

La ~5km distanță

5.000 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
12

3.993 €
/ lună 2.42 € / mp / lună

Hala industriala P+1E, 1646 mp, Ploiesti, Mihai ...

Mihai Bravu, Ploiești

La ~5km distanță

1.650 mp utili
1E
1970
Agenție

9 luni în urmă
7

3.000 €
/ lună 3 € / mp / lună

Royal Imobiliare - Inchirieri Spatii industrial ...

Mihai Bravu, Ploiești

La ~5km distanță

Agenție

9 luni în urmă
7

4.473 €
/ lună 3 € / mp / lună

Royal Imobiliare-Inchiriere Spatiu Industrial Z ...

Mihai Bravu, Ploiești

La ~5km distanță