Proprietăți unice: 974
Proprietari: 70
Agenție

Ieri
25

1.801 €
/ lună 7.83 € / mp / lună

Imobil zona ultracentrala pretabil restaurant ...

Ultracentral, Sibiu

230 mp utili
290 mp teren
1E
1800
Agenție

5 zile în urmă
43

14 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Spatiu de birouri | 1322mp | Parcari | Zona Cen ...

Central, Sibiu

1.322 mp utili
5E
Agenție

5 zile în urmă
16

7.000 €
/ lună 7 € / mp / lună

Spatii de inchiriat pentru productie/ industria ...

Central, Sibiu

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

5 zile în urmă
15

350 €
/ lună 7 € / mp / lună

Spatii de inchiriat Sibiu

Central, Sibiu

50 mp utili
1E
Agenție

5 zile în urmă
5

2.000 €
/ lună 8.33 € / mp / lună

Spatiu comercial zona Calea Surii Mici din Sibi ...

Aeroport, Sibiu

240 mp utili
1E
1990
Agenție

5 zile în urmă
8

6.050 €
/ lună 11 € / mp / lună

Spatiu comercial zona Calea Surii Mici din Sibi ...

Aeroport, Sibiu

550 mp utili
1990
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 6,050 € și 6.300 €
Agenție

6 zile în urmă
7

400 €
/ lună 9.52 € / mp / lună

Apartament 2 camere la parter pretabil spatiu c ...

Mihai Viteazul, Sibiu

42 mp utili
2E
Agenție

1 săptămână în urmă
1

1.000 €
/ lună 1 € / mp / lună

Teren betonat si imprejmuit 1000 mp - 20000 mp ...

Periferie, Sibiu

1.000 mp teren
Construcții
Agenție

1 săptămână în urmă
1

500 €
/ lună 8.33 € / mp / lună

Hala industriala

Periferie, Sibiu

Agenție

1 săptămână în urmă
1

2.000 €
/ lună 7.41 € / mp / lună

Hala industriala Calea Surii Mici

Periferie, Sibiu

Agenție

1 săptămână în urmă
3

300 €
/ lună 8.57 € / mp / lună

Spatiu birou 35 mp zona Broscarie

Broscărie, Sibiu

35 mp utili
3E
Agenție

1 săptămână în urmă
3

720 €
/ lună 12 € / mp / lună

Spatiu comercial zona Garii Sibiu

Central, Sibiu

60 mp utili
1980
Agenție

1 săptămână în urmă
10

1.815 €
/ lună 22.69 € / mp / lună

Spațiu de birouri - nou - de închiriat - Sos. A ...

Central, Sibiu

80 mp utili
2E
2025
Agenție

1 săptămână în urmă
13

160 €
/ lună 8 € / mp / lună

Birouri 20-250 mp zona Calea Dumbravii Sibiu

Calea Dumbrăvii, Sibiu

20 mp utili
4E
2014
Agenție

1 săptămână în urmă
6

1.391 €
/ lună 18.30 € / mp / lună

Spatiu comercial 76 mpu cu vitrina stradala 6 m ...

Exterior Sud, Sibiu

76 mp utili
3E
2020
Agenție

1 săptămână în urmă
6

700 €
/ lună 9.72 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat la parter zona bu ...

Vasile Aaron, Sibiu

72 mp utili
1E
2000
Agenție

1 săptămână în urmă
5

260 €
/ lună 6.50 € / mp / lună

Spatiu Comercial \ inchiriere \ Sibiu \ zona Pi ...

Piața Cluj, Sibiu

40 mp utili
1E
1985
Agenție

1 săptămână în urmă
7

300 €
/ lună 12 € / mp / lună

Spatiu multifunctional | garsoniera / birou | 2 ...

Ultracentral, Sibiu

25 mp utili
Agenție

1 săptămână în urmă
10

1.500 €
/ lună 15 € / mp / lună

Spatiu birouri de 100 mp utili si parcare zona ...

Aeroport, Sibiu

100 mp utili
2024
Agenție

1 săptămână în urmă
9

4.720 €
/ lună 26.22 € / mp / lună

Spatiu comercial 180mp cu terasa de 75mp zona ...

Exterior Sud, Sibiu

180 mp utili
1E
2024
Agenție

1 săptămână în urmă
9

400 €
/ lună 10 € / mp / lună

Spatiu Comercial | 2 Camere | Pretabil Cabinet ...

Hipodrom 2, Sibiu

40 mp utili
1E
Agenție

2 săptămâni în urmă
2

1.700 €
/ lună 15.04 € / mp / lună

Spatiu comercial 113 mp zona Milea

Central, Sibiu

113 mp utili
Agenție

2 săptămâni în urmă
17

1.000 €
/ lună 5 € / mp / lună

Casă 200 mp de închiriat – locație premium, ide ...

Vasile Aaron, Sibiu

200 mp utili
1E
2000
Agenție

2 săptămâni în urmă
3

85 €
/ lună 8.50 € / mp / lună

Spațiu de birouri de 10 mp de închiriat în zona ...

Ultracentral, Sibiu

10 mp utili
1928
Agenție

2 săptămâni în urmă
7

1.500 €
/ lună 6.38 € / mp / lună

Spatiu comercial 2 etaje autorizat ISU 235 mp/n ...

Lazaret, Sibiu

235 mp utili
Anunț publicat de 4 agenții cu prețuri cuprinse între 1,500 € și 1.815 €
Agenție

2 săptămâni în urmă
10

969 €
/ lună
801 €
17.30 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial situat in zona Mihai ...

Mihai Viteazul, Sibiu

56,1 mp utili
9E
1990
Agenție
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
7

3.811 €
/ lună
3.150 €
4.23 € / mp / lună

Spatiu Industrial - 900 mp - Productie - Depozi ...

Industrial Est, Sibiu

1E
Agenție
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
7

6.352 €
/ lună
5.250 €
4.23 € / mp / lună

Spatiu Industrial - 1500 mp - Productie - Depoz ...

Industrial Est, Sibiu

1E
Agenție
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
7

10.587 €
/ lună
8.750 €
4.23 € / mp / lună

Spatiu Industrial - 2500 mp - Productie - Depoz ...

Industrial Est, Sibiu

1E
Agenție
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
7

19.057 €
/ lună
15.750 €
4.23 € / mp / lună

Spatiu Industrial - 4500 mp - Productie - Depoz ...

Industrial Est, Sibiu

1E