Proprietăți unice: 981
Proprietari: 71
Agenție

2 zile în urmă
25

1.801 €
/ lună 7.83 € / mp / lună

Imobil zona ultracentrala pretabil restaurant ...

Ultracentral, Sibiu

230 mp utili
290 mp teren
1E
1800
Agenție

4 zile în urmă
4

4.000 €
/ lună 48.19 € / mp / lună

Spatiu comercial cu destinatie alimentatie publ ...

Aeroport, Sibiu

83 mp utili
1E
1900
Agenție

5 zile în urmă
43

14 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Spatiu de birouri | 1322mp | Parcari | Zona Cen ...

Central, Sibiu

1.322 mp utili
5E

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

5 zile în urmă
8

900 €
/ lună 10 € / mp / lună

SPAȚIU COMERCIAL DE ÎNCHIRIAT CALEA DUMBRĂVII | ...

Calea Dumbrăvii, Sibiu

90 mp utili
3E
2000
Agenție

5 zile în urmă
16

7.000 €
/ lună 7 € / mp / lună

Spatii de inchiriat pentru productie/ industria ...

Central, Sibiu

Agenție

5 zile în urmă
15

350 €
/ lună 7 € / mp / lună

Spatii de inchiriat Sibiu

Central, Sibiu

50 mp utili
1E
Agenție

6 zile în urmă
5

2.000 €
/ lună 8.33 € / mp / lună

Spatiu comercial zona Calea Surii Mici din Sibi ...

Aeroport, Sibiu

240 mp utili
1E
1990
Agenție

6 zile în urmă
8

6.050 €
/ lună 11 € / mp / lună

Spatiu comercial zona Calea Surii Mici din Sibi ...

Aeroport, Sibiu

550 mp utili
1990
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 6,050 € și 6.300 €
Agenție

6 zile în urmă
7

400 €
/ lună 9.52 € / mp / lună

Apartament 2 camere la parter pretabil spatiu c ...

Mihai Viteazul, Sibiu

42 mp utili
2E
Agenție

1 săptămână în urmă
1

1.000 €
/ lună 1 € / mp / lună

Teren betonat si imprejmuit 1000 mp - 20000 mp ...

Periferie, Sibiu

1.000 mp teren
Construcții
Agenție

1 săptămână în urmă
1

500 €
/ lună 8.33 € / mp / lună

Hala industriala

Periferie, Sibiu

Agenție

1 săptămână în urmă
1

2.000 €
/ lună 7.41 € / mp / lună

Hala industriala Calea Surii Mici

Periferie, Sibiu

Agenție

1 săptămână în urmă
3

300 €
/ lună 8.57 € / mp / lună

Spatiu birou 35 mp zona Broscarie

Broscărie, Sibiu

35 mp utili
3E
Agenție

1 săptămână în urmă
3

720 €
/ lună 12 € / mp / lună

Spatiu comercial zona Garii Sibiu

Central, Sibiu

60 mp utili
1980
Agenție

1 săptămână în urmă
10

1.815 €
/ lună 22.69 € / mp / lună

Spațiu de birouri - nou - de închiriat - Sos. A ...

Central, Sibiu

80 mp utili
2E
2025
Agenție

1 săptămână în urmă
13

160 €
/ lună 8 € / mp / lună

Birouri 20-250 mp zona Calea Dumbravii Sibiu

Calea Dumbrăvii, Sibiu

20 mp utili
4E
2014
Agenție

1 săptămână în urmă
6

1.391 €
/ lună 18.30 € / mp / lună

Spatiu comercial 76 mpu cu vitrina stradala 6 m ...

Exterior Sud, Sibiu

76 mp utili
3E
2020
Agenție

1 săptămână în urmă
6

700 €
/ lună 9.72 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat la parter zona bu ...

Vasile Aaron, Sibiu

72 mp utili
1E
2000
Agenție

1 săptămână în urmă
5

260 €
/ lună 6.50 € / mp / lună

Spatiu Comercial \ inchiriere \ Sibiu \ zona Pi ...

Piața Cluj, Sibiu

40 mp utili
1E
1985
Agenție

1 săptămână în urmă
7

300 €
/ lună 12 € / mp / lună

Spatiu multifunctional | garsoniera / birou | 2 ...

Ultracentral, Sibiu

25 mp utili
Agenție

1 săptămână în urmă
10

1.500 €
/ lună 15 € / mp / lună

Spatiu birouri de 100 mp utili si parcare zona ...

Aeroport, Sibiu

100 mp utili
2024
Agenție

1 săptămână în urmă
9

4.720 €
/ lună 26.22 € / mp / lună

Spatiu comercial 180mp cu terasa de 75mp zona ...

Exterior Sud, Sibiu

180 mp utili
1E
2024
Agenție

1 săptămână în urmă
9

400 €
/ lună 10 € / mp / lună

Spatiu Comercial | 2 Camere | Pretabil Cabinet ...

Hipodrom 2, Sibiu

40 mp utili
1E
Agenție

2 săptămâni în urmă
2

1.700 €
/ lună 15.04 € / mp / lună

Spatiu comercial 113 mp zona Milea

Central, Sibiu

113 mp utili
Agenție

2 săptămâni în urmă
17

1.000 €
/ lună 5 € / mp / lună

Casă 200 mp de închiriat – locație premium, ide ...

Vasile Aaron, Sibiu

200 mp utili
1E
2000
Agenție

2 săptămâni în urmă
3

85 €
/ lună 8.50 € / mp / lună

Spațiu de birouri de 10 mp de închiriat în zona ...

Ultracentral, Sibiu

10 mp utili
1928
Agenție

2 săptămâni în urmă
7

1.500 €
/ lună 6.38 € / mp / lună

Spatiu comercial 2 etaje autorizat ISU 235 mp/n ...

Lazaret, Sibiu

235 mp utili
Anunț publicat de 4 agenții cu prețuri cuprinse între 1,500 € și 1.815 €
Agenție

2 săptămâni în urmă
10

969 €
/ lună
801 €
17.30 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial situat in zona Mihai ...

Mihai Viteazul, Sibiu

56,1 mp utili
9E
1990
Agenție

2 săptămâni în urmă
19

750 €
/ lună 9.62 € / mp / lună

Spatiu comercial - birou de inchiriat zona exce ...

Central, Sibiu

78 mp utili
4E
1975
Agenție
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
7

3.811 €
/ lună
3.150 €
4.23 € / mp / lună

Spatiu Industrial - 900 mp - Productie - Depozi ...

Industrial Est, Sibiu

1E

Căutări populare

Te-ar putea interesa și:

Spaţii comerciale de închiriat în Sibiu

Sibiu, un oraș istoric și cultural, este cunoscut pentru arhitectura sa medievală și pentru atracțiile turistice, precum Piața Mare și Podul Minciunilor. De asemenea, orașul beneficiază de o rețea de transport bine dezvoltată, facilitând accesul la diverse zone comerciale. Imoradar24.ro a analizat piața pentru tine, iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu al spațiilor comerciale de închiriat este de aproximativ 450 euro, cu oferte ce încep de la 250 euro și pot ajunge până la 5.401 euro, ceea ce face ca zona să fie considerată accesibilă în comparație cu media națională de 1.037 euro.
  • Dimensiuni variate: Suprafața medie a spațiilor comerciale este de 70 m², cu cele mai mici având 20 m² și cele mai mari ajungând până la 900 m².
  • Preț pe metru pătrat: Prețul mediu pe metru pătrat este de 10 euro, cu valori variind de la 4 euro/m² pentru cele mai accesibile oferte până la 21 euro/m² pentru cele mai scumpe.
  • Facilități de parcare: Prețul mediu pentru proprietățile cu parcare sau garaj este de 2.560 euro.
  • Construcții recente: Aproximativ 14% dintre spațiile comerciale sunt noi sau în fază de planificare.
  • Disponibilitate rapidă: Timpul mediu în care un spațiu comercial rămâne online este de 127 de zile, indicând o piață activă.
  • Compartimentare: Toate spațiile comerciale disponibile sunt cu 1 cameră.

Sibiu reprezintă o oportunitate excelentă pentru cei care caută spații comerciale de închiriat, datorită prețurilor accesibile și a unei piețe dinamice. Ești pregătit să găsești spațiul ideal pentru afacerea ta? Explorează acum ofertele disponibile!