Proprietăți unice: 7
Proprietari: 0
Agenție

4 zile în urmă
5

62.500 €
/ lună 25 € / mp / lună

Teren extravilan de 2500 mp Mohu

Mohu

2.500 mp teren
Agenție

5 zile în urmă
6

66.000 €
/ lună 110 € / mp / lună

Teren premium in Mohu, Selimbar | Locatia ideal ...

Mohu

600 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
6

195.000 €
/ lună 75 € / mp / lună

Teren cu autorizatie de constructie, Mohu (Sibi ...

Mohu

2.600 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

3 săptămâni în urmă
3

31.900 €
/ lună 29 € / mp / lună

Teren extravilan de vanzare 1.100mp Mohu, Selim ...

Mohu

1.100 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
6

190.000 €
/ lună 27.54 € / mp / lună

Oportunitate Premium: 6.900 mp Intravilan Hub L ...

Mohu

6.900 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
10

103.900 €
/ lună 100.87 € / mp / lună

Teren intravilan de 1039 mp in localitatea Mohu ...

Mohu

1.030 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
3

27.000 €
/ lună 57.45 € / mp / lună

Teren intravilan | 418 mp | Sat Mohu, comuna Se ...

Mohu

470 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

3 luni în urmă
7

18.000 €
/ lună 32.73 € / mp / lună

Teren 550 mp de vanzare in Tocile

Veștem

La ~5km distanță

550 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
9

82.000 €
/ lună 10.93 € / mp / lună

Teren de 7.500 mp de vanzare in Bradu, Avrig-CO ...

Veștem

La ~5km distanță

7.500 mp teren
Agenție

7 luni în urmă
7

59.200 €
/ lună 16 € / mp / lună

Teren | 3700 mp | Deschidere la DN | Intrare Ve ...

Veștem

La ~5km distanță

3.700 mp teren

Agenție

3 luni în urmă
11

1.650 €
/ lună 8.25 € / mp / lună

Spatiu comercial | La strada | 200 MP | Teren 3 ...

Veștem

La ~5km distanță

200 mp utili
2024
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

12.000 €
/ lună 8.57 € / mp / lună

Vand teren arabil extravilan Bungard

Bungard

La ~5km distanță

1.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

119.000 €
/ lună 14 € / mp / lună

Teren 8500 mp Dealul Gusteritei DJ 106

Bungard

La ~5km distanță

4 camere
8.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

12 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

PROPRIETAR Teren langa satul Bungard

Bungard

La ~5km distanță

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

600 €
/ lună 0.15 € / mp / lună

Inchiriez/vand teren dealul daii

Bungard

La ~5km distanță

4.100 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
7

65.000 €
/ lună 162.50 € / mp / lună

Teren 400 mp Selimbar - Zona Bungard - Oportuni ...

Bungard

La ~5km distanță

400 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
7

100.000 €
/ lună 166.39 € / mp / lună

Teren 601 mp cu autorizatie de constructie casa ...

Bungard

La ~5km distanță

601 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
4

44.000 €
/ lună 8 € / mp / lună

Oportunitate de investitieTeren agricol in Bung ...

Bungard

La ~5km distanță

5.500 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
8

64.000 €
/ lună 159.20 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare Selimbar / Bungard

Bungard

La ~5km distanță

402 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
5

15.000 €
/ lună 30 € / mp / lună

Teren De Vanzare Selimbar Zona Bungard

Bungard

La ~5km distanță

500 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
7

1.150 €
/ lună 15.13 € / mp / lună

Spatiu comercial 76 mp, vad bun si vitrina - Dn ...

Șelimbăr

La ~5km distanță

76 mp utili
2023
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

80.000 €
/ lună 160 € / mp / lună

Teren Intravilan Selimbar ( Zona Sopa) Puz apro ...

Șelimbăr

La ~5km distanță

500 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
7

600 €
/ lună 13.33 € / mp / lună

Spatiu comercial 2 camere zona Doamna Stanca

Șelimbăr

La ~5km distanță

45 mp utili
Agenție

3 săptămâni în urmă
3

59.000 €
/ lună 60.20 € / mp / lună

Teren | Extravilan | Oportunitate Investitie | ...

Șelimbăr

La ~5km distanță

980 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
6

1.149 €
/ lună 15.12 € / mp / lună

Spatiu comercial 76 mpu cu vitrina stradala 6 m ...

Șelimbăr

La ~5km distanță

76 mp utili
2020
Agenție

4 luni în urmă
20

2.000 €
/ lună 16.13 € / mp / lună

Spatiu comercial, NOU, complet finisat, 6 parca ...

Șelimbăr

La ~5km distanță

124 mp utili
2000
Agenție

1 lună în urmă
17

6.388 €
/ lună
5.280 €
14.52 € / mp / lună

Spatii Birouri - 440 mp - Zona Shopping City Si ...

Șelimbăr

La ~5km distanță

440 mp utili
2011
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
11

4.236 €
/ lună
3.501 €
18.42 € / mp / lună

Spatiu Comercial - 230 mp - Showroom - Comert - ...

Șelimbăr

La ~5km distanță

230 mp utili
2E
2022
Agenție

Mai mult de un an
7

118.500 €
/ lună
118.560 €
259.87 € / mp / lună

Teren intravilan 480mp, puz aprobat, Selimbar

Șelimbăr

La ~5km distanță

456 mp teren
Anunț publicat de 3 agenții cu prețuri cuprinse între 118,500 € și 118.560 €
Agenție

3 luni în urmă
1

144.300 €
/ lună 39 € / mp / lună

Teren extravilan 3700 mp, Selimbar

Șelimbăr

La ~5km distanță

3.700 mp teren