Proprietăți unice: 228
Proprietari: 43
Agenție

5 luni în urmă
1

80.000 €
/ lună 47.06 € / mp / lună

Teren extravilan de vanzare suprafata 1.700 mp ...

Careiului, Satu Mare

1.700 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
7

440 €
/ lună 5.50 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat, 80 mp, zona Semi ...

Central, Satu Mare

80 mp utili
Agenție

5 luni în urmă
1

48.738 €
/ lună 10.95 € / mp / lună

Spatiu comercial, 4.448,50 mp, zona Semicentral

Semicentral, Satu Mare

4.449 mp utili

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

5 luni în urmă
5

55.000 €
/ lună 55 € / mp / lună

Teren 10 arii extravilan zona Careiului

Careiului, Satu Mare

1.000 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
1

65.000 €
/ lună 142.23 € / mp / lună

Teren intravilan, de vanzare, 457 mp, zona Buco ...

Central, Satu Mare

457 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
2

155.000 €
/ lună 12.93 € / mp / lună

Teren extravilan 12000mp. Periferie Sud

Periferie, Satu Mare

11.983 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
12

55.000 €
/ lună 91.67 € / mp / lună

Teren, 600 mp, zona Bercu Rosu

Bercu Roșu, Satu Mare

600 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
1

51.000 €
/ lună 34 € / mp / lună

Teren de vanzare 1500 mp Strada Amatului

Lucian Blaga, Satu Mare

1.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
8

18.000 €
/ lună
20.000 €
9 € / mp / lună

Teren 20 ari cu gradina si cabana extravilan la ...

Central, Satu Mare

2.000 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
18

5.680 €
/ lună 20 € / mp / lună

Inchiriere sediu bancar, 284 mp, zona ultracent ...

Ultracentral, Satu Mare

284 mp utili
Agenție

5 luni în urmă
18

1.300 €
/ lună 5.10 € / mp / lună

Birou de inchriat, 255 mp, zona Ultracentrala

Ultracentral, Satu Mare

255 mp utili
Agenție

5 luni în urmă
9

500 €
/ lună 5.38 € / mp / lună

Birou de inchriat, 93 mp, zona Ultracentrala

Ultracentral, Satu Mare

93 mp utili
Agenție

5 luni în urmă
6

63.000 €
/ lună 108.62 € / mp / lună

Video | Teren intravilan 580 mp in zona Dara | ...

Central, Satu Mare

580 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
3

1.500 €
/ lună 7.89 € / mp / lună

Hala metaloca 190 mp, teren 2400 mp, zona Doba

Sud, Satu Mare

190 mp utili
Agenție

5 luni în urmă
7

6.700 €
/ lună 14.08 € / mp / lună

Spa?iu comercial, 476 mp, zona Ultracentrala

Ultracentral, Satu Mare

476 mp utili
Agenție

5 luni în urmă
12

440 €
/ lună 5.50 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat, 80 mp, zona Semi ...

Semicentral, Satu Mare

80 mp utili
Agenție

5 luni în urmă
7

650 €
/ lună 4.81 € / mp / lună

Hala service auto de inchiriat, 135 mp, zona Ca ...

Careiului, Satu Mare

135 mp utili
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
5

58.500 €
/ lună 48.75 € / mp / lună

Vand urgent teren intravilan 12 arii cu proiect ...

Lucian Blaga, Satu Mare

1.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
7

420 €
/ lună 8.40 € / mp / lună

Inchiriez birou in zona ultracentrala

Ultracentral, Satu Mare

50 mp utili
Agenție

6 luni în urmă
1

48.738 €
/ lună 6 € / mp / lună

Spatiu comercial, 4.448,50 mp, zona Semicentral

Semicentral, Satu Mare

8.123 mp utili
Agenție

6 luni în urmă
10

550 €
/ lună 7.75 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat, 71 mp, zona Aure ...

Aurel Vlaicu, Satu Mare

71 mp utili
Agenție

7 luni în urmă
3

400 €
/ lună 15.38 € / mp / lună

Spatiu comercial, 26 mp, zona Piata Mare

Central, Satu Mare

26 mp utili
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
8

1.800 €
/ lună 12.86 € / mp / lună

DE INCHIRIAT spatiu comercial SOARELUI

Soarelui, Satu Mare

140 mp utili
Agenție

7 luni în urmă
2

1.500 €
/ lună 4.79 € / mp / lună

Afacere la cheie, sala de biliard, ultracentral

Ultracentral, Satu Mare

313 mp utili
Agenție

7 luni în urmă
8

300 €
/ lună 2.73 € / mp / lună

Spatiu comercial 110 mp, mobilat, utilat pentru ...

Central, Satu Mare

110 mp utili
Agenție

8 luni în urmă
9

7.500 €
/ lună 2.50 € / mp / lună

Hala industriala 3000 mp de inchiriat zona Stra ...

Careiului, Satu Mare

3.000 mp utili
Agenție

9 luni în urmă
14

2.000 €
/ lună 5 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat, 400 mp, zona semicentrala

Central, Satu Mare

400 mp utili
Agenție

9 luni în urmă
9

750 €
/ lună 1.88 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat, 150 mp, zona semicentrala

Semicentral, Satu Mare

400 mp utili
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
16

145.000 €
/ lună
140.000 €
131.82 € / mp / lună

Teren zona Soarelui accept schimb cu casa ofer ...

Soarelui, Satu Mare

2 camere
1.100 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
15

1.000 €
/ lună 4 € / mp / lună

Spa?iu de inchiriat, 250 mp, zona Titulescu

Titulescu, Satu Mare

250 mp utili