Proprietăți unice: 228
Proprietari: 43
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
6

9.400 €
/ lună 3.88 € / mp / lună

Teren intravilan cu PUZ

Central, Satu Mare

2.420 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
2

25.000 €
/ lună 23.50 € / mp / lună

Teren de vanzare

Central, Satu Mare

1.064 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
1

49.000 €
/ lună 71.01 € / mp / lună

Vand parcela pe Odoreului langa magazin Dersida ...

Central, Satu Mare

690 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

4 luni în urmă
5

55.000 €
/ lună 22 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare, 2.500 mp, Str Goru ...

Central, Satu Mare

2.500 mp teren
2E
Agenție

4 luni în urmă
1

48.738 €
/ lună 10.96 € / mp / lună

Spatiu comercial, 4.448,50 mp, zona Semicentral

Semicentral, Satu Mare

4.448,5 mp utili
Agenție

5 luni în urmă
1

114.000 €
/ lună 39.93 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare, 28,55 ari, zona De ...

Central, Satu Mare

2.855 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
9

56.000 €
/ lună 40 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare, 1400 mp, zona Berc ...

Bercu Roșu, Satu Mare

1.400 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
19

300.000 €
/ lună 3.80 € / mp / lună

Teren intravilan 7.9 ha. Sandra

Central, Satu Mare

79.000 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
2

65.000 €
/ lună 50 € / mp / lună

Teren intravilan, 1300mp ,Paulesti

Central, Satu Mare

1.300 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
1

130.000 €
/ lună 21.89 € / mp / lună

Teren extravilan 5939 mp, zona Aquastar

Central, Satu Mare

5.939 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
1

72.000 €
/ lună 21.68 € / mp / lună

Teren Extravilan, 3.321 mp, zona Magnoliei

Central, Satu Mare

3.321 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
4

65.000 €
/ lună 32.50 € / mp / lună

Teren extravilan, 2000 mp, zona Aquastar

Nord, Satu Mare

2.000 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
1

130.000 €
/ lună 25.00 € / mp / lună

Teren de vanzare, 52 de ari, zona Odoreului

Central, Satu Mare

5.201 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
5

74.900 €
/ lună 30.63 € / mp / lună

Teren de vanzare, 2450mp, zona Gorunului

Central, Satu Mare

2.445 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
1

203.000 €
/ lună 17.50 € / mp / lună

Teren de vanzare oportunitate de investitie zon ...

Lucian Blaga, Satu Mare

11.600 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
1

35.000 €
/ lună 17.50 € / mp / lună

Teren de vanzare, 20 arii, zona Aquastar

Central, Satu Mare

2.000 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
2

365.000 €
/ lună 34.11 € / mp / lună

Teren extravilan, 10700 mp, zona Periferie Nord

Periferie, Satu Mare

10.700 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
1

125.000 €
/ lună 5.75 € / mp / lună

Teren extravilan de vanzare, 21.750 mp, Satu Ma ...

Botizului, Satu Mare

21.750 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
1

45.000 €
/ lună 13.64 € / mp / lună

Teren extravilan, zona Lucian Blaga 3300 mp

Lucian Blaga, Satu Mare

3.300 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
6

37.000 €
/ lună 9.25 € / mp / lună

Teren extravilan de vanzare, 40 ARI, zona Racsa

Central, Satu Mare

4.000 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
3

60.000 €
/ lună 47.36 € / mp / lună

Teren extravilan de vanzare, 1267 mp, zona Drae ...

Central, Satu Mare

1.267 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
1

115.000 €
/ lună 12.23 € / mp / lună

Teren de vanzare , 9400 mp , zona 14 Mai

14 Mai, Satu Mare

9.400 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
1

1.500.000 €
/ lună 46.30 € / mp / lună

Teren de vanzare, 32400 mp, Zona Aurel Vlaicu

Aurel Vlaicu, Satu Mare

32.400 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
1

50.000 €
/ lună 61.73 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare zona Strada Baritiu ...

Central, Satu Mare

810 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
2

155.000 €
/ lună 64.58 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare, 2400 mp, Titulescu

Semicentral, Satu Mare

2.400 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
1

2.000.000 €
/ lună 10.87 € / mp / lună

Teren intravilan | 183.990 MP | Zona Lucian Bla ...

Lucian Blaga, Satu Mare

183.990 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
1

740.000 €
/ lună 40 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare, 1,85 ha, zona Dece ...

Central, Satu Mare

18.500 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
3

58.000 €
/ lună 46.40 € / mp / lună

Teren intravilan 1250 mp, zona Aquastar

Central, Satu Mare

1.250 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
5

125.000 €
/ lună 52.83 € / mp / lună

Teren de vanzare, 2366 mp - zona Bercu Rosu

Bercu Roșu, Satu Mare

2.366 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
1

475.000 €
/ lună 26.99 € / mp / lună

Teren de vanzare extravilan, 1.76 ha, zona Luci ...

Lucian Blaga, Satu Mare

17.600 mp teren