Proprietăți unice: 0
Proprietari: 0

Anunțuri relevante din apropiere.

Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
4

130.500 €
/ lună 10.13 € / mp / lună

1.3 hectare teren intravilan Seini de vanzare, ...

Viile Apei

La ~10km distanță

12.885 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
8

51.945 €
/ lună 15 € / mp / lună

3463 mp teren intravilan Seini de vanzare, toat ...

Central, Seini

La ~10km distanță

3.463 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
8

57.550 €
/ lună 10 € / mp / lună

5755 mp teren intravilan Seini de vanzare, toat ...

Central, Seini

La ~10km distanță

5.755 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
18

3 €
/ lună 0 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat

Central, Negrești-Oaș

La ~10km distanță

15.500 mp utili
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
5

1.500 €
/ lună 0.19 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare la Negresti oas

Central, Negrești-Oaș

La ~10km distanță

8.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
4

350 €
/ lună 4.67 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial

Central, Negrești-Oaș

La ~10km distanță

75 mp utili
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
4

27.000 €
/ lună 0.71 € / mp / lună

Teren Negresti-Oas

Negrești-Oaș

La ~10km distanță

38.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

35.000 €
/ lună 7.29 € / mp / lună

Teren de vanzare

Bixad

La ~15km distanță

4.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
8

365.000 €
/ lună 10 € / mp / lună

3.65 hectare teren partial intravilan Ciupercen ...

Ciuperceni

La ~15km distanță

36.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
8

22.500 €
/ lună 14.58 € / mp / lună

Vand Teren Intravilan 800 mp Cicarlau, Central ...

Cicârlău

La ~15km distanță

1.543 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
4

150.000 €
/ lună 12.41 € / mp / lună

Proprietate unica teren retras, cu multa intimi ...

Cicârlău

La ~15km distanță

12.087 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

108.000 €
/ lună 10.80 € / mp / lună

Vand urgent teren in Merisor

Merișor

La ~20km distanță

10.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

26.000 €
/ lună 26 € / mp / lună

Teren intravilan 10 ari, utilitati complete, ap ...

Agriș

La ~20km distanță

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
6

100 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Casa cu teren 44 arii

Băița

La ~20km distanță

4.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
2

90.000 €
/ lună 6,000.00 € / mp / lună

Teren intravilan construibil de vanzare

Tăuții-Măgherăuș

La ~25km distanță

15 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
7

72.000 €
/ lună
3.650 €
36.46 € / mp / lună

Doua parcele teren 1000mp/975mp in Tautii-Maghe ...

Tăuții-Măgherăuș

La ~25km distanță

1.975 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
1

6 €
/ lună 0.03 € / mp / lună

Ofer spatiu comercial in chirie zona Dura

Tăuții-Măgherăuș

La ~25km distanță

200 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

39.250 €
/ lună 38.86 € / mp / lună

Vand teren intravilan Tautii Magheraus- 10 arii

Tăuții-Măgherăuș

La ~25km distanță

1.010 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
5

37.400 €
/ lună 1 € / mp / lună

Teren extravilan 3 parcele total 37.400 mp, lan ...

Homorodu de Jos

La ~25km distanță

37.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

1 €
/ lună 0 € / mp / lună

Buzesti 14 ari 25 minute din Baia Mare

Buzești

La ~25km distanță

1.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
2

32.500 €
/ lună 22.94 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare, Petin

Petin

La ~25km distanță

1.417 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
4

95.000 €
/ lună 44.14 € / mp / lună

Vand teren intravilan cu o cladire in construct ...

Petin

La ~25km distanță

2.152 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
3

110.000 €
/ lună 25.58 € / mp / lună

Teren intravilan 7km de la Satu Mare

Petin

La ~25km distanță

4.300 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

42.000 €
/ lună 23.29 € / mp / lună

Teren in centru Halmeu, Satu-Mare

Halmeu

La ~25km distanță

1.803 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

3.000 €
/ lună 3.75 € / mp / lună

Vand locuri de casa in botiz

Botiz

La ~25km distanță

800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
8

20.000 €
/ lună 44.44 € / mp / lună

Teren intravilan cu puz aprobat locuri de case

Botiz

La ~25km distanță

450 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

49.000 €
/ lună 924.53 € / mp / lună

Teren loc de casa, vand sau schimb

Micula

La ~25km distanță

53 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

24.500 €
/ lună 37.81 € / mp / lună

Teren Intravilan in Ambud

Ambud

La ~25km distanță

648 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
3

35.000 €
/ lună 56.45 € / mp / lună

Teren de vanzare Sasar 620 mp + cota drum servi ...

Săsar

La ~25km distanță

620 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
8

3.460 €
/ lună 10 € / mp / lună

Inchiriez doua spatii comerciale , alaturate , ...

Săsar, Baia Mare

La ~30km distanță

346 mp utili