Teren cu casa de vanzare

38.000 € / lună
12.67 € / mp / lună

Corod, Judeţul Satu Mare

Suprafață teren:
3.000 mp

Descriere spațiu comercial

Teren cu casa de vanzare Latime 27 metri Pentru mai multe detalii sunati la urmatorul numar de telefon: 07******26 Judet: Satu Mare Localitate: Corod
Citește mai mult Citește mai puțin
Actualizat în: 18 Mai 2026 ID anunț: 1628017

Istoric preț

Proprietăți similare

Spațiu comercial, de 1,360 mp, în Nord
40.800 € / lună
Satu Mare, Nord
1.360 mp utili
Spațiu comercial, în Viile Satu Mare
40.000 € / lună
Județul Satu Mare, Viile Satu Mare
2.406 mp teren
Spațiu comercial, în Viile Satu Mare
38.500 € / lună
Județul Satu Mare, Viile Satu Mare
1.155 mp teren
Spațiu comercial, în Decebal
38.000 € / lună
Județul Satu Mare, Decebal
3.300 mp teren
Spațiu comercial, în 14 Mai
35.000 € / lună
Satu Mare, 14 Mai
281 mp teren
Spațiu comercial, în Micula
36.300 € / lună
Județul Satu Mare, Micula
1.399 mp teren
Spațiu comercial, în Central
37.000 € / lună
Județul Satu Mare, Tășnad
4.600 mp teren
Spațiu comercial, în Central
35.500 € / lună
Satu Mare, Central
503 mp teren
Spațiu comercial, în Homorodu de Jos
37.400 € / lună
Județul Satu Mare, Homorodu de Jos
37.400 mp teren