Proprietăți unice: 1
Proprietari: 0
Agenție

17 ore în urmă
6

1.000 €
/ lună 1.82 € / mp / lună

Hala de inchiriat 550 mp Cehu Silva iei

Central, Cehu Silvaniei

550 mp utili

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

4 luni în urmă
1

79.000 €
/ lună 0.91 € / mp / lună

Teren agricol in suprafata de 87000 mp, UAT Sal ...

Sălățig

La ~5km distanță

87.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

550 €
/ lună 0.41 € / mp / lună

Teren intravilan 1350 mp deschidere DJ108D idea ...

Ariniș

La ~10km distanță

1.350 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
3

76.636 €
/ lună
84.800 €
28 € / mp / lună

Teren de vanzare in Grosi cu priveliste superba

Central, Ulmeni

La ~10km distanță

2.737 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
5

600 €
/ lună 3 € / mp / lună

Inchiriez hala 200 mp Sal?ig curent trifazic, p ...

Sălsig

La ~15km distanță

200 mp utili
Agenție

1 săptămână în urmă
19

600 €
/ lună 3.02 € / mp / lună

Hala noua de inchiriat

Sălsig

La ~15km distanță

199 mp utili
1.764 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

300 €
/ lună 3 € / mp / lună

Spatiu comercial

Jibou

La ~15km distanță

100 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
6

77 €
/ lună 0.06 € / mp / lună

Teren intravilan

Central, Jibou

La ~15km distanță

1.300 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
7

300 €
/ lună 10.34 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat

Central, Jibou

La ~15km distanță

29 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

500 €
/ lună 15.63 € / mp / lună

Vand teren in firminis 500e/ar

Jibou

La ~15km distanță

32 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
4

67.788 €
/ lună
76.800 €
28 € / mp / lună

Teren de vanzare in Grosi cu priveliste superba

Iadăra

La ~20km distanță

2.421 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
6

245.000 €
/ lună 120.10 € / mp / lună

Teren intravilan, zona parc Hosteze, Tautii Mag ...

Iadăra

La ~20km distanță

2.040 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
3

120.000 €
/ lună 40 € / mp / lună

Teren intravilan 3000mp | Tautii-Magheraus | Ut ...

Iadăra

La ~20km distanță

3.000 mp teren
Agenție

5 zile în urmă
5

22.500 €
/ lună 22.50 € / mp / lună

Teren intravilan | Bozanta Mica | 1000 mp | per ...

Iadăra

La ~20km distanță

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
1

1.575 €
/ lună 0.75 € / mp / lună

Vand teren intravilan in Girceiu

Gârceiu

La ~20km distanță

2.100 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

1.200 €
/ lună 0.43 € / mp / lună

Teren intravilan 28 ari in Garceiu-Salaj

Gârceiu

La ~20km distanță

2.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
7

34.900 €
/ lună 12.03 € / mp / lună

teren intravilan 2900mp, priveliste, utilitati, ...

Fărcașa

La ~20km distanță

2.900 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

600 €
/ lună 1.09 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat in oras Jibou, lo ...

Var

La ~20km distanță

550 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

750 €
/ lună 3.13 € / mp / lună

Hala de inchiriere

Hereclean

La ~20km distanță

240 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
1

38.000 €
/ lună 11.18 € / mp / lună

Pret avantajos,teren intravilan in Hereclean,11 ...

Hereclean

La ~20km distanță

3.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
4

70.000 €
/ lună 23.33 € / mp / lună

De vanzare teren 3000mp Hereclean cu front de 6 ...

Hereclean

La ~20km distanță

3.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
8

1.079 €
/ lună 3.60 € / mp / lună

Inchiriez hala 300 mp

Crișeni

La ~25km distanță

300 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

45.000 €
/ lună 17.11 € / mp / lună

Teren intravilan

Crișeni

La ~25km distanță

2.630 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

81.200 €
/ lună 40 € / mp / lună

Teren in Zalau, str Lupului

Crișeni

La ~25km distanță

2.030 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
4

83.500 €
/ lună 30.44 € / mp / lună

Teren intravilan in localitatea Criseni in supr ...

Crișeni

La ~25km distanță

2.743 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
3

50.000 €
/ lună 2,380.95 € / mp / lună

Teren intravilan

Crișeni

La ~25km distanță

21 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
5

3.000 €
/ lună 1.20 € / mp / lună

Vand teren intravilan in Criseni

Crișeni

La ~25km distanță

2.500 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
5

325.000 €
/ lună 58.04 € / mp / lună

Vand teren CENTURA ZALAU(intravilan)

Crișeni

La ~25km distanță

5.600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
8

1.500 €
/ lună 0.26 € / mp / lună

58 ari teren extravilan de vinzare

Crișeni

La ~25km distanță

5.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
8

2.800 €
/ lună 2 € / mp / lună

Teren intravilan Badon | 14 ari | 2 fronturi la ...

Badon

La ~25km distanță

1.400 mp teren