Teren intravilan in localitatea Hereclean in suprafata de 5800 mp

48.900 € / lună
8.43 € / mp / lună

Badon, Judeţul Sălaj

Suprafață teren:
5.800 mp

Descriere spațiu comercial

BLITZ va propune spre vanzare un teren intravilan, cu o suprafata de 5800 mp, intr-o zona in plina dezvoltare. Proprietatea este ideala atat pentru investitie cat si pentru dezvoltari rezidentiale (case) sau constructii industriale (hala) Terenul benificiaza de: -deschidere la drum de aproximativ 23.5m -acces la utilitati -acces facil pe strada asfaltata -carte funciara disponibila Zona este in continua expansiune, oferind un potential ridicat de valorificare pe termen mediu si lung. Va astepteptam cu drag la vizionare! Cod oferta / ID BLITZ: P166483
Citește mai mult Citește mai puțin
Actualizat în: 10 Mai 2026 ID anunț: 1339788

Istoric preț

Proprietăți similare

Spațiu comercial, în Badon
49.800 € / lună
Județul Sălaj, Badon
4.000 mp teren
Spațiu comercial, în Dumbrava 2
50.000 € / lună
Zalău, Dumbrava 2
500 mp teren
Spațiu comercial, în Stana
53.000 € / lună
Județul Sălaj, Stana
900 mp teren
Spațiu comercial, în Derșida
50.900 € / lună
Județul Sălaj, Derșida
11.500 mp teren
Spațiu comercial, în Central
50.000 € / lună
Zalău, Central
1.900 mp teren
Spațiu comercial, în Crișeni
50.000 € / lună
Județul Sălaj, Crișeni
21 mp teren
Spațiu comercial, în Bobota
45.000 € / lună
Județul Sălaj, Bobota
12.500 mp teren
Spațiu comercial, în Central
53.000 € / lună
Zalău, Central
5.300 mp teren
Spațiu comercial, în Central
51.200 € / lună
Zalău, Central
1.600 mp teren