Proprietăți unice: 4
Proprietari: 2
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
8

72.000 €
/ lună 13.03 € / mp / lună

Proprietar, vand 5524 mp teren intravilan Comar ...

Poiana

5.524 mp teren
1E
Agenție

1 lună în urmă
6

390.000 €
/ lună 145.79 € / mp / lună

Teren Busteni str. Ana Ipatescu, suprafata 2.67 ...

Poiana

2.675 mp teren
2E
Agenție

1 lună în urmă
8

800 €
/ lună 3.48 € / mp / lună

Hala produc?ie sau depozit de vanzare sau inchi ...

Poiana

230 mp utili
300 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

800 €
/ lună 2.13 € / mp / lună

Inchiriere hala industriala Campina-Poiana Camp ...

Poiana

375 mp utili
170 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

1 lună în urmă
6

24.500 €
/ lună 15.07 € / mp / lună

Teren intravilan Slanic Prahova

Coțofenești

La ~5km distanță

1.626 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
8

26.200 €
/ lună 21.83 € / mp / lună

Teren + casa + panouri 7 kW + baterie, zona lin ...

Bughea de Jos

La ~5km distanță

1.200 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
10

50.039 €
/ lună 11 € / mp / lună

Teren 4.549 mp intravilan, cu posibilitate de p ...

Gura Vitioarei

La ~5km distanță

4.549 mp teren

Agenție

2 luni în urmă
10

550 €
/ lună
600 €
9.02 € / mp / lună

Spatiu birouri , Ploiesti, ultracentral , Cated ...

Fundeni

La ~5km distanță

61 mp utili
1E
Agenție

3 luni în urmă
8

550 €
/ lună
600 €
5.73 € / mp / lună

Inchiriere spatiu Birouri 4 camere, Ultracentra ...

Fundeni

La ~5km distanță

96 mp utili
Agenție

4 săptămâni în urmă
7

400 €
/ lună 7.27 € / mp / lună

Inchiriere spatiu birouri, zona semicentrala, r ...

Fundeni

La ~5km distanță

55 mp utili
8E
Agenție

4 luni în urmă
11

645 €
/ lună 7.96 € / mp / lună

Casa noua de inchiriat, curte (zona relaxare), ...

Fundeni

La ~5km distanță

81 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
16

870.000 €
/ lună 29 € / mp / lună

SUPER OFERTA! Hala industriala de vanzare in zo ...

Vălenii de Munte

La ~5km distanță

30.000 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

197 €
/ lună 1.97 € / mp / lună

Inchiriez spatiu Valenii de Munte

Vălenii de Munte

La ~5km distanță

100 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

5.999 €
/ lună 2.14 € / mp / lună

Hala productie si depozitare 2800 mp Central VA ...

Vălenii de Munte

La ~5km distanță

2.800 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
10

38.200 €
/ lună 15.00 € / mp / lună

Vand teren construibilStr. N. Balcescu, G. Viti ...

Central, Vălenii de Munte

La ~5km distanță

2.547 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

5 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren Valenii de Munte strada Berevoiesti, vede ...

Central, Vălenii de Munte

La ~5km distanță

3.515 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
2

1.900 €
/ lună 17.27 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat

Exterior Vest, Vălenii de Munte

La ~5km distanță

110 mp utili
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
8

41.000 €
/ lună 47.13 € / mp / lună

Teren in Valenii de Munte

Nord, Vălenii de Munte

La ~5km distanță

870 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
5

33.000 €
/ lună 2.77 € / mp / lună

Teren Extravilan Valenii de Munte 11931 mp

Central, Vălenii de Munte

La ~5km distanță

11.931 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
1

90.888 €
/ lună 24.74 € / mp / lună

Teren intravilan si casa de vanzare

Vâlcănești

La ~5km distanță

3.674 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
8

24.900 €
/ lună 8.46 € / mp / lună

TEREN +2 Cladiri renovat/demolat

Vâlcănești

La ~5km distanță

2.944 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
6

18.000 €
/ lună 20 € / mp / lună

Teren intravilan, 900 (mp), zona Cornu de sus

Bughea de Sus

La ~5km distanță

900 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
15

1.000 €
/ lună 7.14 € / mp / lună

Spatiu Comercial // Cantacuzino // 140 Mp

Bughea de Sus

La ~5km distanță

140 mp utili
3E
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
5

4.745 €
/ lună 1.69 € / mp / lună

Vand teren Teisani, sat Stubeiu

Valea Stâlpului

La ~5km distanță

2.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
4

38.000 €
/ lună 380 € / mp / lună

Imobil de vanzare sau inchiriat

Livadea

La ~5km distanță

100 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
4

17.000 €
/ lună 10.25 € / mp / lună

Prahova- Valenii de Munte- Varbilau 1659 mp

Livadea

La ~5km distanță

1.659 mp teren
Agenție
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
16

3.000 €
/ lună 3.75 € / mp / lună

Spațiu/Hala de inchiriat | 800 mpu | Magurele - ...

Măgurele

La ~5km distanță

Agenție

2 săptămâni în urmă
6

51.000 €
/ lună 8.02 € / mp / lună

Teren Intravilan 6300 mp Magurele Prahova , Opo ...

Măgurele

La ~5km distanță

6.360 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

30.000 €
/ lună 12 € / mp / lună

Teren 2.500 mp de vanzare Cheia, Maneciu, Praho ...

Măgurele

La ~5km distanță

2.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
8

45.000 €
/ lună 45.64 € / mp / lună

Teren cu constructii Cosmina de Sus - Foisor, b ...

Cosmina de Sus

La ~5km distanță

986 mp teren