Teren extravilan Boldesti Gradistea, Prahova - 3089300

650 € / lună
0.66 € / mp / lună

Central, Ploieşti

Suprafață teren:
986 mp

Descriere spațiu comercial

Acest imobil se valorifica in cadrul unei licitatii publice. Proprietate constituita din teren extravilan arabil in suprafata de 986 mp situat in Comuna Boldesti Gradiste, Jud. Prahova. Terenul are deschidere de 9.5m si o lungime de 100m. Accesul se face pe drum forestier de exploatare. Pentru mai multe informatii, Kredyt Inkaso va sta la dispozitie la numarul de telefon (folosesti formularul de contact).
Citește mai mult Citește mai puțin
Actualizat în: 15 Aprilie 2026 ID anunț: 1539499

Istoric preț

Puncte de interes

Mijloace transport
transport
5 - Mihai Bravu
Mijloace transport aprox. 598 m
transport
Traseul 104
Mijloace transport aprox. 705 m
transport
Statie traseu 104
Mijloace transport aprox. 963 m
transport
Statie
Mijloace transport aprox. 1109 m
Școală
education
Scoala Sf. Vineri
Învățământ aprox. 830 m
education
Scoala nr.9
Învățământ aprox. 1015 m
education
Liceul Caragiale
Învățământ aprox. 1167 m
education
Spiru Haret
Învățământ aprox. 1291 m
Recreere
parks
Parcul Obor
Recreere aprox. 355 m
restaurants
Casa Rotaru
Restaurante aprox. 370 m
shopping
Profi
Supermarket/Mall aprox. 721 m
shopping
Cora
Supermarket/Mall aprox. 748 m

Proprietăți similare

Spațiu comercial, de 110 mp, în Central
650 € / lună
Ploiești, Central
110 mp utili
2E
Spațiu comercial, de 150 mp, în Central
700 € / lună
Ploiești, Central
150 mp utili
Spațiu comercial, de 150 mp, în Central
700 € / lună
Ploiești, Central
150 mp utili
Spațiu comercial, de 70 mp, în Central