Proprietar
Proprietăți unice: 134
Proprietari: 56
Agenție

1 lună în urmă
17

5 €
/ lună 0 € / mp / lună

Hale depozitare de la 260mp cu sau fara inst. f ...

Central, Ploiești

2.550 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
7

106.040 €
/ lună 22 € / mp / lună

Oportunitate de investitie Teren intravilan Plo ...

Central, Ploiești

4.820 mp teren
2E
Agenție

2 luni în urmă
1

225.000 €
/ lună 45 € / mp / lună

Teren 5.000 mp de vanzare acces cale ferata sec ...

Central, Ploiești

5.000 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

2 luni în urmă
6

114.900 €
/ lună 216.38 € / mp / lună

Teren intravilan 531 mp Comision 0 | Str. Matei ...

Central, Ploiești

531 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
11

3.000 €
/ lună 4.29 € / mp / lună

Inchiriere hala noua 700 mp | Parc Industrial | ...

Central, Ploiești

700 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
8

321.081 €
/ lună 57 € / mp / lună

Teren industrial intravilan 5.633 mp deschidere ...

Central, Ploiești

5.633 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
9

600 €
/ lună 8.57 € / mp / lună

Spatiu birouri 70 mp, in Ploiesti, zona semi-ce ...

Central, Ploiești

70 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
9

2.700 €
/ lună 26.73 € / mp / lună

Gradinile MRS Ploiesti - spatiu comercial 101 m ...

Central, Ploiești

101 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
9

950 €
/ lună 6.69 € / mp / lună

Spatiu birouri 140 mp, in Ploiesti, zona semi-c ...

Central, Ploiești

142 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
3

400.000 €
/ lună 202.02 € / mp / lună

Teren de vanzare, 1980 mp, zona Dorobantu Resid ...

Central, Ploiești

1.980 mp teren
6E
Agenție

3 luni în urmă
18

0 €
/ lună

Ultracentral Spatiu Comercial 503 mp

Central, Ploiești

503 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
15

1.590 €
/ lună 3.61 € / mp / lună

CLINICA MEDICALA//AFTER SCHO0L// CENTRAL PLOIES ...

Central, Ploiești

440 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
4

7.800 €
/ lună 15 € / mp / lună

Spatiu congelare de inchiriat 520 mp | Depozita ...

Central, Ploiești

520 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
5

1.690 €
/ lună 6.50 € / mp / lună

Spa?iu ambiental de inchiriat 260 mp | Ideal de ...

Central, Ploiești

260 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
5

8.580 €
/ lună 5.50 € / mp / lună

Depozit de inchiriat 3 spa?ii a cate 520 mp | A ...

Central, Ploiești

1.560 mp utili
Anunț publicat de 8 agenții cu prețuri cuprinse între 8,580 € și 8.840 €
Agenție

3 luni în urmă
3

69.000 €
/ lună 201.17 € / mp / lună

Teren de vanzare Ploiesti, cartier EDEN, ECX799 ...

Central, Ploiești

343 mp teren
2E
Agenție

4 luni în urmă
3

650 €
/ lună 0.66 € / mp / lună

Teren extravilan Boldesti Gradistea, Prahova - ...

Central, Ploiești

986 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
2

25 €
/ lună 0.42 € / mp / lună

Spatii birouri, zona Ultracentrala, Ploiesti

Central, Ploiești

60 mp utili
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
4

650 €
/ lună 18.06 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat in Ploiesti ,str ...

Central, Ploiești

36 mp utili
Agenție

5 luni în urmă
9

2.300 €
/ lună 14.29 € / mp / lună

Spatiu comercial, in Ploiesti, zona Ultracentra ...

Central, Ploiești

161 mp utili
Agenție

6 luni în urmă
9

295 €
/ lună 7.97 € / mp / lună

Garsoniera confort 1, Ploiesti, Sud

Central, Ploiești

37 mp utili
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
8

800 €
/ lună 0.89 € / mp / lună

Spatiu birouri 140 mp - Parter casa - loc parca ...

Central, Ploiești

900 mp utili
Agenție

6 luni în urmă
9

216 €
/ lună 7.20 € / mp / lună

Spatiu birouri 2 camere, Ploiesti, Ultracentral

Central, Ploiești

30 mp utili
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
8

2.200 €
/ lună 3.24 € / mp / lună

Cladire 510 mp utili, curte 500 mp, 7 locuri pa ...

Central, Ploiești

680 mp utili
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
11

17.000 €
/ lună 5 € / mp / lună

SHOWROOM\\ZONA LEMS PLOIESTI

Central, Ploiești

3.400 mp utili
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
3

34.400 €
/ lună 80 € / mp / lună

Teren cu proiect casa individuala parcela 430mp ...

Central, Ploiești

430 mp teren
1E
Agenție

7 luni în urmă
12

410 €
/ lună 5.47 € / mp / lună

Spatiu birouri 2 si 3 camere, central, Ploiesti

Central, Ploiești

75 mp utili
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
8

35.000 €
/ lună 26.86 € / mp / lună

Vand teren intravilan Maneciu Pamanteni

Central, Ploiești

1.303 mp teren
Agenție

9 luni în urmă
9

1.480 €
/ lună 7.47 € / mp / lună

Spatiu birouri in Ploiesti, zona Centrala - Rud ...

Central, Ploiești

198 mp utili
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 1,480 € și 1.500 €
Agenție

10 luni în urmă
12

320 €
/ lună 7.11 € / mp / lună

Inchiriere spatiu comercial, zona centrala, Plo ...

Central, Ploiești

45 mp utili