Proprietăți unice: 1
Proprietari: 0
Agenție

2 săptămâni în urmă
10

50.039 €
/ lună 11 € / mp / lună

Teren 4.549 mp intravilan, cu posibilitate de p ...

Gura Vitioarei

4.549 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
8

26.200 €
/ lună 21.83 € / mp / lună

Teren + casa + panouri 7 kW + baterie, zona lin ...

Bughea de Jos

La ~5km distanță

1.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

197 €
/ lună 1.97 € / mp / lună

Inchiriez spatiu Valenii de Munte

Vălenii de Munte

La ~5km distanță

100 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
16

870.000 €
/ lună 29 € / mp / lună

SUPER OFERTA! Hala industriala de vanzare in zo ...

Vălenii de Munte

La ~5km distanță

30.000 mp utili

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
10

38.200 €
/ lună 15.00 € / mp / lună

Vand teren construibilStr. N. Balcescu, G. Viti ...

Central, Vălenii de Munte

La ~5km distanță

2.547 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

5.999 €
/ lună 2.14 € / mp / lună

Hala productie si depozitare 2800 mp Central VA ...

Vălenii de Munte

La ~5km distanță

2.800 mp utili
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
8

41.000 €
/ lună 47.13 € / mp / lună

Teren in Valenii de Munte

Nord, Vălenii de Munte

La ~5km distanță

870 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri
1

900 €
/ lună 13.64 € / mp / lună

Inchiriere spatiu comercial

Central, Vălenii de Munte

La ~5km distanță

66 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
2

1.900 €
/ lună 17.27 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat

Exterior Vest, Vălenii de Munte

La ~5km distanță

110 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
10

5.910 €
/ lună
8.700 €
0.57 € / mp / lună

Hala industriala de vanzare in zona Valeni de M ...

Exterior Nord, Vălenii de Munte

La ~5km distanță

1E
Agenție

2 săptămâni în urmă
5

33.000 €
/ lună 2.77 € / mp / lună

Teren Extravilan Valenii de Munte 11931 mp

Central, Vălenii de Munte

La ~5km distanță

11.931 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
8

5 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren Valenii de Munte strada Berevoiesti, vede ...

Central, Vălenii de Munte

La ~5km distanță

3.515 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
6

24.500 €
/ lună 15.07 € / mp / lună

Teren intravilan Slanic Prahova

Coțofenești

La ~5km distanță

1.626 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

800 €
/ lună 2.13 € / mp / lună

Inchiriere hala industriala Campina-Poiana Camp ...

Poiana

La ~5km distanță

375 mp utili
170 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
6

390.000 €
/ lună 145.79 € / mp / lună

Teren Busteni str. Ana Ipatescu, suprafata 2.67 ...

Poiana

La ~5km distanță

2.675 mp teren
2E
Agenție

1 lună în urmă
8

800 €
/ lună 3.48 € / mp / lună

Hala produc?ie sau depozit de vanzare sau inchi ...

Poiana

La ~5km distanță

230 mp utili
300 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

72.000 €
/ lună 13.03 € / mp / lună

Proprietar, vand 5524 mp teren intravilan Comar ...

Poiana

La ~5km distanță

5.524 mp teren
1E
Agenție

1 lună în urmă
7

400 €
/ lună 7.27 € / mp / lună

Inchiriere spatiu birouri, zona semicentrala, r ...

Fundeni

La ~5km distanță

55 mp utili
8E
Agenție

2 luni în urmă
10

550 €
/ lună
600 €
9.02 € / mp / lună

Spatiu birouri , Ploiesti, ultracentral , Cated ...

Fundeni

La ~5km distanță

61 mp utili
1E
Agenție

3 luni în urmă
8

550 €
/ lună
600 €
5.73 € / mp / lună

Inchiriere spatiu Birouri 4 camere, Ultracentra ...

Fundeni

La ~5km distanță

96 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
4

40.000 €
/ lună 25.81 € / mp / lună

Vand teren intravilan in Cotofenesti

Fundeni

La ~5km distanță

1.550 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
2

138.000 €
/ lună 27.66 € / mp / lună

Teren Valea Doftanei:un Alt Stil De Viata Sau O ...

Bobicești

La ~5km distanță

4.990 mp teren
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
16

3.000 €
/ lună 3.75 € / mp / lună

Spațiu/Hala de inchiriat | 800 mpu | Magurele - ...

Măgurele

La ~5km distanță

Agenție

2 săptămâni în urmă
1

30.000 €
/ lună 12 € / mp / lună

Teren 2.500 mp de vanzare Cheia, Maneciu, Praho ...

Măgurele

La ~5km distanță

2.500 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
6

51.000 €
/ lună 8.02 € / mp / lună

Teren Intravilan 6300 mp Magurele Prahova , Opo ...

Măgurele

La ~5km distanță

6.360 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
5

4.745 €
/ lună 1.69 € / mp / lună

Vand teren Teisani, sat Stubeiu

Valea Stâlpului

La ~5km distanță

2.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
8

26.000 €
/ lună 6.50 € / mp / lună

Vand Teren in Predeal-Sarari 2224m intravilan+1 ...

Predeal

La ~5km distanță

4.000 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
9

4.990 €
/ lună 4.99 € / mp / lună

Inchiriere Hala Predeal (fosta fabrica de paine ...

Predeal

La ~5km distanță

1.000 mp utili
1971
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
7

22.000 €
/ lună 3.46 € / mp / lună

Teren de vanzare 6.352 mp Slavu (Prahova), extr ...

Bărzila

La ~5km distanță

6.352 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
6

18.000 €
/ lună 20 € / mp / lună

Teren intravilan, 900 (mp), zona Cornu de sus

Bughea de Sus

La ~5km distanță

900 mp teren