Proprietar
Proprietăți unice: 8
Proprietari: 4
Agenție

1 săptămână în urmă
2

70.000 €
/ lună 20 € / mp / lună

Teren Intravilan //Seciu

Boldești

3.500 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
3

25.000 €
/ lună 31.25 € / mp / lună

Teren intravilan Boldesti-Scaieni, 800mp

Boldești

800 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
2

14.900 €
/ lună 7.10 € / mp / lună

Vand teren 2100 mp + deschidere 13,5 m in Bolde ...

Boldești

2.100 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

145.000 €
/ lună 207.14 € / mp / lună

Constructii si teren de vanzare - Boldesti Scae ...

Boldești

700 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
3

600 €
/ lună 0.13 € / mp / lună

Teren de inchiriat - Boldesti-Scaeni

Boldești

4.700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă

236 €
/ lună 2.15 € / mp / lună

inchiriez hala

Boldești

110 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
2

1 €
/ lună 0 € / mp / lună

Inchiriere teren

Boldești

3.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

1.500 €
/ lună 7.50 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat

Boldești

200 mp utili

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
7

28.800 €
/ lună 6 € / mp / lună

Teren intravilan 4800 mp - Salciile, Prahova

Sălciile

La ~5km distanță

4.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

40.000 €
/ lună 17.15 € / mp / lună

Teren intravilan + casa de locuit Fulga

Fulga

La ~10km distanță

2.332 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

9 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Inchiriez spa?iu comercial, birouri etc.

Ciorani

La ~10km distanță

500 mp utili

Agenție

3 luni în urmă
10

65.000 €
/ lună 1.30 € / mp / lună

Proprietate Agricola Premium 5 Hectare Cu Livad ...

Ciorani

La ~10km distanță

50.000 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
16

3.000 €
/ lună

Spatiu de inchiriat

Ciorani

La ~10km distanță

Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
16

20.000 €
/ lună 17.41 € / mp / lună

Teren intravilan langa lac, comuna Jilavele, 14 ...

Jilavele

La ~10km distanță

1.149 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
16

2.998 €
/ lună 5.45 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat

Cioranii de Sus

La ~10km distanță

550 mp utili
1E
1994
Agenție

1 lună în urmă
6

3.700 €
/ lună 0.07 € / mp / lună

Inchiriez teren 5,2 Ha pe E85 Bucuresti Buzau l ...

Căldărușeanca

La ~15km distanță

52.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
8

29.900 €
/ lună 11.96 € / mp / lună

Teren intravilan - 2500 mp - Baba Ana

Baba Ana

La ~15km distanță

2.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
6

5.450 €
/ lună 9.08 € / mp / lună

Teren intravilan in comuna Baba - Ana

Baba Ana

La ~15km distanță

600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
2

400 €
/ lună 2.86 € / mp / lună

Spatii Comerciale de Inchiriat Mizil

Central, Mizil

La ~20km distanță

140 mp utili
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
6

10 €
/ lună 0.05 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat Mizil

Mizil

La ~20km distanță

200 mp utili
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
3

68.000 €
/ lună 17 € / mp / lună

Teren extravilan Mizil

Central, Mizil

La ~20km distanță

4.000 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
5

5.000 €
/ lună 0.50 € / mp / lună

Padure perfecta pentru tiny house Prahova langa ...

Hătcărău

La ~20km distanță

10.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

450.000 €
/ lună 454.55 € / mp / lună

Inchiriez ,vand spatiu comercial -productie

Urziceni

La ~20km distanță

990 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

1.000 €
/ lună 14.29 € / mp / lună

Spa?iu comercial 70 mp de inchiriat | Vad excel ...

Urziceni

La ~20km distanță

70 mp utili
Agenție

10 luni în urmă
5

3.880 €
/ lună 4 € / mp / lună

Hala depozitare Urziceni - 970 mp

Vest, Urziceni

La ~20km distanță

Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
6

700 €
/ lună 15.56 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat

Central, Urziceni

La ~20km distanță

45 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

90 €
/ lună 0.09 € / mp / lună

Teren intravilan 1000 mp Urziceni, langa baza s ...

Central, Urziceni

La ~20km distanță

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

400 €
/ lună 8.33 € / mp / lună

De inchiriat spatiu comercial in centrul orasul ...

Central, Urziceni

La ~20km distanță

48 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
13

787 €
/ lună
651 €
13.57 € / mp / lună

Spațiu comercial 58mp in incinta Super PROFI Ur ...

Central, Urziceni

La ~20km distanță

58 mp utili
1E
2018
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
3

5 €
/ lună 0.04 € / mp / lună

Inchiriez Spatiu Comercial

Central, Urziceni

La ~20km distanță

114 mp utili