Proprietar
Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
4

140 €
/ lună 0.20 € / mp / lună

Teren de vanzare in Campina

Mușcel, Câmpina

700 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

Mai mult de un an
10

650 €
/ lună 1.35 € / mp / lună

Hala in Campina--650 euro

Central, Câmpina

La ~5km distanță

Agenție

Mai mult de un an
10

790 €
/ lună 2.31 € / mp / lună

Spatiu pt birouri in Campina, 342 mp,--790e

Câmpina

La ~5km distanță

342 mp
2E
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
10

80.000 €
/ lună 390.24 € / mp / lună

Hala de vanzare

Central, Câmpina

La ~5km distanță

205 mp utili
175 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
6

10 €
/ lună 0.05 € / mp / lună

Spatiu comercial, Central, Campina

Central, Câmpina

La ~5km distanță

200 mp utili
1E
Agenție

Mai mult de un an
6

199 €
/ lună 16.58 € / mp / lună

Spatiu comercial in Campina--200e

Câmpina

La ~5km distanță

12 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

10 €
/ lună 0.11 € / mp / lună

Spa?iu comercial de inchiriat

Câmpina

La ~5km distanță

95 mp utili
Agenție

5 luni în urmă
8

300 €
/ lună 25 € / mp / lună

Spatiu comercial in Campina--ultracentral--300e

Câmpina

La ~5km distanță

12 mp utili
Agenție

5 luni în urmă
7

600 €
/ lună 30 € / mp / lună

Spatiu comercial in Campina--ultracentral--600e

Ultracentral, Câmpina

La ~5km distanță

20 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
3

600 €
/ lună 17.14 € / mp / lună

Inchiriez salon de infrumuse?are ultracentral 3 ...

Ultracentral, Câmpina

La ~5km distanță

35 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
9

799 €
/ lună 6.66 € / mp / lună

Spatiu in Campina 120mp--800e

Câmpina

La ~5km distanță

120 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
10

2.000 €
/ lună 10 € / mp / lună

Spatiu comercial ultracentral in Campina--2000e

Câmpina

La ~5km distanță

200 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
3

53.000 €
/ lună 106 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare 500 mp in Campina, ...

Sud, Câmpina

La ~5km distanță

500 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
4

60.000 €
/ lună 200 € / mp / lună

Campina - teren intravilan - 300mp - 60000 Euro

Central, Câmpina

La ~5km distanță

300 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
11

690.000 €
/ lună 661.55 € / mp / lună

Spatiu comercial ultracentral, in Campina, PH, ...

Ultracentral, Câmpina

La ~5km distanță

1.043 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
11

1.571 €
/ lună 16.36 € / mp / lună

Campina - ultracentral - Spatiu comercial - 96m ...

Ultracentral, Câmpina

La ~5km distanță

96 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
12

690.000 €
/ lună 661.55 € / mp / lună

Spatiu comercial ultracentral, Campina, PH, Par ...

Ultracentral, Câmpina

La ~5km distanță

1.043 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
2

196 €
/ lună 9.33 € / mp / lună

Inchiriez garsoniera 21 mp in Campina Prahova

Central, Câmpina

La ~5km distanță

21 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
6

1.100 €
/ lună 27.50 € / mp / lună

Spațiu comercial ultracentral de închiriat mun. ...

Central, Câmpina

La ~5km distanță

40 mp utili
Agenție

4 luni în urmă
5

42.000 €
/ lună 126.89 € / mp / lună

Teren Intravilan de vanzare, Campina

Central, Câmpina

La ~5km distanță

331 mp teren
2E
Agenție

5 luni în urmă
10

35.000 €
/ lună 26.92 € / mp / lună

Teren intravilan 1.300 mp in Cornu de Jos, Prah ...

Central, Câmpina

La ~5km distanță

1.300 mp teren
1E
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
5

27.000 €
/ lună 21.43 € / mp / lună

Teren de vanzare

Central, Câmpina

La ~5km distanță

1.260 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
9

5.800 €
/ lună 14.50 € / mp / lună

Spatiul Comercial, compartimentabil si in 3 uni ...

Central, Câmpina

La ~5km distanță

400 mp utili
2E
1990
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

5 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

De inchiriat hala Campina

Central, Câmpina

La ~5km distanță

1.000 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
5

960.000 €
/ lună 100 € / mp / lună

Teren intravilan 9600 m2, central, zona comerci ...

Central, Câmpina

La ~5km distanță

9.600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
8

64 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren de inchiriere eventual vanzare

Central, Câmpina

La ~5km distanță

4.600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

38.880 €
/ lună 15 € / mp / lună

Teren de vanzare comuna Sotrile

Central, Câmpina

La ~5km distanță

2.592 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

320.000 €
/ lună 76.19 € / mp / lună

Vanzare teren intravilan 4170mp, iesire la 2 st ...

Câmpina

La ~5km distanță

4.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

10 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand/schimb cu auto teren la dunare[peceneaga)

Câmpina

La ~5km distanță

2.830 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
5

61.600 €
/ lună 110 € / mp / lună

Campina - central - teren 560 mp - 110 Euro + T ...

Central, Câmpina

La ~5km distanță

560 mp teren