Teren intravilan de vanzare 500 mp in Campina, Oportunitate

53.000 € / lună
106 € / mp / lună

Câmpina, Judeţul Prahova

Suprafață teren:
500 mp

Descriere spațiu comercial

Teren intravilan de vanzare in Campina Zona premium Agentia Imobiliara Mervani va propune spre vanzare un teren intravilan situat intr-unul dintre cele mai apreciate si exclusiviste cartiere din Campina, ideal pentru constructia unei locuinte sau a unei case de vacanta. Detalii teren: Suprafata teren: 500 mp Deschidere la strada: 13,33 ml Teren drept, usor de construit Orientare sud lumina naturala pe tot parcursul zilei Utilitati la teren: Apa Electricitate Gaze naturale Canalizare Internet Avantaje: Acces direct la drum asfaltat Vecinatati bune si zona linistita Cartier recunoscut ca unul dintre cele mai scumpe si cautate din Campina Ideal pentru casa permanenta sau casa de vacanta Oportunitate excelenta pentru cei care isi doresc sa construiasca intr-o zona premium, cu toate utilitatile disponibile si acces facil. Agentia Imobiliara Mervani (folosesti formularul de contact)
Citește mai mult Citește mai puțin
Actualizat în: 27 Aprilie 2026 ID anunț: 1370844

Istoric preț

Puncte de interes

Recreere
parks
Parc Mitu Chitu
Recreere aprox. 70 m
parks
Parc Mitu Chitu
Recreere aprox. 104 m
parks
Parc Lac
Recreere aprox. 192 m
parks
Parcul Lac
Recreere aprox. 205 m

Proprietăți similare

Spațiu comercial, în Gura Vitioarei
50.039 € / lună
Județul Prahova, Gura Vitioarei
4.549 mp teren
Spațiu comercial, în Podenii Noi
49.800 € / lună
Județul Prahova, Podenii Noi
3.478 mp teren
Spațiu comercial, în Scorțeni