Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
4

140 €
/ lună 0.20 € / mp / lună

Teren de vanzare in Campina

Mușcel, Câmpina

700 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
10

80.000 €
/ lună 390.24 € / mp / lună

Hala de vanzare

Central, Câmpina

La ~5km distanță

205 mp utili
175 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
6

10 €
/ lună 0.05 € / mp / lună

Spatiu comercial, Central, Campina

Central, Câmpina

La ~5km distanță

200 mp utili
1E
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

10 €
/ lună 0.11 € / mp / lună

Spa?iu comercial de inchiriat

Câmpina

La ~5km distanță

95 mp utili

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
3

600 €
/ lună 17.14 € / mp / lună

Inchiriez salon de infrumuse?are ultracentral 3 ...

Ultracentral, Câmpina

La ~5km distanță

35 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
11

690.000 €
/ lună 661.55 € / mp / lună

Spatiu comercial ultracentral, in Campina, PH, ...

Ultracentral, Câmpina

La ~5km distanță

1.043 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
12

690.000 €
/ lună 661.55 € / mp / lună

Spatiu comercial ultracentral, Campina, PH, Par ...

Ultracentral, Câmpina

La ~5km distanță

1.043 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
6

1.100 €
/ lună 27.50 € / mp / lună

Spațiu comercial ultracentral de închiriat mun. ...

Central, Câmpina

La ~5km distanță

40 mp utili
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
5

27.000 €
/ lună 21.43 € / mp / lună

Teren de vanzare

Central, Câmpina

La ~5km distanță

1.260 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

5 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

De inchiriat hala Campina

Central, Câmpina

La ~5km distanță

1.000 mp utili
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
8

64 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren de inchiriere eventual vanzare

Central, Câmpina

La ~5km distanță

4.600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

38.880 €
/ lună 15 € / mp / lună

Teren de vanzare comuna Sotrile

Central, Câmpina

La ~5km distanță

2.592 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

320.000 €
/ lună 76.19 € / mp / lună

Vanzare teren intravilan 4170mp, iesire la 2 st ...

Câmpina

La ~5km distanță

4.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

10 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand/schimb cu auto teren la dunare[peceneaga)

Câmpina

La ~5km distanță

2.830 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
4

23.500 €
/ lună 12.03 € / mp / lună

Teren intravilan Poiana Campina

Central, Câmpina

La ~5km distanță

1.954 mp teren
Proprietar
Comision 0%

15 ore în urmă
1

18.000 €
/ lună 37.42 € / mp / lună

Vand teren intravilan

Central, Câmpina

La ~5km distanță

481 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

1.900 €
/ lună 7.60 € / mp / lună

Depozite Hale de inchiriat Campina

Câmpina

La ~5km distanță

250 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
2

50.000 €
/ lună 8.32 € / mp / lună

Teren intravilan 6000m

Central, Câmpina

La ~5km distanță

6.010 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri
6

99.000 €
/ lună 330 € / mp / lună

Vand teren plus autorizatie de construire

Central, Câmpina

La ~5km distanță

300 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
14

74.700 €
/ lună 30 € / mp / lună

Proprietar Teren intravilan DE VANZARE Campina- ...

Voila, Câmpina

La ~5km distanță

2.490 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
10

127.000 €
/ lună 1,270.00 € / mp / lună

Casa Campina - teren 2105 mp - zona rezidential ...

Voila, Câmpina

La ~5km distanță

100 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
4

25.000 €
/ lună 19.23 € / mp / lună

Teren de vinzare intravilan

Răgman

La ~5km distanță

1.300 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
9

40.560 €
/ lună 26 € / mp / lună

Proprietar Teren intravilan DE VANZARE (negocia ...

Bobolia

La ~5km distanță

1.560 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
7

24.000 €
/ lună 4.80 € / mp / lună

Teren intravilan industrial 5000 mp

Bănești

La ~5km distanță

5.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
4

70.000 €
/ lună 28 € / mp / lună

Teren intravilan banesti

Bănești

La ~5km distanță

2.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

50 €
/ lună 0.04 € / mp / lună

Loturi de teren intravilan Banesti, Urleta, Jud ...

Urleta

La ~5km distanță

1.250 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
7

92.950 €
/ lună 6.48 € / mp / lună

Teren intravilan Provita de jos(linga Breaza) P ...

Provița de Jos

La ~5km distanță

14.340 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

28.000 €
/ lună 14 € / mp / lună

Teren provita de sus

Central, Breaza

La ~5km distanță

2.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

46 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Teren de vanzare ,oras BREAZA,2090 m2 sau pe pa ...

Central, Breaza

La ~5km distanță

2.090 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
20

68.000 €
/ lună 15.81 € / mp / lună

Vand teren intravilan - Breaza Valea Tarsei str ...

Breaza

La ~5km distanță

4.300 mp teren
2E