Proprietar
Proprietăți unice: 5
Proprietari: 5
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
3

330.000 €
/ lună 50 € / mp / lună

Teren intravilan

Slătioara

6.600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă

38 €
/ lună 0.03 € / mp / lună

Teren intravilan Slatioara 38,80 eur/mp

Slătioara

1.340 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

45 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren intravilan Slatioara, str Zavoiului, 5000 ...

Slătioara

5.000 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

49 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Teren intravilan Slatioara-Olt, doua deschideri ...

Slătioara

3 camere
2.238 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

1.000 €
/ lună 4.24 € / mp / lună

Inchiriez - Vand

Slătioara

236 mp utili

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
4

55 €
/ lună 0.14 € / mp / lună

Teren de vanzare ganeasa ilfov

Găneasa

La ~5km distanță

400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
8

42.000 €
/ lună 57.85 € / mp / lună

Teren intravilan + proiect locuinta + autorizat ...

Găneasa

La ~5km distanță

726 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

25 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren Intaravilan Parcelabil 5300mp 25E MP desc ...

Piatra

La ~5km distanță

5.300 mp teren

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
6

70.000 €
/ lună 38.98 € / mp / lună

Vand teren intravilan 1796 mp, deschidere 30 m, ...

Piatra

La ~5km distanță

1.796 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

2 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren agricol Piatra OLT 8900 mp

Piatra

La ~5km distanță

8.900 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă

0 €
/ lună

Inchiriez spatiu

Progresul II, Slatina

La ~5km distanță

75 mp utili
Agenție

10 luni în urmă
12

2.225 €
/ lună 5 € / mp / lună

CLADIRE BIROURI 445 MP DE INCHIRIAT SLATINA

Orașul de Jos, Slatina

La ~5km distanță

445 mp utili
1E
2009
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
7

1.600 €
/ lună 8 € / mp / lună

Statie ITP de inchiriat

Orașul de Jos, Slatina

La ~5km distanță

200 mp utili
2007
Agenție

7 luni în urmă
3

1.500 €
/ lună 4 € / mp / lună

Hala de inchiriat/Slatina-Orasul de Jos

Orașul de Jos, Slatina

La ~5km distanță

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă

79 €
/ lună 5.27 € / mp / lună

ofer spre inchiriere garaj exclus activitati co ...

Orașul de Jos, Slatina

La ~5km distanță

15 mp utili
Agenție
Comision 0%

5 luni în urmă
14

6.050 €
/ lună
5.000 €
13.57 € / mp / lună

Slatina central, imobil modern pt clinica, biro ...

Crișan, Slatina

La ~5km distanță

3 camere
446 mp
Parter
2005
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
3

191 €
/ lună 7.96 € / mp / lună

Inchiriez chioscuri comerciale Slatina - zona B ...

Zahana, Slatina

La ~5km distanță

24 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

450 €
/ lună 11.25 € / mp / lună

Dau spre inchiriere 40 mp de spatiu comercial i ...

Zahana, Slatina

La ~5km distanță

40 mp utili
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
8

800 €
/ lună 16 € / mp / lună

Inchiriez Vand Spatiu Comercial

Zahana, Slatina

La ~5km distanță

50 mp utili
1 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

10 €
/ lună 0.13 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat Piata in Zahana!

Zahana, Slatina

La ~5km distanță

80 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
20

1.999 €
/ lună 5.37 € / mp / lună

Nou! Sp. Birouri, P+1E, S=372 mp., zona Parcul ...

Tineretului, Slatina

La ~5km distanță

372 mp utili
2005
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
9

379 €
/ lună 7.58 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial Pia?a (de jos) Fra?i ...

Central, Slatina

La ~5km distanță

50 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

236 €
/ lună 4.72 € / mp / lună

Spatiu comercial situat in Pia?a de jos, Slatin ...

Central, Slatina

La ~5km distanță

50 mp utili
Agenție

Mai mult de un an

1.650 €
/ lună 19.41 € / mp / lună

Inchiriez spa?iu comercial

Central, Slatina

La ~5km distanță

85 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

574 €
/ lună 17.94 € / mp / lună

Inchiriere spatiu comercial-Ultracentral-Slatin ...

Central, Slatina

La ~5km distanță

32 mp utili
32 mp teren
1E
Agenție

Mai mult de un an
8

500 €
/ lună
605 €
7.14 € / mp / lună

Spa?iu comercial 70mp adiacent SuperPROFI Rond ...

Central, Slatina

La ~5km distanță

70 mp utili
2021
Agenție

10 luni în urmă
17

1.200 €
/ lună 6.86 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat 175 mp zona Minul ...

Central, Slatina

La ~5km distanță

175 mp utili
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
1

500 €
/ lună 17.86 € / mp / lună

inchiriez teren 5000mp ptr parc fotovoltaic

Central, Slatina

La ~5km distanță

28 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
3

270.000 €
/ lună 262.90 € / mp / lună

Teren intravilan - 1027 mp, str. Popa Sapca, Sl ...

Central, Slatina

La ~5km distanță

1.027 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

10 €
/ lună 0 € / mp / lună

5100 mp Intravilan Perieti, Olt

Central, Slatina

La ~5km distanță

5.100 mp teren