Proprietăți unice: 5
Proprietari: 5
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
3

330.000 €
/ lună 50 € / mp / lună

Teren intravilan

Slătioara

6.600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă

38 €
/ lună 0.03 € / mp / lună

Teren intravilan Slatioara 38,80 eur/mp

Slătioara

1.340 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

45 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren intravilan Slatioara, str Zavoiului, 5000 ...

Slătioara

5.000 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

49 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Teren intravilan Slatioara-Olt, doua deschideri ...

Slătioara

3 camere
2.238 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

1.000 €
/ lună 4.24 € / mp / lună

Inchiriez - Vand

Slătioara

236 mp utili

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

42.000 €
/ lună 57.85 € / mp / lună

Teren intravilan + proiect locuinta + autorizat ...

Găneasa

La ~5km distanță

726 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
4

55 €
/ lună 0.14 € / mp / lună

Teren de vanzare ganeasa ilfov

Găneasa

La ~5km distanță

400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
6

70.000 €
/ lună 38.98 € / mp / lună

Vand teren intravilan 1796 mp, deschidere 30 m, ...

Piatra

La ~5km distanță

1.796 mp teren

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

2 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren agricol Piatra OLT 8900 mp

Piatra

La ~5km distanță

8.900 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă

0 €
/ lună

Inchiriez spatiu

Progresul II, Slatina

La ~5km distanță

75 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă

79 €
/ lună 5.27 € / mp / lună

ofer spre inchiriere garaj exclus activitati co ...

Orașul de Jos, Slatina

La ~5km distanță

15 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

10 €
/ lună 0.13 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat Piata in Zahana!

Zahana, Slatina

La ~5km distanță

80 mp utili
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
8

800 €
/ lună 16 € / mp / lună

Inchiriez Vand Spatiu Comercial

Zahana, Slatina

La ~5km distanță

50 mp utili
1 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

450 €
/ lună 11.25 € / mp / lună

Dau spre inchiriere 40 mp de spatiu comercial i ...

Zahana, Slatina

La ~5km distanță

40 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
3

191 €
/ lună 7.96 € / mp / lună

Inchiriez chioscuri comerciale Slatina - zona B ...

Zahana, Slatina

La ~5km distanță

24 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
9

379 €
/ lună 7.58 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial Pia?a (de jos) Fra?i ...

Central, Slatina

La ~5km distanță

50 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

236 €
/ lună 4.72 € / mp / lună

Spatiu comercial situat in Pia?a de jos, Slatin ...

Central, Slatina

La ~5km distanță

50 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

300 €
/ lună 6.25 € / mp / lună

inchiriez spatiu

Central, Slatina

La ~5km distanță

48 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
2

62.000 €
/ lună
65.000 €
124 € / mp / lună

Teren Slatina de vanzare

Central, Slatina

La ~5km distanță

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
6

1.000 €
/ lună 11.90 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat sau de vanzare

Exterior Vest, Slatina

La ~5km distanță

84 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
8

100 €
/ lună 1 € / mp / lună

Inchiriez/vand spatiu comercial

Ultracentral, Slatina

La ~5km distanță

100 mp utili
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
2

110 €
/ lună 0.17 € / mp / lună

Teren str. Oituz

Central, Slatina

La ~5km distanță

650 mp teren
2E
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
12

65.000 €
/ lună 130 € / mp / lună

Teren Slatina de vanzare -500 m.p. cu PUZ aprob ...

Central, Slatina

La ~5km distanță

1 camere
500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
7

25.000 €
/ lună 166.67 € / mp / lună

Teren 200 mp cu Container Ideal Depozitare/Week ...

Central, Slatina

La ~5km distanță

1 camere
150 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
7

19.613 €
/ lună 35.66 € / mp / lună

Vand teren langa Olt vis-a-vis de Prodecor

Central, Slatina

La ~5km distanță

550 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
8

290 €
/ lună 11.60 € / mp / lună

Spatiu comercial 25mp Primaverii 17 intersectie ...

Central, Slatina

La ~5km distanță

25 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

52.000 €
/ lună 120.93 € / mp / lună

Teren de vanzare zona Strehareti, langa lac si ...

Central, Slatina

La ~5km distanță

430 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

10 €
/ lună 0 € / mp / lună

5100 mp Intravilan Perieti, Olt

Central, Slatina

La ~5km distanță

5.100 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
6

3.000 €
/ lună 8.57 € / mp / lună

Proprietar vand parcele teren Ranca

Central, Slatina

La ~5km distanță

350 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

600 €
/ lună 12 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial in Slatina - Victori ...

Central, Slatina

La ~5km distanță

50 mp utili
4E