Proprietar
Proprietăți unice: 56
Proprietari: 32
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
8

231 €
/ lună 14.44 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial

Central, Slatina

16 mp utili
Agenție

1 săptămână în urmă
4

27.200 €
/ lună 8.50 € / mp / lună

teren intravilan

Central, Slatina

3.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
4

19 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Ter. intravilan 871 mp, langa Slatina, asfalt/u ...

Central, Slatina

871 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
3

32.000 €
/ lună 64 € / mp / lună

Vand teren intravilan Slatina

Central, Slatina

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

100.000 €
/ lună 1,818.18 € / mp / lună

Vand sau inchiriez spatiu comercial

Central, Slatina

55 mp utili
4E
Agenție

1 săptămână în urmă
6

1.250 €
/ lună 4.46 € / mp / lună

Spatiu administrativ si Hala | 500 mp teren

Central, Slatina

280 mp utili
Agenție

1 săptămână în urmă
2

293.120 €
/ lună 160 € / mp / lună

Teren 1832 mp Slatina UTILITATI Ideal casa sau ...

Central, Slatina

1.832 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
5

25 €
/ lună 0.03 € / mp / lună

Vand teren intravilan

Central, Slatina

781 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
5

850 €
/ lună 11.04 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial 77mp, visavis de Mar ...

Central, Slatina

77 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
3

134.400 €
/ lună 200 € / mp / lună

Teren zona centrala (carrefour)

Central, Slatina

672 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
20

1 €
/ lună 0 € / mp / lună

Spatiu comercial 700mp, ideal clinica, banca sa ...

Central, Slatina

700 mp utili
2012
Agenție

2 săptămâni în urmă
8

1 €
/ lună 0 € / mp / lună

Spatiu comercial 700mp, ideal clinica, banca sa ...

Central, Slatina

700 mp utili
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

59.900 €
/ lună 126.64 € / mp / lună

Teren intravilan 473 mp in Slatina zona Strehar ...

Central, Slatina

473 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
3

280 €
/ lună 0.22 € / mp / lună

Teren de vanzare 1250 mp Str. Plevnei

Central, Slatina

1.250 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
5

50.400 €
/ lună 6.50 € / mp / lună

Teren Langa Uzina de Aluminiu ALRO la Strada Pr ...

Central, Slatina

7.758 mp teren
Agenție

4 săptămâni în urmă
1

100 €
/ lună 0.05 € / mp / lună

Vind sau inchiriez teren intravilan

Central, Slatina

2.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
7

19.613 €
/ lună 35.66 € / mp / lună

Vand teren langa Olt vis-a-vis de Prodecor

Central, Slatina

550 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
6

3.000 €
/ lună 8.57 € / mp / lună

Proprietar vand parcele teren Ranca

Central, Slatina

350 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

5.700.000 €
/ lună 347.75 € / mp / lună

Proprietate exceptionala pentru dezvoltare | 16 ...

Central, Slatina

16.391 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

10 €
/ lună 0 € / mp / lună

5100 mp Intravilan Perieti, Olt

Central, Slatina

5.100 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
2

150 €
/ lună 0.06 € / mp / lună

Teren de vanzare

Central, Slatina

2.392 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
11

52.360 €
/ lună 11 € / mp / lună

SE VINDE teren INTRAVILAN intr-o zona de vis di ...

Central, Slatina

4.760 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
2

52.000 €
/ lună 104 € / mp / lună

Teren platou Strehareti, strada Dealul Viilor, ...

Central, Slatina

500 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
1

139.000 €
/ lună 165.08 € / mp / lună

Teren de vanzare | Slatina-Parcul Central

Central, Slatina

842 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
8

53.395 €
/ lună
59.328 €
3.60 € / mp / lună

Planul I 14.832 mp Slatina bucla Drum Expres DX ...

Central, Slatina

14.832 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
2

62.000 €
/ lună
65.000 €
124 € / mp / lună

Teren Slatina de vanzare

Central, Slatina

500 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
10

1.450 €
/ lună 9.01 € / mp / lună

NOU! Sp. comercial de inchiriat ST=186 mp, zona ...

Central, Slatina

161 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
7

25.000 €
/ lună 166.67 € / mp / lună

Teren 200 mp cu Container Ideal Depozitare/Week ...

Central, Slatina

1 camere
150 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
12

65.000 €
/ lună 130 € / mp / lună

Teren Slatina de vanzare -500 m.p. cu PUZ aprob ...

Central, Slatina

1 camere
500 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
1

45 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Vand 2500 mp teren intravilan pe str. Recea in ...

Central, Slatina

2.500 mp teren

Căutări populare

Te-ar putea interesa și:

Spaţii comerciale de închiriat în Slatina, Centrul

Slatina, situată în inima Olteniei, este un oraș cu un potențial economic în creștere, având acces facil la transport și facilități comerciale. Imoradar24.ro a analizat piața pentru tine, iată ce trebuie să știi despre spațiile comerciale disponibile:

  • Prețuri medii: Prețul mediu de închiriere al spațiilor comerciale este de aproximativ 960 euro, cu oferte ce încep de la 236 euro și ajung până la 1.650 euro, ceea ce face zona accesibilă comparativ cu media națională de 1.674 euro.
  • Dimensiuni variate: Suprafața medie a spațiilor comerciale este de 72 m², cu cele mai mici având 28 m² și cele mai mari ajungând până la 1.100 m².
  • Compartimentare: Majoritatea spațiilor comerciale sunt de 3+ camere, reprezentând 12% din oferte, în timp ce spațiile de 1 și 2 camere constituie fiecare câte 4% din total.
  • Accesibilitate: Aproximativ 38% dintre oferte sunt considerate accesibile, ceea ce le face atractive pentru antreprenori și mici afaceri.
  • Disponibilitate rapidă: Timpul mediu în care un spațiu comercial rămâne online este de 100 de zile, indicând o piață activă.

Slatina oferă oportunități excelente pentru cei care caută spații comerciale de închiriat, cu prețuri competitive și o varietate de dimensiuni. Ești pregătit să îți dezvolți afacerea în acest oraș dinamic? Explorează acum spațiile comerciale disponibile în Slatina!