Proprietar
Proprietăți unice: 58
Proprietari: 32
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
12

65.000 €
/ lună 130 € / mp / lună

Teren Slatina de vanzare -500 m.p. cu PUZ aprob ...

Central, Slatina

1 camere
500 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
1

45 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Vand 2500 mp teren intravilan pe str. Recea in ...

Central, Slatina

2.500 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
8

1 €
/ lună 0 € / mp / lună

Spatiu comercial premium, 200700 mp, parcare in ...

Central, Slatina

700 mp utili

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
8

290 €
/ lună 11.60 € / mp / lună

Spatiu comercial 25mp Primaverii 17 intersectie ...

Central, Slatina

25 mp utili
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
2

110 €
/ lună 0.17 € / mp / lună

Teren str. Oituz

Central, Slatina

650 mp teren
2E
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

68.000 €
/ lună 71.58 € / mp / lună

Vand teren, Slatina,, Cireasov, cartier Satul N ...

Central, Slatina

950 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
7

444.000 €
/ lună
448.500 €
64.35 € / mp / lună

Teren intravilan 6832 mp D=65 ml, pretabil cart ...

Central, Slatina

6.900 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
8

500 €
/ lună
605 €
7.14 € / mp / lună

Spa?iu comercial 70mp adiacent SuperPROFI Rond ...

Central, Slatina

70 mp utili
2021
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

52.000 €
/ lună 120.93 € / mp / lună

Teren de vanzare zona Strehareti, langa lac si ...

Central, Slatina

430 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
2

300 €
/ lună

hala spatiu de incheria

Central, Slatina

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

300 €
/ lună 6.25 € / mp / lună

inchiriez spatiu

Central, Slatina

48 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
2

300 €
/ lună 5.56 € / mp / lună

Inchiriez depozit 54 mp

Central, Slatina

54 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
5

569 €
/ lună 4.52 € / mp / lună

Depozit Hala de inchiriat

Central, Slatina

126 mp utili
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
4

150 €
/ lună 12.50 € / mp / lună

Spa?iu comercial de inchiriat

Central, Slatina

12 mp utili
Agenție

6 luni în urmă
18

1.500 €
/ lună 8.33 € / mp / lună

Spatii Comerciale disponibile ptr inchiriere SU ...

Central, Slatina

180 mp utili
1E
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
9

968 €
/ lună 6.05 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat

Central, Slatina

160 mp utili
Agenție

7 luni în urmă
3

392 €
/ lună 2.67 € / mp / lună

garaj service de incheriat

Central, Slatina

147 mp utili
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
2

1.500 €
/ lună 1.36 € / mp / lună

Inchiriere teren 1100 mp cu cladire si 2 garaje ...

Central, Slatina

1.100 mp utili
Agenție

9 luni în urmă
14

800 €
/ lună 11.11 € / mp / lună

Spa?iu de inchiriat Zona Palatul de Justitie

Central, Slatina

72 mp utili
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
1

500 €
/ lună 17.86 € / mp / lună

inchiriez teren 5000mp ptr parc fotovoltaic

Central, Slatina

28 mp utili
Agenție

10 luni în urmă
17

1.200 €
/ lună 6.86 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat 175 mp zona Minul ...

Central, Slatina

175 mp utili
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
2

5 €
/ lună 0.05 € / mp / lună

Inchiriez sala 104mp

Central, Slatina

105 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
9

379 €
/ lună 7.58 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial Pia?a (de jos) Fra?i ...

Central, Slatina

50 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

600 €
/ lună 12 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial in Slatina - Victori ...

Central, Slatina

50 mp utili
4E
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
9

1.100 €
/ lună 5.61 € / mp / lună

Fosta cafenea Art Delia Spatiu Comercial Slatin ...

Central, Slatina

196 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

236 €
/ lună 4.72 € / mp / lună

Spatiu comercial situat in Pia?a de jos, Slatin ...

Central, Slatina

50 mp utili
Agenție

Mai mult de un an

1.650 €
/ lună 19.41 € / mp / lună

Inchiriez spa?iu comercial

Central, Slatina

85 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

576 €
/ lună 18 € / mp / lună

Inchiriere spatiu comercial-Ultracentral-Slatin ...

Central, Slatina

32 mp utili
32 mp teren
1E