Proprietăți unice: 1
Proprietari: 0
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
5

1.815 €
/ lună
1.500 €
6.05 € / mp / lună

Spații birouri Slatina, - 300 mp

Gară, Slatina

300 mp

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
8

800 €
/ lună 16 € / mp / lună

Inchiriez Vand Spatiu Comercial

Zahana, Slatina

La ~5km distanță

50 mp utili
1 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

450 €
/ lună 11.25 € / mp / lună

Dau spre inchiriere 40 mp de spatiu comercial i ...

Zahana, Slatina

La ~5km distanță

40 mp utili
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
3

191 €
/ lună 7.96 € / mp / lună

Inchiriez chioscuri comerciale Slatina - zona B ...

Zahana, Slatina

La ~5km distanță

24 mp utili

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

10 €
/ lună 0.13 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat Piata in Zahana!

Zahana, Slatina

La ~5km distanță

80 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
20

1.999 €
/ lună 5.37 € / mp / lună

Nou! Sp. Birouri, P+1E, S=372 mp., zona Parcul ...

Tineretului, Slatina

La ~5km distanță

372 mp utili
2005
Agenție
Comision 0%

5 luni în urmă
14

6.050 €
/ lună
5.000 €
13.57 € / mp / lună

Slatina central, imobil modern pt clinica, biro ...

Crișan, Slatina

La ~5km distanță

3 camere
446 mp
Parter
2005
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

574 €
/ lună 17.94 € / mp / lună

Inchiriere spatiu comercial-Ultracentral-Slatin ...

Central, Slatina

La ~5km distanță

32 mp utili
32 mp teren
1E
Agenție

Mai mult de un an
8

500 €
/ lună
605 €
7.14 € / mp / lună

Spa?iu comercial 70mp adiacent SuperPROFI Rond ...

Central, Slatina

La ~5km distanță

70 mp utili
2021
Agenție

10 luni în urmă
17

1.200 €
/ lună 6.86 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat 175 mp zona Minul ...

Central, Slatina

La ~5km distanță

175 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
9

379 €
/ lună 7.58 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial Pia?a (de jos) Fra?i ...

Central, Slatina

La ~5km distanță

50 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

236 €
/ lună 4.72 € / mp / lună

Spatiu comercial situat in Pia?a de jos, Slatin ...

Central, Slatina

La ~5km distanță

50 mp utili
Agenție

Mai mult de un an

1.650 €
/ lună 19.41 € / mp / lună

Inchiriez spa?iu comercial

Central, Slatina

La ~5km distanță

85 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

300 €
/ lună 6.25 € / mp / lună

inchiriez spatiu

Central, Slatina

La ~5km distanță

48 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
9

1.100 €
/ lună 5.61 € / mp / lună

Fosta cafenea Art Delia Spatiu Comercial Slatin ...

Central, Slatina

La ~5km distanță

196 mp utili
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
4

150 €
/ lună 12.50 € / mp / lună

Spa?iu comercial de inchiriat

Central, Slatina

La ~5km distanță

12 mp utili
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
9

968 €
/ lună 6.05 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat

Central, Slatina

La ~5km distanță

160 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
11

52.360 €
/ lună 11 € / mp / lună

SE VINDE teren INTRAVILAN intr-o zona de vis di ...

Central, Slatina

La ~5km distanță

4.760 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

5.700.000 €
/ lună 347.75 € / mp / lună

Proprietate exceptionala pentru dezvoltare | 16 ...

Central, Slatina

La ~5km distanță

16.391 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
3

270.000 €
/ lună 262.90 € / mp / lună

Teren intravilan - 1027 mp, str. Popa Sapca, Sl ...

Central, Slatina

La ~5km distanță

1.027 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
6

1.000 €
/ lună 11.90 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat sau de vanzare

Exterior Vest, Slatina

La ~5km distanță

84 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
7

25.000 €
/ lună 166.67 € / mp / lună

Teren 200 mp cu Container Ideal Depozitare/Week ...

Central, Slatina

La ~5km distanță

1 camere
150 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

10 €
/ lună 0 € / mp / lună

5100 mp Intravilan Perieti, Olt

Central, Slatina

La ~5km distanță

5.100 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
2

110 €
/ lună 0.17 € / mp / lună

Teren str. Oituz

Central, Slatina

La ~5km distanță

650 mp teren
2E
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

52.000 €
/ lună 120.93 € / mp / lună

Teren de vanzare zona Strehareti, langa lac si ...

Central, Slatina

La ~5km distanță

430 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
2

62.000 €
/ lună
65.000 €
124 € / mp / lună

Teren Slatina de vanzare

Central, Slatina

La ~5km distanță

500 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
8

59.328 €
/ lună 4 € / mp / lună

Planul I 14.832 mp Slatina bucla Drum Expres DX ...

Central, Slatina

La ~5km distanță

14.832 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
2

52.000 €
/ lună 104 € / mp / lună

Teren platou Strehareti, strada Dealul Viilor, ...

Central, Slatina

La ~5km distanță

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
5

569 €
/ lună 4.52 € / mp / lună

Depozit Hala de inchiriat

Central, Slatina

La ~5km distanță

126 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
2

300 €
/ lună 5.56 € / mp / lună

Inchiriez depozit 54 mp

Central, Slatina

La ~5km distanță

54 mp utili