Proprietăți unice: 71
Proprietari: 40
Agenție

3 zile în urmă
4

27.200 €
/ lună 8.50 € / mp / lună

teren intravilan

Central, Slatina

3.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
4

19 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Ter. intravilan 871 mp, langa Slatina, asfalt/u ...

Central, Slatina

871 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
3

32.000 €
/ lună 64 € / mp / lună

Vand teren intravilan Slatina

Central, Slatina

500 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
1

100.000 €
/ lună 1,818.18 € / mp / lună

Vand sau inchiriez spatiu comercial

Central, Slatina

55 mp utili
4E
Agenție

1 săptămână în urmă
6

1.250 €
/ lună 4.46 € / mp / lună

Spatiu administrativ si Hala | 500 mp teren

Central, Slatina

280 mp utili
Agenție

1 săptămână în urmă
2

293.120 €
/ lună 160 € / mp / lună

Teren 1832 mp Slatina UTILITATI Ideal casa sau ...

Central, Slatina

1.832 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
3

191 €
/ lună 7.96 € / mp / lună

Inchiriez chioscuri comerciale Slatina - zona B ...

Zahana, Slatina

24 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
4

1.090 €
/ lună
901 €
13.13 € / mp / lună

Spațiu comercial de 83.6mp de închiriat în zona ...

Est, Slatina

83,6 mp utili
4E
1990
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
7

1.600 €
/ lună 8 € / mp / lună

Statie ITP de inchiriat

Orașul de Jos, Slatina

200 mp utili
2007
Agenție
Comision 0%

5 luni în urmă
14

6.050 €
/ lună
5.000 €
13.57 € / mp / lună

Slatina central, imobil modern pt clinica, biro ...

Crișan, Slatina

3 camere
446 mp
Parter
2005
Agenție

7 luni în urmă
3

1.500 €
/ lună 4 € / mp / lună

Hala de inchiriat/Slatina-Orasul de Jos

Orașul de Jos, Slatina

Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
5

1.815 €
/ lună
1.500 €
6.05 € / mp / lună

Spații birouri Slatina, - 300 mp

Gară, Slatina

300 mp
Agenție

10 luni în urmă
12

2.225 €
/ lună 5 € / mp / lună

CLADIRE BIROURI 445 MP DE INCHIRIAT SLATINA

Orașul de Jos, Slatina

445 mp utili
1E
2009
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
5

25 €
/ lună 0.03 € / mp / lună

Vand teren intravilan

Central, Slatina

781 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
5

850 €
/ lună 11.04 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial 77mp, visavis de Mar ...

Central, Slatina

77 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
3

134.400 €
/ lună 200 € / mp / lună

Teren zona centrala (carrefour)

Central, Slatina

672 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
20

1 €
/ lună 0 € / mp / lună

Spatiu comercial 700mp, ideal clinica, banca sa ...

Central, Slatina

700 mp utili
2012
Agenție

2 săptămâni în urmă
8

1 €
/ lună 0 € / mp / lună

Spatiu comercial 700mp, ideal clinica, banca sa ...

Central, Slatina

700 mp utili
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

59.900 €
/ lună 126.64 € / mp / lună

Teren intravilan 473 mp in Slatina zona Strehar ...

Central, Slatina

473 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
3

280 €
/ lună 0.22 € / mp / lună

Teren de vanzare 1250 mp Str. Plevnei

Central, Slatina

1.250 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
5

50.400 €
/ lună 6.50 € / mp / lună

Teren Langa Uzina de Aluminiu ALRO la Strada Pr ...

Central, Slatina

7.758 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
1

100 €
/ lună 0.05 € / mp / lună

Vind sau inchiriez teren intravilan

Central, Slatina

2.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
7

19.613 €
/ lună 35.66 € / mp / lună

Vand teren langa Olt vis-a-vis de Prodecor

Central, Slatina

550 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
6

3.000 €
/ lună 8.57 € / mp / lună

Proprietar vand parcele teren Ranca

Central, Slatina

350 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

5.700.000 €
/ lună 347.75 € / mp / lună

Proprietate exceptionala pentru dezvoltare | 16 ...

Central, Slatina

16.391 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

10 €
/ lună 0 € / mp / lună

5100 mp Intravilan Perieti, Olt

Central, Slatina

5.100 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
2

150 €
/ lună 0.06 € / mp / lună

Teren de vanzare

Central, Slatina

2.392 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
3

270.000 €
/ lună 262.90 € / mp / lună

Teren intravilan - 1027 mp, str. Popa Sapca, Sl ...

Central, Slatina

1.027 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
11

52.360 €
/ lună 11 € / mp / lună

SE VINDE teren INTRAVILAN intr-o zona de vis di ...

Central, Slatina

4.760 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
2

52.000 €
/ lună 104 € / mp / lună

Teren platou Strehareti, strada Dealul Viilor, ...

Central, Slatina

500 mp teren

Căutări populare

Te-ar putea interesa și:

Spaţii comerciale de închiriat în Slatina, Județul Olt

Slatina, un oraș cu o istorie bogată și un centru economic în dezvoltare, oferă oportunități atractive pentru închirierea de spații comerciale. Imoradar24.ro a analizat piața locală, iar iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu al spațiilor comerciale este de aproximativ 960 euro, cu oferte care încep de la 13 euro și pot ajunge până la 5.000 euro, ceea ce face ca zona să fie considerată accesibilă comparativ cu media națională de 1.674 euro.
  • Dimensiuni variate: Suprafața medie a spațiilor comerciale este de 80 m², cu cele mai mari proprietăți având până la 1.100 m² și cele mai mici de 28 m².
  • Compartimentare: Majoritatea spațiilor comerciale disponibile sunt cu 3+ camere, reprezentând 11% din oferte.
  • Accesibilitate: Aproximativ 29% dintre oferte sunt considerate accesibile, ceea ce le face atractive pentru antreprenori și investitori.
  • Facilități: Prețul mediu pentru proprietățile cu parcare sau garaj este de 1.500 euro, iar pentru cele cu terasă sau grădină, de asemenea, 1.500 euro.
  • Disponibilitate rapidă: Timpul mediu în care un spațiu comercial rămâne online este de 108 zile, indicând o piață activă.

Slatina se dovedește a fi o alegere excelentă pentru cei care caută spații comerciale accesibile și variate. Ești pregătit să îți găsești noul spațiu de afaceri? Explorează acum ofertele disponibile!