Proprietăți unice: 71
Proprietari: 40
Agenție

2 luni în urmă
1

139.000 €
/ lună 165.08 € / mp / lună

Teren de vanzare | Slatina-Parcul Central

Central, Slatina

842 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
20

1.999 €
/ lună 5.37 € / mp / lună

Nou! Sp. Birouri, P+1E, S=372 mp., zona Parcul ...

Tineretului, Slatina

372 mp utili
2005
Agenție

3 luni în urmă
8

59.328 €
/ lună 4 € / mp / lună

Planul I 14.832 mp Slatina bucla Drum Expres DX ...

Central, Slatina

14.832 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
6

1.000 €
/ lună 11.90 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat sau de vanzare

Exterior Vest, Slatina

84 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
8

100 €
/ lună 1 € / mp / lună

Inchiriez/vand spatiu comercial

Ultracentral, Slatina

100 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
2

62.000 €
/ lună
65.000 €
124 € / mp / lună

Teren Slatina de vanzare

Central, Slatina

500 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
10

1.450 €
/ lună 9.01 € / mp / lună

NOU! Sp. comercial de inchiriat ST=186 mp, zona ...

Central, Slatina

161 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
7

25.000 €
/ lună 166.67 € / mp / lună

Teren 200 mp cu Container Ideal Depozitare/Week ...

Central, Slatina

1 camere
150 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
12

65.000 €
/ lună 130 € / mp / lună

Teren Slatina de vanzare -500 m.p. cu PUZ aprob ...

Central, Slatina

1 camere
500 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
1

45 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Vand 2500 mp teren intravilan pe str. Recea in ...

Central, Slatina

2.500 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
8

1 €
/ lună 0 € / mp / lună

Spatiu comercial premium, 200700 mp, parcare in ...

Central, Slatina

700 mp utili
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
8

290 €
/ lună 11.60 € / mp / lună

Spatiu comercial 25mp Primaverii 17 intersectie ...

Central, Slatina

25 mp utili
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
2

110 €
/ lună 0.17 € / mp / lună

Teren str. Oituz

Central, Slatina

650 mp teren
2E
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

68.000 €
/ lună 71.58 € / mp / lună

Vand teren, Slatina,, Cireasov, cartier Satul N ...

Central, Slatina

950 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
7

448.500 €
/ lună 65 € / mp / lună

Teren intravilan 6900 mp D=65 ml, pretabil cart ...

Central, Slatina

6.900 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
8

500 €
/ lună
605 €
7.14 € / mp / lună

Spa?iu comercial 70mp adiacent SuperPROFI Rond ...

Central, Slatina

70 mp utili
2021
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

450 €
/ lună 11.25 € / mp / lună

Dau spre inchiriere 40 mp de spatiu comercial i ...

Zahana, Slatina

40 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

52.000 €
/ lună 120.93 € / mp / lună

Teren de vanzare zona Strehareti, langa lac si ...

Central, Slatina

430 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă

79 €
/ lună 5.27 € / mp / lună

ofer spre inchiriere garaj exclus activitati co ...

Orașul de Jos, Slatina

15 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
2

300 €
/ lună

hala spatiu de incheria

Central, Slatina

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

300 €
/ lună 6.25 € / mp / lună

inchiriez spatiu

Central, Slatina

48 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
2

300 €
/ lună 5.56 € / mp / lună

Inchiriez depozit 54 mp

Central, Slatina

54 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
5

569 €
/ lună 4.52 € / mp / lună

Depozit Hala de inchiriat

Central, Slatina

126 mp utili
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă

0 €
/ lună

Inchiriez spatiu

Progresul II, Slatina

75 mp utili
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
4

150 €
/ lună 12.50 € / mp / lună

Spa?iu comercial de inchiriat

Central, Slatina

12 mp utili
Agenție

6 luni în urmă
18

1.500 €
/ lună 8.33 € / mp / lună

Spatii Comerciale disponibile ptr inchiriere SU ...

Central, Slatina

180 mp utili
1E
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
9

968 €
/ lună 6.05 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat

Central, Slatina

160 mp utili
Agenție

6 luni în urmă
3

392 €
/ lună 2.67 € / mp / lună

garaj service de incheriat

Central, Slatina

147 mp utili
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
2

1.500 €
/ lună 1.36 € / mp / lună

Inchiriere teren 1100 mp cu cladire si 2 garaje ...

Central, Slatina

1.100 mp utili
Agenție

9 luni în urmă
14

800 €
/ lună 11.11 € / mp / lună

Spa?iu de inchiriat Zona Palatul de Justitie

Central, Slatina

72 mp utili