Proprietar
Proprietăți unice: 71
Proprietari: 24
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
7

749 €
/ lună
800 €
2.10 € / mp / lună

Inchiriez hala 357 mp - Echipament pt service a ...

Nord, Roman

357 mp utili
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
8

900 €
/ lună 6.92 € / mp / lună

ofer spre inchiriere spa?iu comercial

Central, Roman

130 mp utili
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 900 € și 1.000 €
Agenție

6 luni în urmă
7

350 €
/ lună 1 € / mp / lună

Str Chimiei Hala Productie Depozitare

Central, Roman

350 mp utili
1.000 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
2

157 €
/ lună 8.72 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat

Roman

18 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

1.100 €
/ lună 4.89 € / mp / lună

De inchiriat

Roman

225 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
1

320 €
/ lună 5.33 € / mp / lună

Hala in Cotu-Vame?

Central, Roman

60 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
1

300 €
/ lună 1.76 € / mp / lună

Teren Ultracentral de Inchiriat

Roman

170 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

10.000 €
/ lună 833.33 € / mp / lună

spatiu de vanzare

Roman

12 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

2.000 €
/ lună 3.51 € / mp / lună

Inchiriere spa?iu comercial Roman

Roman

570 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

294 €
/ lună 7.35 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial

Roman

40 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

250.000 €
/ lună 961.54 € / mp / lună

Magazin in Centrul Comercial 990euro mp

Roman

260 mp utili