Proprietăți unice: 23
Proprietari: 23
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
3

1.500 €
/ lună 12.50 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat

Central, Roman

120 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
7

20 €
/ lună 0.34 € / mp / lună

PROPRIETAR: Spatiu Comercial Ultra-Central - Bd ...

Central, Roman

58 mp utili
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
8

9 €
/ lună 9 € / mp / lună

Inchiriez spatii comerciale intre 90 - 500 mp, ...

Central, Roman

1 mp utili

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
6

1.500 €
/ lună 5 € / mp / lună

Inchiriez Spatiu Comercial 300mp, Pietonal Stef ...

Central, Roman

300 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
5

1.250 €
/ lună 22.73 € / mp / lună

Inchiriez spa?iu comercial zona centrala

Central, Roman

55 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
2

85.500 €
/ lună 9 € / mp / lună

Vand Teren Piatra Neam - Roman

Central, Roman

9.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

2.000 €
/ lună 18.52 € / mp / lună

Spatiu Comercial 108 mp | Vad Exceptional | Fat ...

Central, Roman

108 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

486 €
/ lună 6.94 € / mp / lună

Inchiriez Birou 70 m2 in Roman / Cabinet /Sediu ...

Central, Roman

70 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

50.000 €
/ lună 100 € / mp / lună

500 mp teren loc de casa in Roman.

Central, Roman

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
11

1.290.000 €
/ lună
12 €
6,450.00 € / mp / lună

Central Building Roman Neamt - De vanzare

Central, Roman

200 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

900 €
/ lună 11.25 € / mp / lună

De inchiriat spatiu comercial, zona Gara - OMV, ...

Roman

80 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

35.000 €
/ lună 7 € / mp / lună

Teren cu deschidere la E85,la 5km de Roman

Central, Roman

5.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

147 €
/ lună 3.68 € / mp / lună

Spatiu depozitare

Central, Roman

40 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
2

1.300 €
/ lună 10 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial ultracentral

Central, Roman

130 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
5

111.111 €
/ lună 555.56 € / mp / lună

Inchiriez sau vindem spa?iul al firmei pt cazar ...

Central, Roman

200 mp utili
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
7

749 €
/ lună
800 €
2.10 € / mp / lună

Inchiriez hala 357 mp - Echipament pt service a ...

Nord, Roman

357 mp utili
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
8

900 €
/ lună 6.92 € / mp / lună

ofer spre inchiriere spa?iu comercial

Central, Roman

130 mp utili
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 900 € și 1.000 €
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
2

157 €
/ lună 8.72 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat

Roman

18 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

1.100 €
/ lună 4.89 € / mp / lună

De inchiriat

Roman

225 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

10.000 €
/ lună 833.33 € / mp / lună

spatiu de vanzare

Roman

12 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

2.000 €
/ lună 3.51 € / mp / lună

Inchiriere spa?iu comercial Roman

Roman

570 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

294 €
/ lună 7.35 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial

Roman

40 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

250.000 €
/ lună 961.54 € / mp / lună

Magazin in Centrul Comercial 990euro mp

Roman

260 mp utili

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

400 €
/ lună 0.80 € / mp / lună

Inchiriez hala + teren 500 mp in Horia (Neam?) ...

Horia

La ~5km distanță

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
2

26.750 €
/ lună 53.50 € / mp / lună

Vand lot de casa 500 m2

Cordun

La ~5km distanță

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
6

382.000 €
/ lună 20 € / mp / lună

19.100mp, intravilan, E85, 60m deschidere in Se ...

Bașta

La ~5km distanță

19.100 mp teren

Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă

36.000 €
/ lună 6 € / mp / lună

Teren 6000 mp Ion Creanga 10 Prajini

Ion Creangă

La ~5km distanță

6.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

1 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren de vanzare in Ion Creanga, Neamt, plata i ...

Ion Creangă

La ~5km distanță

14.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

12.500 €
/ lună
15.000 €
18.44 € / mp / lună

Teren intravilan

Tămășeni

La ~10km distanță

678 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

19.500 €
/ lună 6.20 € / mp / lună

Teren de vanzare

Trifești

La ~10km distanță

3.147 mp teren

Căutări populare

Te-ar putea interesa și:

Spaţii comerciale de închiriat în Roman, județul Neamț

Roman, un oraș cu o istorie bogată și o comunitate vibrantă, oferă oportunități excelente pentru afaceri. Imoradar24.ro a analizat piața spațiilor comerciale de închiriat direct de la proprietari, iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu de închiriere al spațiilor comerciale este de aproximativ 500 euro, cu oferte ce încep de la 400 euro, ceea ce face zona accesibilă comparativ cu media națională de 801 euro.
  • Dimensiuni variate: Suprafața medie a spațiilor comerciale este de 100 m², cu cele mai mari având 357 m² și cele mai mici de 50 m².
  • Accesibilitate: Aproximativ 55% din oferte sunt considerate accesibile, ceea ce le face atractive pentru antreprenori.
  • Disponibilitate rapidă: Timpul mediu în care un spațiu comercial rămâne online este de 80 de zile, indicând o piață activă.
  • Compartimentare: Majoritatea ofertelor sunt de tip 2 camere și 3+ camere, fiecare având o cotă de 9% din total.

Roman reprezintă o alegere excelentă pentru cei care caută spații comerciale accesibile și bine situate. Ești pregătit să îți dezvolți afacerea aici? Explorează acum ofertele disponibile!