Proprietar
Proprietăți unice: 71
Proprietari: 24
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

50.000 €
/ lună 10 € / mp / lună

Teren // suprafata 5000 mp Roman curent apa ing ...

Central, Roman

5.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

11.000 €
/ lună 22.31 € / mp / lună

De vanzare teren la munte pentru cabana!Suprafa ...

Central, Roman

493 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

400 €
/ lună 5 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat

Central, Roman

80 mp utili

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

486 €
/ lună 6.94 € / mp / lună

Inchiriez Birou 70 m2 in Roman / Cabinet /Sediu ...

Central, Roman

70 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

50.000 €
/ lună 100 € / mp / lună

500 mp teren loc de casa in Roman.

Central, Roman

500 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

49.900 €
/ lună 7.92 € / mp / lună

De vanzare teren intravilan, situat in Horia, 6 ...

Central, Roman

6.300 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
18

487.000 €
/ lună 1,132.56 € / mp / lună

Cladire ?i teren pentru investi?ie, central Rom ...

Central, Roman

430 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
5

960 €
/ lună 19.20 € / mp / lună

Inchiriez spatiu medical / cabinet

Central, Roman

50 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
1

1.500 €
/ lună 5 € / mp / lună

Exclusivitate!De inchiriat clinica medicala, di ...

Central, Roman

300 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
8

500 €
/ lună 5 € / mp / lună

Exclusivitate! De inchiriat cabinet stomatologi ...

Central, Roman

100 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
8

500 €
/ lună 25 € / mp / lună

de inchiriat salon de infrumusetare ,500euro ~l ...

Central, Roman

20 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
1

460 €
/ lună 7.67 € / mp / lună

Imobil cu 3 camere, in vecinatatea Primariei Ro ...

Central, Roman

60 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
1

400 €
/ lună 5 € / mp / lună

spatiu comercial de inchiriat

Central, Roman

80 mp utili
1990
Agenție

3 luni în urmă
1

25.000 €
/ lună 7.94 € / mp / lună

De vanzare teren in Trifesti, zona centrala, 25 ...

Central, Roman

3.147 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
1

15.000 €
/ lună 26.36 € / mp / lună

De vanzare loc de casa in Trifesti, suprafata d ...

Central, Roman

569 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
1

22.000 €
/ lună 44 € / mp / lună

De vanzare loc de casa in Roman, suprafata de 5 ...

Central, Roman

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
10

12 €
/ lună 0.06 € / mp / lună

Central Building Roman Neamt -Inchiriere spatii

Central, Roman

200 mp utili
Agenție

4 luni în urmă
1

5.000 €
/ lună 1.25 € / mp / lună

Teren Trifesti- Miron Costin

Central, Roman

4.000 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
7

36.000 €
/ lună 37.82 € / mp / lună

Teren pentru casa in oras

Central, Roman

952 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
1

30.000 €
/ lună 25.75 € / mp / lună

De vanzare loc de casa, 1165 mp teren, zona Nic ...

Central, Roman

1.165 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
1

57.000 €
/ lună 15 € / mp / lună

De vanzare Teren intravilan, suprafata 3800 mp, ...

Central, Roman

3.800 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
1

80 €
/ lună 0.16 € / mp / lună

Vand teren in Roman zona buna

Central, Roman

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

900 €
/ lună 11.25 € / mp / lună

De inchiriat spatiu comercial, zona Gara - OMV, ...

Roman

80 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

35.000 €
/ lună 7 € / mp / lună

Teren cu deschidere la E85,la 5km de Roman

Central, Roman

5.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

147 €
/ lună 3.68 € / mp / lună

Spatiu depozitare

Central, Roman

40 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
1

50 €
/ lună 1.25 € / mp / lună

Inchiriez anunt Roman

Central, Roman

40 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
2

1.300 €
/ lună 10 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial ultracentral

Central, Roman

130 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
2

500 €
/ lună 2.50 € / mp / lună

Hale de inchiriat si de vanzare in diferite zon ...

Central, Roman

200 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
5

111.111 €
/ lună 555.56 € / mp / lună

Inchiriez sau vindem spa?iul al firmei pt cazar ...

Central, Roman

200 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
1

400 €
/ lună 1.33 € / mp / lună

Ofer spre inchiriere Hala

Central, Roman

300 mp utili