Proprietar
Proprietăți unice: 71
Proprietari: 24
Agenție

1 săptămână în urmă
14

383 €
/ lună 6.38 € / mp / lună

Spațiu prestări servicii (cu extras de carte fu ...

Sud, Roman

60 mp utili
4E
1984
Agenție

5 zile în urmă
7

6 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

De inchiriat spatiu comercial in Roman, teren g ...

Central, Roman

400 mp utili
Agenție

5 zile în urmă
10

3.025 €
/ lună 5.37 € / mp / lună

De inchiriat HALA de depozitare,productie,birou ...

Central, Roman

563 mp utili

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
7

20 €
/ lună 0.34 € / mp / lună

PROPRIETAR: Spatiu Comercial Ultra-Central - Bd ...

Central, Roman

58 mp utili
Agenție

3 săptămâni în urmă
1

40 €
/ lună

Garaj de inchiriat, zona centrala

Central, Roman

Agenție

4 săptămâni în urmă
10

182 €
/ lună 4.79 € / mp / lună

Spațiu pentru birou / salon / cabinet (38 mp)

Central, Roman

38 mp utili
4E
1978
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
12

750 €
/ lună 12.50 € / mp / lună

spațiu comercial DE ÎNCHIRIAT

Ultracentral, Roman

60 mp utili
4E
1990
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
8

9 €
/ lună 9 € / mp / lună

Inchiriez spatii comerciale intre 90 - 500 mp, ...

Central, Roman

1 mp utili
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
6

1.500 €
/ lună 5 € / mp / lună

Inchiriez Spatiu Comercial 300mp, Pietonal Stef ...

Central, Roman

300 mp utili
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
12

800 €
/ lună 12.31 € / mp / lună

De închiriat – Spațiu comercial complet mobilat ...

Central, Roman

65 mp utili
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
8

2.200 €
/ lună 4.40 € / mp / lună

De Inchiriat- Hala industriala moderna cu birou ...

Central, Roman

Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
6

400 €
/ lună 8 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat 0%COMISION

Central, Roman

50 mp utili
Agenție

1 săptămână în urmă
1

100.000 €
/ lună 10 € / mp / lună

De vanzare teren suprafata 10.000mp, deschidere ...

Nord, Roman

10.000 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
1

676.000 €
/ lună 26 € / mp / lună

De vanzare 26.000mp teren intravilan in Roman,z ...

Central, Roman

26.000 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
1

28.500 €
/ lună 24.46 € / mp / lună

De vanzare teren intravilan de 1165mp, in carti ...

Central, Roman

1.165 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
1

16.500 €
/ lună 33.33 € / mp / lună

De vanzare teren intravilan cu suprafata de 495 ...

Central, Roman

495 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
1

29.500 €
/ lună 24.58 € / mp / lună

Teren situat in Roman, cartierul Nicolae Balces ...

Central, Roman

1.200 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

13.500 €
/ lună 13.50 € / mp / lună

Teren intravilan Gadinti, 1.000 mp, deschidere ...

Central, Roman

1.000 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

19 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren intravilan Cotu Vames, 1.950 mp, deschide ...

Central, Roman

1.950 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
3

1.000 €
/ lună 8.33 € / mp / lună

Proprietar direct, ofer spre inchiriere etaj ca ...

Central, Roman

120 mp utili
Agenție

2 săptămâni în urmă
2

1 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vanzare teren intravilan in Roman - central

Central, Roman

93.448 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
2

1 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vanzare teren intravilan in Roman - str. Ogoare ...

Central, Roman

42.113 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
2

1 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vanzare teren intravilan in Roman - str. Bogdan ...

Central, Roman

12.883 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
5

1.250 €
/ lună 22.73 € / mp / lună

Inchiriez spa?iu comercial zona centrala

Central, Roman

55 mp utili
Agenție

2 săptămâni în urmă
3

29.000 €
/ lună 16.89 € / mp / lună

Teren pentru hala,langa centura ocolitoare Cord ...

Central, Roman

1.717 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
2

85.500 €
/ lună 9 € / mp / lună

Vand Teren Piatra Neam - Roman

Central, Roman

9.500 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
8

600 €
/ lună 8 € / mp / lună

De inchriat spatiu commercial,75mp, zona Biseri ...

Central, Roman

75 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
1

2.000 €
/ lună 18.52 € / mp / lună

Spatiu Comercial 108 mp | Vad Exceptional | Fat ...

Central, Roman

108 mp utili
Agenție

4 săptămâni în urmă
10

950 €
/ lună 25 € / mp / lună

Spa?iu pentru birou / salon / cabinet (38 mp)

Central, Roman

38 mp utili
Agenție

4 săptămâni în urmă
1

25.000 €
/ lună 20.83 € / mp / lună

De vanzare loc de casa in comuna Sagna,suprafat ...

Central, Roman

1.200 mp teren

Spaţii comerciale de închiriat în Roman, județul Neamț

Roman, un oraș cu o istorie bogată și o comunitate vibrantă, oferă oportunități excelente pentru afaceri. Imoradar24.ro a analizat piața spațiilor comerciale de închiriat din această zonă, iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu de închiriere al spațiilor comerciale este de aproximativ 500 euro, cu oferte ce încep de la 220 euro, ceea ce face această zonă accesibilă comparativ cu media națională de 1.674 euro.
  • Dimensiuni variate: Suprafața medie a spațiilor comerciale este de 70 m², cu cele mai mici având 20 m² și cele mai mari ajungând până la 500 m².
  • Prețuri pe metru pătrat: Prețul mediu pe metru pătrat este de 8 euro, cu valori variind de la 1 euro pentru cele mai accesibile oferte până la 333 euro pentru proprietățile premium.
  • Accesibilitate: Aproximativ 18% dintre oferte sunt considerate accesibile, ceea ce le face atractive pentru antreprenori.
  • Disponibilitate rapidă: Timpul mediu în care un spațiu comercial rămâne online este de 88 de zile, indicând o piață activă.
  • Compartimentare: Majoritatea ofertelor sunt pentru spații cu 2 sau 3+ camere, fiecare având o pondere de 3% din total.

Roman reprezintă o alegere excelentă pentru cei care caută spații comerciale accesibile și variate. Ești pregătit să îți dezvolți afacerea aici? Explorează acum spațiile comerciale de închiriat în Roman și nu rata cele mai noi oferte!