Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
8

20 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand teren la Grozavesti, pe malul lacului Bica ...

Chirițeni

8.000 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
4

78.000 €
/ lună 52 € / mp / lună

Teren de vanzare lac Bicaz/Izvorul Muntelui int ...

Hangu

La ~5km distanță

1.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
8

20 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand teren 9000 mp teren Grozavesti com Hanguu

Hangu

La ~5km distanță

9.900 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

139.272 €
/ lună 28 € / mp / lună

Vand teren intravilan

Hangu

La ~5km distanță

4.974 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
8

330.000 €
/ lună 25.38 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare in localitatea Ceah ...

Ceahlău

La ~5km distanță

13.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

43.000 €
/ lună
45.000 €
7.96 € / mp / lună

Teren intravilan

Ceahlău

La ~5km distanță

5.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

146 €
/ lună 0.15 € / mp / lună

Inchiriez teren spatiu pamant 1000 m2 Ceahlau D ...

Ceahlău

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă

0 €
/ lună

Hala Spa?ioasa ?i Luminoasa

Poiana Teiului

La ~5km distanță

350 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

2 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand teren pe drumul Manastirii Petru Voda

Petru Vodă

La ~5km distanță

20.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

8 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand teren in satul Bistricioara,comuna Ceahlau ...

Bistricioara

La ~10km distanță

7.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
7

50 €
/ lună 0.03 € / mp / lună

Teren cu vedere panoramica la Toaca si lacul Bi ...

Ruginești

La ~10km distanță

1.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
6

34.000 €
/ lună 7.91 € / mp / lună

Vand teren Potoci

Potoci

La ~10km distanță

4.300 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

5 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Hale de inchiriat

Bicaz

La ~15km distanță

400 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
2

700 €
/ lună 6.73 € / mp / lună

Spatiu comercial Bicaz ultracentral 104 mp

Ultracentral, Bicaz

La ~15km distanță

104 mp utili
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
6

118 €
/ lună 6.94 € / mp / lună

Inchiriez camera 17m2 birou, spatiu comercial, ...

Central, Bicaz

La ~15km distanță

17 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
8

7 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren Izvorul Alb Bicaz

Central, Bicaz

La ~15km distanță

1.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
8

59.000 €
/ lună 595.96 € / mp / lună

Oportunitate Teren cu Casa renovabila Sat Secu ...

Tașca

La ~15km distanță

99 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
8

400.000 €
/ lună 22.77 € / mp / lună

Teren sat Bradu com.Grinties Jud. Neamt

Pintic

La ~15km distanță

17.570 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

26.000 €
/ lună 17.31 € / mp / lună

Teren de vanzare, intravilan, 1502 mp, Sat Stra ...

Straja

La ~20km distanță

1.502 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
8

34.200 €
/ lună 9.99 € / mp / lună

Teren intravilan Varatec, Neamt

Văratec

La ~20km distanță

3.424 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
3

3.900 €
/ lună 1 € / mp / lună

Teren la Drum national DN14C

Bălțătești

La ~20km distanță

3.900 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

5 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand 4000mp teren in Tarcau zona Panta Radului

Tarcău

La ~20km distanță

4.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
3

10 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren intravilan

Gârcina

La ~20km distanță

2.344 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă

192 €
/ lună 4.80 € / mp / lună

Inchiriaz spa?iu comercial

Tulgheș

La ~20km distanță

40 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
3

30 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

3200 mp teren intravilan Bistrita str. Profesor ...

Alexandru cel Bun

La ~25km distanță

3.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
8

1.111 €
/ lună
987 €
4.34 € / mp / lună

Inchiriere /Vanzare - Hala-ideala-/activitati i ...

Agapia

La ~25km distanță

256 mp utili
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
8

12 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand teren constructii+livada in Filioara jud N ...

Filioara

La ~25km distanță

2.571 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
8

145.000 €
/ lună 18.13 € / mp / lună

Teren de vanzare

Borca

La ~25km distanță

8.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

47.000 €
/ lună 26.70 € / mp / lună

Teren de vanzare Agarcia

Agârcia

La ~25km distanță

1.760 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
3

8 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren Nemtisor jud Neamt

Nemțișor

La ~25km distanță

7.100 mp teren