Proprietăți unice: 3
Proprietari: 1
Agenție

2 săptămâni în urmă
16

61.000 €
/ lună 20.96 € / mp / lună

Teren cu vedere deosebita

Chirițeni

2.910 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
8

20 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand teren la Grozavesti, pe malul lacului Bica ...

Chirițeni

8.000 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
14

42.000 €
/ lună 59.07 € / mp / lună

Teren 711mp Hangu / DN GROZAVESTI

Chirițeni

711 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
8

20 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand teren 9000 mp teren Grozavesti com Hanguu

Hangu

La ~5km distanță

9.900 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
4

78.000 €
/ lună 52 € / mp / lună

Teren de vanzare lac Bicaz/Izvorul Muntelui int ...

Hangu

La ~5km distanță

1.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

139.272 €
/ lună 28 € / mp / lună

Vand teren intravilan

Hangu

La ~5km distanță

4.974 mp teren

Agenție

1 lună în urmă
8

45.000 €
/ lună 29.61 € / mp / lună

Teren 1,520mp Hangu / Strada Principala

Hangu

La ~5km distanță

1.520 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
3

87.000 €
/ lună 62.14 € / mp / lună

Teren str. Petru Movila

Pârâul Mare

La ~5km distanță

1.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

146 €
/ lună 0.15 € / mp / lună

Inchiriez teren spatiu pamant 1000 m2 Ceahlau D ...

Ceahlău

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
8

330.000 €
/ lună 25.38 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare in localitatea Ceah ...

Ceahlău

La ~5km distanță

13.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

43.000 €
/ lună
45.000 €
7.96 € / mp / lună

Teren intravilan

Ceahlău

La ~5km distanță

5.400 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
6

87.500 €
/ lună 51.47 € / mp / lună

1700mp teren intravilan perf drept, Ceahlau lan ...

Ceahlău

La ~5km distanță

1.700 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
3

80.000 €
/ lună 32 € / mp / lună

Teren 2500 mp, la strada, Ceahlau,, locatie per ...

Ceahlău

La ~5km distanță

2.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă

0 €
/ lună

Hala Spa?ioasa ?i Luminoasa

Poiana Teiului

La ~5km distanță

350 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

2 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand teren pe drumul Manastirii Petru Voda

Petru Vodă

La ~5km distanță

20.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

8 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand teren in satul Bistricioara,comuna Ceahlau ...

Bistricioara

La ~10km distanță

7.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
7

50 €
/ lună 0.03 € / mp / lună

Teren cu vedere panoramica la Toaca si lacul Bi ...

Ruginești

La ~10km distanță

1.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
6

34.000 €
/ lună 7.91 € / mp / lună

Vand teren Potoci

Potoci

La ~10km distanță

4.300 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

5 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Hale de inchiriat

Bicaz

La ~15km distanță

400 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
2

700 €
/ lună 6.73 € / mp / lună

Spatiu comercial Bicaz ultracentral 104 mp

Ultracentral, Bicaz

La ~15km distanță

104 mp utili
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
6

118 €
/ lună 6.94 € / mp / lună

Inchiriez camera 17m2 birou, spatiu comercial, ...

Central, Bicaz

La ~15km distanță

17 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
8

7 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren Izvorul Alb Bicaz

Central, Bicaz

La ~15km distanță

1.500 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
10

360 €
/ lună 12 € / mp / lună

Spațiu comercial, Bicaz– Preț 3 ...

Central, Bicaz

La ~15km distanță

30 mp
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
8

59.000 €
/ lună 595.96 € / mp / lună

Oportunitate Teren cu Casa renovabila Sat Secu ...

Tașca

La ~15km distanță

99 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
8

400.000 €
/ lună 22.77 € / mp / lună

Teren sat Bradu com.Grinties Jud. Neamt

Pintic

La ~15km distanță

17.570 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
10

1.000 €
/ lună 2.22 € / mp / lună

inchiriez spatiu comercial si casa in comuna Pa ...

Stejaru (Farcașa)

La ~20km distanță

450 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
5

15.900 €
/ lună 11.87 € / mp / lună

Teren 1,340mp Cuejdiu / Strada Cuejdiului

Cuejdiu

La ~20km distanță

1.340 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
6

29.900 €
/ lună 14.95 € / mp / lună

TEREN intravilan 2000 mp , comuna GARCINA- sat ...

Cuejdiu

La ~20km distanță

2.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

26.000 €
/ lună 17.31 € / mp / lună

Teren de vanzare, intravilan, 1502 mp, Sat Stra ...

Straja

La ~20km distanță

1.502 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
8

34.200 €
/ lună 9.99 € / mp / lună

Teren intravilan Varatec, Neamt

Văratec

La ~20km distanță

3.424 mp teren