Proprietăți unice: 2
Proprietari: 2
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
7

500 €
/ lună 10 € / mp / lună

Spatiu comercial / birou de inchiriat

Ciritei

50 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
4

47 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Vand teren darmanesti

Ciritei

2.700 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

1 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

inchiriere spatiu

Gara Veche, Piatra-Neamț

La ~5km distanță

65 mp utili
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
2

20 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren de vanzare Calea Romanului, vis-a-vis de ...

Calea Romanului, Piatra-Neamț

La ~5km distanță

2.700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
7

50 €
/ lună 0.07 € / mp / lună

Teren calea romanului

Calea Romanului, Piatra-Neamț

La ~5km distanță

762 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
3

4 €
/ lună 0.03 € / mp / lună

Inchiriez spa?ii depozitare ?i comerciale

1 Mai, Piatra-Neamț

La ~5km distanță

120 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
5

165 €
/ lună 0.04 € / mp / lună

Inchirie spatiu de productie si birouri - 5 eur ...

1 Mai, Piatra-Neamț

La ~5km distanță

Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
8

1 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Inchiriez spatii comerciale

1 Mai, Piatra-Neamț

La ~5km distanță

140 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

5 €
/ lună 0.06 € / mp / lună

Inchiriez teren si birou pretabil parc vanzari ...

1 Mai, Piatra-Neamț

La ~5km distanță

80 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă

1 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Spa?iu comercial (bar amenajat) - pentru inchir ...

Dărmănești, Piatra-Neamț

La ~5km distanță

70 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
10

148 €
/ lună 4.23 € / mp / lună

inchiriere birouri hala container depozitare

Dărmănești, Piatra-Neamț

La ~5km distanță

35 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

750 €
/ lună 6.25 € / mp / lună

spatiu de inchiriat

Mărăței, Piatra-Neamț

La ~5km distanță

120 mp utili
120 mp teren
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
8

99 €
/ lună
399 €
0.90 € / mp / lună

Spatiu comercial Dimitrie Leonida

Mărăței, Piatra-Neamț

La ~5km distanță

110 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

1.300 €
/ lună 9.29 € / mp / lună

Oferim spre inchiriere spatiu comercial 140 mp, ...

Mărăței, Piatra-Neamț

La ~5km distanță

140 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
9

10 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

De vanzare Hale + Birouri

Central, Piatra-Neamț

La ~5km distanță

1.454 mp utili
3.600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

1 €
/ lună 0.04 € / mp / lună

Inchiriem containere metalice ?i modulare

Central, Piatra-Neamț

La ~5km distanță

25 mp utili
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
2

330 €
/ lună 19.41 € / mp / lună

spatiu comercial central de inchiriat

Central, Piatra-Neamț

La ~5km distanță

17 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

110.000 €
/ lună 1,833.33 € / mp / lună

Vanzare spa?iu comercial

Central, Piatra-Neamț

La ~5km distanță

60 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
3

650 €
/ lună 8.67 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial Str.M.Eminescu vis a ...

Central, Piatra-Neamț

La ~5km distanță

75 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
11

3.140 €
/ lună 20 € / mp / lună

175 mp Spatiu comercial / birouri / retail Zona ...

Central, Piatra-Neamț

La ~5km distanță

157 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

550 €
/ lună 0.24 € / mp / lună

Inchiriez spatiu Piatra Neamt

Central, Piatra-Neamț

La ~5km distanță

2.300 mp utili
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
15

14 €
/ lună 0.06 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat zona Spitalul Jude?ean, Sco ...

Central, Piatra-Neamț

La ~5km distanță

250 mp utili
2024
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

80 €
/ lună 4.71 € / mp / lună

Inchiriez garaj boxa 17 mp, Piata 22 Decembrie, ...

Central, Piatra-Neamț

La ~5km distanță

17 mp utili
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
8

23.500 €
/ lună 49.47 € / mp / lună

Teren Fermelor, Strada Plantelor

Central, Piatra-Neamț

La ~5km distanță

475 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
7

15 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren intravilan

Central, Piatra-Neamț

La ~5km distanță

1.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
4

6.000 €
/ lună 12 € / mp / lună

Teren 500mp de vanzare

Central, Piatra-Neamț

La ~5km distanță

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
8

23 €
/ lună 0.22 € / mp / lună

Ultracentral: Spatiu comercial parter, vitrina, ...

Ultracentral, Piatra-Neamț

La ~5km distanță

105 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
3

450 €
/ lună 15 € / mp / lună

Inchiriere spatiu Birouri/Cabinet Piatra Neamt ...

Exterior Vest, Piatra-Neamț

La ~5km distanță

30 mp utili
2E
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
5

5.990.000 €
/ lună
6.600.000 €
544.55 € / mp / lună

Ocazie Unica-Vanzarea Centrului Comercial Lucea ...

Central, Piatra-Neamț

La ~5km distanță

11.000 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
5

1.150 €
/ lună 6.57 € / mp / lună

Hala de inchiriat Izvoare Neam?

Central, Piatra-Neamț

La ~5km distanță

175 mp utili