Proprietăți unice: 0
Proprietari: 0

Anunțuri relevante din apropiere.

Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
3

30 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

3200 mp teren intravilan Bistrita str. Profesor ...

Alexandru cel Bun

La ~5km distanță

3.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
3

10 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren intravilan

Gârcina

La ~5km distanță

2.344 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

47.000 €
/ lună 26.70 € / mp / lună

Teren de vanzare Agarcia

Agârcia

La ~5km distanță

1.760 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
2

135 €
/ lună 27 € / mp / lună

Inchiriez camera manichiura, cartier Precista, ...

Precista, Piatra-Neamț

La ~5km distanță

5 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
9

10 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

De vanzare Hale + Birouri

Central, Piatra-Neamț

La ~5km distanță

1.454 mp utili
3.600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

1 €
/ lună 0.04 € / mp / lună

Inchiriem containere metalice ?i modulare

Central, Piatra-Neamț

La ~5km distanță

25 mp utili
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
2

330 €
/ lună 19.41 € / mp / lună

spatiu comercial central de inchiriat

Central, Piatra-Neamț

La ~5km distanță

17 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

110.000 €
/ lună 1,833.33 € / mp / lună

Vanzare spa?iu comercial

Central, Piatra-Neamț

La ~5km distanță

60 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
3

650 €
/ lună 8.67 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial Str.M.Eminescu vis a ...

Central, Piatra-Neamț

La ~5km distanță

75 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
11

3.140 €
/ lună 20 € / mp / lună

175 mp Spatiu comercial / birouri / retail Zona ...

Central, Piatra-Neamț

La ~5km distanță

157 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

550 €
/ lună 0.24 € / mp / lună

Inchiriez spatiu Piatra Neamt

Central, Piatra-Neamț

La ~5km distanță

2.300 mp utili
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
15

14 €
/ lună 0.06 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat zona Spitalul Jude?ean, Sco ...

Central, Piatra-Neamț

La ~5km distanță

250 mp utili
2024
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

80 €
/ lună 4.71 € / mp / lună

Inchiriez garaj boxa 17 mp, Piata 22 Decembrie, ...

Central, Piatra-Neamț

La ~5km distanță

17 mp utili
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
8

23.500 €
/ lună 49.47 € / mp / lună

Teren Fermelor, Strada Plantelor

Central, Piatra-Neamț

La ~5km distanță

475 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
7

15 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren intravilan

Central, Piatra-Neamț

La ~5km distanță

1.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
4

6.000 €
/ lună 12 € / mp / lună

Teren 500mp de vanzare

Central, Piatra-Neamț

La ~5km distanță

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
8

23 €
/ lună 0.22 € / mp / lună

Ultracentral: Spatiu comercial parter, vitrina, ...

Ultracentral, Piatra-Neamț

La ~5km distanță

105 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
3

450 €
/ lună 15 € / mp / lună

Inchiriere spatiu Birouri/Cabinet Piatra Neamt ...

Exterior Vest, Piatra-Neamț

La ~5km distanță

30 mp utili
2E
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
5

5.990.000 €
/ lună
6.600.000 €
544.55 € / mp / lună

Ocazie Unica-Vanzarea Centrului Comercial Lucea ...

Central, Piatra-Neamț

La ~5km distanță

11.000 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
5

1.150 €
/ lună 6.57 € / mp / lună

Hala de inchiriat Izvoare Neam?

Central, Piatra-Neamț

La ~5km distanță

175 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
1

4.620 €
/ lună 20 € / mp / lună

Inchiriez spa?iu comercial ultracentral

Ultracentral, Piatra-Neamț

La ~5km distanță

231 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

150 €
/ lună 10.71 € / mp / lună

Inchiriere containere depozitare Piatra Neamt

Central, Piatra-Neamț

La ~5km distanță

14 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă

337.000 €
/ lună 1,002.98 € / mp / lună

Spa?iu comercial 336 mpOportunitate excelenta d ...

Central, Piatra-Neamț

La ~5km distanță

336 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

240.000 €
/ lună 16 € / mp / lună

Teren 15.000 mp la DN15D, 30m deschidere, intre ...

Central, Piatra-Neamț

La ~5km distanță

15.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
5

220 €
/ lună 4.40 € / mp / lună

inchiriez spaziu birouri,sediu firma

Central, Piatra-Neamț

La ~5km distanță

50 mp utili
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
8

550 €
/ lună 12.22 € / mp / lună

Spatiu birou de inchiriat Piatra Neamt

Central, Piatra-Neamț

La ~5km distanță

45 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

300 €
/ lună 3 € / mp / lună

Inchiriez Hala 300m SAU 150m/ Spatiu Birouri/ T ...

Central, Piatra-Neamț

La ~5km distanță

100 mp utili
1E
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

110 €
/ lună 2.20 € / mp / lună

Inchiriez spatiu birouri,punct lucru

Central, Piatra-Neamț

La ~5km distanță

50 mp utili
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
3

24.000 €
/ lună 55.81 € / mp / lună

Teren in oras ,strada Plantelor Imagineaza-ti d ...

Central, Piatra-Neamț

La ~5km distanță

430 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
8

400 €
/ lună 15.38 € / mp / lună

Spatiu Ultracentral 30mp

Ultracentral, Piatra-Neamț

La ~5km distanță

26 mp utili