Proprietăți unice: 4
Proprietari: 4
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
8

7 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren Izvorul Alb Bicaz

Central, Bicaz

1.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
6

118 €
/ lună 6.94 € / mp / lună

Inchiriez camera 17m2 birou, spatiu comercial, ...

Central, Bicaz

17 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
2

700 €
/ lună 6.73 € / mp / lună

Spatiu comercial Bicaz ultracentral 104 mp

Ultracentral, Bicaz

104 mp utili

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

5 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Hale de inchiriat

Bicaz

400 mp utili

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
8

59.000 €
/ lună 595.96 € / mp / lună

Oportunitate Teren cu Casa renovabila Sat Secu ...

Tașca

La ~5km distanță

99 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
6

34.000 €
/ lună 7.91 € / mp / lună

Vand teren Potoci

Potoci

La ~5km distanță

4.300 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
7

50 €
/ lună 0.03 € / mp / lună

Teren cu vedere panoramica la Toaca si lacul Bi ...

Ruginești

La ~10km distanță

1.800 mp teren

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

5 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand 4000mp teren in Tarcau zona Panta Radului

Tarcău

La ~10km distanță

4.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

26.000 €
/ lună 17.31 € / mp / lună

Teren de vanzare, intravilan, 1502 mp, Sat Stra ...

Straja

La ~10km distanță

1.502 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
4

78.000 €
/ lună 52 € / mp / lună

Teren de vanzare lac Bicaz/Izvorul Muntelui int ...

Hangu

La ~15km distanță

1.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
8

20 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand teren 9000 mp teren Grozavesti com Hanguu

Hangu

La ~15km distanță

9.900 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

139.272 €
/ lună 28 € / mp / lună

Vand teren intravilan

Hangu

La ~15km distanță

4.974 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
8

20 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand teren la Grozavesti, pe malul lacului Bica ...

Chirițeni

La ~15km distanță

8.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
3

30 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

3200 mp teren intravilan Bistrita str. Profesor ...

Alexandru cel Bun

La ~15km distanță

3.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

47.000 €
/ lună 26.70 € / mp / lună

Teren de vanzare Agarcia

Agârcia

La ~15km distanță

1.760 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

146 €
/ lună 0.15 € / mp / lună

Inchiriez teren spatiu pamant 1000 m2 Ceahlau D ...

Ceahlău

La ~15km distanță

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
8

330.000 €
/ lună 25.38 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare in localitatea Ceah ...

Ceahlău

La ~15km distanță

13.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

43.000 €
/ lună
45.000 €
7.96 € / mp / lună

Teren intravilan

Ceahlău

La ~15km distanță

5.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

80.000 €
/ lună 8.42 € / mp / lună

Padure cu teren 9.5 hectare investie forestiera ...

Dămuc

La ~20km distanță

9.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
8

400.000 €
/ lună 22.77 € / mp / lună

Teren sat Bradu com.Grinties Jud. Neamt

Pintic

La ~20km distanță

17.570 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
3

10 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren intravilan

Gârcina

La ~20km distanță

2.344 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

8 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand teren in satul Bistricioara,comuna Ceahlau ...

Bistricioara

La ~20km distanță

7.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă

0 €
/ lună

Hala Spa?ioasa ?i Luminoasa

Poiana Teiului

La ~20km distanță

350 mp utili
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
2

135 €
/ lună 27 € / mp / lună

Inchiriez camera manichiura, cartier Precista, ...

Precista, Piatra-Neamț

La ~20km distanță

5 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

2 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand teren pe drumul Manastirii Petru Voda

Petru Vodă

La ~25km distanță

20.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă

192 €
/ lună 4.80 € / mp / lună

Inchiriaz spa?iu comercial

Tulgheș

La ~25km distanță

40 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
9

10 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

De vanzare Hale + Birouri

Central, Piatra-Neamț

La ~25km distanță

1.454 mp utili
3.600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
1

4.620 €
/ lună 20 € / mp / lună

Inchiriez spa?iu comercial ultracentral

Ultracentral, Piatra-Neamț

La ~25km distanță

231 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
11

3.140 €
/ lună 20 € / mp / lună

175 mp Spatiu comercial / birouri / retail Zona ...

Central, Piatra-Neamț

La ~25km distanță

157 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

550 €
/ lună 0.24 € / mp / lună

Inchiriez spatiu Piatra Neamt

Central, Piatra-Neamț

La ~25km distanță

2.300 mp utili